Co by pomohlo na padání vlasů po porodu?

nikitka26
13. led 2008

Ahoj, jsem skoro 4 měsíce po porodu, prcka plně kojím a asi před 3 týdny mi začaly vypadávat vlasy, poslední týden se to pěkně zhoršilo. Mám jemné vlasy a nikdy jsem neměla super hřívu, takže už je to pěkně znát a mě to dost trápí. Užívám vitamíny, co mi zbyly ještě z těhu, vtírám si do vlasů Arvit ampulky od Dixy, teď jsem si koupila Capillan- vlasový aktivátor a methionin kapsle.
Písněte, jestli jste nebo byly na tom podobně a co Vám pomohlo. Díky 🙂

lenka1smejka
21. říj 2009

Ahojky alleycats-ja som od porodu 7mesiacov a stale mi padaju vlasy a niekedy aj vo velkych chumacoch.Mame plavajucu podlahu a denne musim vysavat lebo po celom byte su moje vlasy.Myslim si,ze nie je to nic vazne ani zvlastne hovori sa,ze tehotenstvo trva 9mesiacov a tak tiez trva 9mesiacov nez sa da telo po porode do poriadku

kulimka
21. říj 2009

Ahoj holky, já jsem někde četla, že vlasy přestávají padat do půl roku po ukončení kojení, takže alleycats máš ještě čas 😀 Já stále kojím, takže minimálně půl roku budu každý den vysávat 😅 Jen se divím, že za ten rok mám ještě co česat 😀

samayka
21. říj 2009

tak práve ste ma ukludnili a ušetrili mi cestu ku kožnej... ja vyčesávam a na zemi nachádzam úplné hrste... a už dva týždne.. a pri tom stále kojím...

luthien.k
21. říj 2009

Já sice vím, že je to padání vlasů po porodu normální, ale i tak mě to pěkně štve. Doufám, že mi na hlavě nezůstanou tři chlupy jako měl Rákosníček :o))) Krátké mi bohužel zoufale nesluší, i když teď by byly určitě praktičtější (a víckrát jsem to už četla - nechat se na tu dobu jednoduše ostříhat...).

iinuska
21. říj 2009

ahojte mne zacali padat cca 3 mesiace po porode a padaju mi stale.Neviem, ci to suvisi s kojenim. To iste bolo pri prvom synovi. Je to hormonalna zalezitost, ono sa to upravi. I ked mam pocit, ze ked si umyvam vlasy, viac ich je vo vani ako na hlave 😅

berus222
21. říj 2009

mne uz konecne zacali rast. este aj hodne padaju, ale hlavne, ze rastu. dala som sa aj ostrihat a teraz vyzeram veeeelmi smiesne, ked mam malinku ofinku. 😀 (neviem, ci sa mi to len zda, ale rastu sedive! dufam, ze sa vyfarbia, lebo som blond.)

martulikk
21. říj 2009

Ahoj, slyšela jsem ,že v šestinedělí vypadají vlasy i za období těhu, kdy nepadaly. No, měla bych z toho za tu dobu už řádnou paruku 😀 Jenže mi teď někdo říkal, že vlasy padají po čas kojení... teda to budu plešoun 😅

alias313
21. říj 2009

ja neviem ja som ako to suvisi s kojenim, ja som kojila 1 mesiac a vlasy mi konecne prestali vypadavat (nie uplne ale aspon nie v takom nenormalnom mnozstve) teraz ked ma maly skoro 7 mesiacov 🙂 a zacinaju mi aj rast take drobne a je to smiesne riadne 😀

klematis
21. říj 2009

Mě začaly padat tři měsíce po porodu, teď má malý 6 a půl měsíce a vlasy mi už padat přestávají, zatím pořád kojím 🙂

andreasek82
21. říj 2009

ahoj, taky mi hodne padaji vlasy, mam zhruba 3 a pul mesice po porodu.. koupila jsem si v lekarne pred mesicem panthenol kapsle a zadna zmena.. 😅

aponchie
21. říj 2009

ja jsem je byla lehce ostrikat a padaji trosku mene pac jsou lehci a nechala sem si dat preliv takze ty vypadane kouty na hlave nejsou uz videt..jim tardyferon fol zelezo a panthenol 1x1denne zatim tak uvidim jeste si koupim sampon na vypadavani vlasu

alca31
21. říj 2009

Mě začaly padat vlasy během šestinedělí a přestaly tak ve 4 měsících, teď už mi nepadají a malá má 7 měsíců a pořád jí kojím. Vlastně mi přestaly padat s příchodem MS, to se ty hormony docela zklidnily.

certik302
3. lis 2009

ahojky,mne zacali padat az teraz 3.5mesiaca po porode.pri cesani mojich vlasov doslova placem.nosim vlasy stale v cope,lebo i boli vlasy asi vsade i u maleho v puse,neviete mi niektora poradit co by pomohlo a kolko to bude este trvat?dakujem za rady ☹

rimmel
3. lis 2009

baby mne hrrooozne padali ...prestali teraz nedavno mozno mesiac dozadu 🙂 🙂 nebojte raz to prestane!

jabluncanka
3. lis 2009

Certiku,

na to nepomůže prakticky nic...to je záležitost nadledvinek(nadobličiek?),takže hormony...to se prostě musí vydržet...já to vyřešila ostříháním úplně na krátko...takže když i padají,pak u těch krátkých to není tak do očí bijící...

fanta
3. lis 2009

Aj mne cca po 3 mesiacoch od pôrodu začali padať vlasy, bolo mi do plaču koľko ich bolo, boli všade, no hrôza. Ešte mi ostali vitamíny callibrum mami, ktoré som brala počas tehotenstva tak som ich začala brať a čuduj sa svete, vlasy už toľko nepadajú 😵

martulikk
3. lis 2009

Holky, ještě nedávno jsem to brala celkem v pohodě, ale to množství co mi padá v poslední době je fakt děs 😢 Mám dlouhé vlasy, takže jsou opravdu všude vidět. Taky beru pořád vitamíny GS Mamavit, co jsem brala i v těhu, ale nevím, jestli jsou k něčemu... jestli by nebylo lepší přejít na jiné 😒

rimmel
3. lis 2009

baby ziadne vit.vam nepomozu...je to sposobene hormonmi...ja som nic nebrala a uz prestali padat tak trpezlive budte 😉 😀

luthien.k
3. lis 2009

Ale kdo to má pořád vysávat, že? 😉 Jsem ráda, že v tom nejsem sama a že to (snad) brzo přejde.

m1rti
7. lis 2009

Holky, nekojím 3 týdny (malá má 11 měsíců) a pořád mi vlasy padají, kadeřnice mi říkala, že to začíná kolem 4 měsíců a skončí to až dokojím, tak čekám, kdy to bude ....

kessiee
7. lis 2009

ahoj holky, mam tiez rovnaky problem, najskor som myslela, ze to nemoze byt normalne - vypadne mi tolke mnozstvo vlasov!!! a su vsade! este aj moj malinky si z nich casto uchmatne! je to otrasne... ale po tom, co som si tu precitala to budem musiet tusim pretrpiet, vydrzat a dufat, ze sa to upravi... 😕

bershka
7. lis 2009

ahojte
ja sa pripajam. od porodu mam asi polovicu na hlave. mala ma sklbe, tak je tie posledne chlpy co mi tam ostali, aj tie mi trha.
sesterka musela uzivat nejake lieky proti vypadavaniu, lebo mala az plesinu. neviem, co to mala, ale zabralo

m1rti
7. lis 2009

kessiee .... opravdu to přejde, tohle je prý normální, upozornila mě na to kadeřnice, byla jsem tam, když měla malá 5 měsíců, to mi to zrovna začlo ... a jede to dodnes ... tak snad to zase přejde, já mám naštěstí vlasů dost, tak snad mi ještě nějaký zbydou 😀

certik302
11. lis 2009

dakujem jablucanka,snad ma spravdu a prejde to,ostrihat sa na kratko nechcem,vtieram si do vlasov biohaar,tak uvidim ako to zaberie,dufam,ze to dlho trvat nebude ☹ ,vela stastia

beponka
12. lis 2009

ahoj. tak mě vlasy padaly asi 5 měsíců. byla jsem ź toho docela zoufalá, páč těch valsů moc nemám. Začala jsem každý den Biotin a ustalo to asi po měsíci. nevím jeslti tím nebo jeslti už vše co mělo vypadalo. každopádně mi kadeřnice říkala, že mám halvu plnou dorostů. takže hurá. rostou nové vlasy. jo a Biotin beru pořád. ke kojení nevadí tak proč ne.

jsem ale ráda, že mi už vlasy nepadají. nosila jsem stále culík, ale i tam vlasy byli všude. i v plínce jsem je nacházela a to jsem si dávala tolik pozor...

meleri
12. lis 2009

tak mi to taky začlo... ☹

může to být tím že kojíme a možná máme nedostatek železa?

tekvica
12. lis 2009

aj mne strasne padali, tiez tak od 4-5 mesiaca, brutalne, teraz s ato nejak ukludnilo, sa mi zda, ze pomohla taka voda z lekarne a sampon kerastese.

alebo by mozno prestali padat aj bez toho, ktovie.

ale boli vsade, po byte.

ale sranda, ze mi zacali rast take pri cele, nikdy mi tam nerastli a vo vlhku sa mi tam skuceraveju, vyzeram fakt uchvatne 😀

meckat
16. lis 2009

mne začali teraz 4 mesiacie po pôr.. doteraz nič, kúpila som si reghar - z lekárne vlasová voda- vraj pomáha

maruska22
16. lis 2009

mala som podobný problém...ked mal malý asi 4 mesiace zacali mi tak padat vlasy, ze som plakala vzdy ked som si ich umývala...vtedy to bolo najviac vidiet, ze kolko ich vypadlo naraz....nastastie teraz je to uz ovela lepsie...uzívala som zinok, vlasy som si dala skrátit a tiez mi uz teraz vyrastaju aj nove vlasy a tiez sa mi tak kuceravia pri cele 😀

ojo
16. lis 2009

tak mě taky začali padat tak před měsícem (cca 5měsíců po porodu), začla jsem používat reghair - vlasovou vodu i šampon...