Co by pomohlo na padání vlasů po porodu?

nikitka26
13. led 2008

Ahoj, jsem skoro 4 měsíce po porodu, prcka plně kojím a asi před 3 týdny mi začaly vypadávat vlasy, poslední týden se to pěkně zhoršilo. Mám jemné vlasy a nikdy jsem neměla super hřívu, takže už je to pěkně znát a mě to dost trápí. Užívám vitamíny, co mi zbyly ještě z těhu, vtírám si do vlasů Arvit ampulky od Dixy, teď jsem si koupila Capillan- vlasový aktivátor a methionin kapsle.
Písněte, jestli jste nebo byly na tom podobně a co Vám pomohlo. Díky 🙂

miparime
19. únor 2014

Vyzkoušla jsem vitamíny biosil a methionin, ty mi nepomohly a pomohl mi až nutricap http://www.vixensshop.cz/product/nutricap-proti..., trvalo to tak 2 měsíce a úplně se mi to vypadání zastavilo, ted mám vlasy lepší kvality než před těhu

321ludmila
5. bře 2014

určitě vám pomůže šampon na padající vlasy . Ze mne se doslova sypaly. Spravil to šampón na padající vlasy
Sampon proti padani vlasu

Účinek
Podporuje krevní oběh v místě padání vlasů. Aktivizuje výměnné procesy. Obnovuje rovnováhu vitamínů a minerálů, která je nezbytná pro růst vlasů. Zpevňuje vlasové kořínky a obnovuje poškozenou vlasovou kutikulu. Stimuluje růst nových vlasů.
Výsledkem jsou dokonale čisté, jemné a nadýchané vlasy.
Šampon obsahuje výtažek z ženšenu, shou wu, anděliky, tymiánu, sezamu, koprníčku.

Pouziti
Naneste na vlhké vlasy, vmasírujte, ponechte působit 1-2 minuty a poté opláchněte. V případě potřeby opakujte. Vhodný pro každodenní použití. Šampon proti padání vlasů se doporučuje používat v kombinaci s krémovým balzámem proti padání vlasů.

Vhodný pro všechny typy vlasů bez ohledu na věk.

Chceteli se dozvědět víc můžete mi zavolat na 775528508

jabluncanka
10. bře 2014

Vypadávání vlasů po porodu má na svědomí hormonální činnost...to se prostě musí vydržet...na to nepomůže nic...

jitulik81
14. bře 2014

No na vypadávání vlasů se musí dodat keratin. Takže nějaký přípravek s ním, třeba něco v tabletkách. Kámoška s tím tedy měla dost problémy, pak jsem jí doporučila Clinical Hair-Care. Ten jsem dříve taky brala a docela pomáhal. byla jsem s ním spokojená. No kámoška teď taky 🙂 to jsem ráda, jinak by mě asi zabila, protože jí pořád něco doporučuji, už na tom všem utratila majlant (chi chi) 😀

madlamme
14. bře 2014

mně pomohlo počkat. prvního půl roku je to normální. takže pokud nelyš, počkej. pak to přestane úplně najednou.
co není normální - pokud se tvoří lysiny/kouty apod. pak je na místě to řešit. stává se to i v důsledku stresu s novým miminkem, takže kosmetika a tabletky tomu pomoct nemusejí, když to dojde až sem, je lepší zajít k doktorovi.

miladanovotna
7. dub 2014

Ahoj zkus Clinical Care hair je fakt dobrý sama s ním mám zkušenost a zabral hned .)

raduuskaa
28. črc 2014

Měla jsem úplně stejný problém jako ty Niki, po porodu mi začali šíleně padat vlasy a nevěděla jsem co s tím. Brala jsem Biosil, ten mi nabídli v lékárně, ale vůbec nepomohl, teda aspoň jsem nezpozorovala nějakou změnu. Pak jsem na doporučení kamarádky vyzkoušela šampon Capillus, je z konopné kosmetiky a ten si nemůžu vynachválit, používám ho občas i doteď, vlasy mi po dvoutýdenním používání přestaly částečně padat, a po měsíčním užívání mi nepadaly vůbec. Musíš ho nechat ale aspoň 3 minuty působit. Pro mě úplná jednička, jsem maximálně spokojená.

raduuskaa
8. srp 2014

Mě proti padání vlasů nejvíce pomohl šampon Capillus s kofeinem, používám ho už měsíc a padání vlasů se omezilo na minimum. Můžu jen doporučit.

raduuskaa
11. srp 2014

Mě proti padání vlasů nejvíce pomohl šampon Capillus s kofeinem, používám ho už měsíc a padání vlasů se omezilo na minimum. Můžu jen doporučit.

michalinka4
2. říj 2014

@sakura77
Ahoj, jak se jmenoval ten přípravek od Vischy?

maarkeetkaa01
5. lis 2014

Na padání vlasů i na jejich celkovou výživu je hodně dobrá DonnaHAIR, koupila jsem si ji asi před dvěma měsíci na doporučení kamarádky a paráda. Takový účinek jsem nečekala. Vlasy se tolik nelámou, nepadají a navíc na pohled vypadají mnohem zdravěji než původně.

olinka12345
7. led 2015
Uživatel olinka12345 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od olinka12345.

Holky mi po porodu velmi pomohl Reneval Neo, který mužete užívat i při kojení, je to jednoznačně výhra! Vlasy nepadají a rostou! 🙂 🙂

mstotova
26. únor 2015

Já mám zase skvělou zkušenost se zelenými potravinami - chlorella a mladý ječmen. 🙂 No a pak mi taky zabralo regenerační lotion od Justu.

jaja1884
6. srp 2015

@nikitka26 Ahoj taky mám takový problém a vtírám si kapilán vždy zabral tak snad i teď pomůže jinak jsem četla že dobrý je i zinek.

martinamarna
6. srp 2015
Uživatel martinamarna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od martinamarna.

ahoj jak uz to tu nekdo psal-koupit si cisty zinek pomaha nejlepe 🙂 koupim i na inter.lekarne a jeste jsem slysela koprivove zabaly, ale to jsem nezkousela zabral mi zinek 🙂

lenki22
13. zář 2015

Ahoj hollky me padají vlasy šíleně.Jsem v pátém měsíci a krevní obraz je v pořádku. Koupila sem si vytažek z lopuchu a ten si masiruju do pokožky hlavy. Ale nevim zda to ma účinek. Nevíte nějaký vitamin co se muže brát v těhu?🍼

kenza222
7. pro 2015

Ahoj maminky, já jsem mívala vlasy vždy docela huste. V těhotenství snad nejhustší a nejpeknejsi, cca půl roku po porodu však bum a začaly mi silene padat, pozorovala jsem nad celem jak mi hrozne ridnou. Koupila jsem si Revalid, ale ten vůbec nepomohl, pak Dona hair, také neúspěšně, až jsem na různých webech narazila na chválu Reneval neo, cena sice šílená , ale za me nejlepší přípravek. Do týdne mi při umývání vlasy už tak nepadaly a do měsíce jsem měla úplně kratičké odrosty a teď po zhruba pěti měsících brani obden už mám konečně vlasy jako dříve. Až mi dorostou ty krátké tak budu zase vlasac 😀 . Takže doporucuju! Kdyby jste některá chtěla tak mi zbyly dvě balení, které jsem právě vložila do bazarku na koniku.

lenkacabova
3. led 2016

ahoj holky, tak jste mě uklidnily. Kojím už 5,5 měsíce a už 2 měsíce mi začaly hodně padat vlasy. Ve vaně je sifon vždycky

lenkacabova
3. led 2016

@kenza222
a za kolik ten Reneval neo prodáváte?

netanel
3. led 2016

@mstotova ahoj, a jak dlouho ti vydrží balení toho Justu? Ta cena je poměrně děsivá. 🙂

janawei
18. led 2016

Je to děs, neznám skoro nikoho, komu by po porodu vlasy nepadaly. Já jsem je trochu zkrátila, začala se jim více věnovat (pravidelné masky), což mi dost pomohlo. A teď se chystám začít používat Rozmarýnové vlasové tonikum od Weledy, které mi bylo na padání a nový růst vlasů doporučeno. A vzhledem k tomu, že mi téměř vše od Weledy funguje na 100%, tak očekávám i od tohoto sukces - budu zase vlasáč 🙂 .

lenkacabova
18. led 2016

@janawei také jsem si toto tonikum pořídila, tak uvidím, jestli také pomůže 🙂

janawei
18. led 2016

@lenkacabova 2 vlasáči! Weleda nás pak může dát na plakátek 🙂.

magdalenax
18. led 2016

Ahoj všem, možná jsem to sem už psala. Měla jsem jako holka kamarádku, měla krásné vlasy, polodlouhé, ale fakt pěkné. No, a její kluk šel na vojnu, ještě ani nenarukoval a začalo to. Oba zamilovaní neskutečně, vídali se denně. Začaly jí těma nervama z toho všeho padat vlasy, ale také opravdu hodně. Tak si koupila Panthenol ve spreji, nebude to dneska nejlevnější záležitost, nikdy ani nebyla, ale pomohl jí hodně

lenda_rybka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eliska271
7. čer 2016

@nikitka26 Mám to samé a taky máme Čendu 🙂

iva_138
4. pro 2016

Mně padaly vlasy i v těhotenství, někdy kolem 3. mesíce, začala jsem brát viaminy Elasti Q pro těhotné a padání pak přestalo (těžko říct, jestli to bylo vitamíny nebo náhoda). Pak mi začaly padat po porodu (někdy kolem 6 měsíců) a trvá to do teď - syn má 9,5 měsíce, stále kojím (ve dne i v noci) a po každém mytí mám hrst vypadaných vlasů. Snažím se je proto mýt co nejméne (1x za 4-5 dní, což je katastrofa, protože se mi mastí). Určitě mi nepadají ty z těhotenství, před těhotenstvím jsem jich měla celkem dost a teď už se mi začínají dělat lysiny - cestičky, které jsou vidět hlavně, když si udělám culík (který mám nejčastěji, s dítětem to teď ani jinak nejde). I když si vlasy vezmu rukou do culíku, tak cítím, jak jich je o hodne (!) málo. Doktorka mi řekla, že je to vliv hormonů po porodu a při kojení a nedostatkem odpočinku při péči o dítě.Teď zkouším pupalku (tu mi odsouhlasila, že můžu, koupila jsem si tu s nízkým obsahem vit.E, četla jsem ,že kojící ho má mít 18mg denně a ty pupalky s vit.E mají 50mg) a prý můžu i volně prodejné kapsle zinku, vápníku a selenu, ty prý hodně při kojení z těla ubývají a měly by zlepšovat vlasy, ale prý se účinek objeví až po cca 3 mesících, tak je potřeba vydržet min. 5 měsíců. Do toho se mi moc nechce, obecně se bojím cokoli doplňovat, když kojím. Ale jestli to takhle půjde dál (jakože to vypadá, že ano), tak mi na hlavě zbude něco hodně zoufalýho, protože růst nových zatím nevidím.. A je to dost stresující, což taky moc nepřidá.

netanel
4. pro 2016

Mně padaly mezi 3. a 6. měsícem věku malého. Když mu byly 4 měsíce, začala jsem brát Donna Hair forte. V balení na 3 měsíce mi zbývají tři tabletky, takže už můžu soudit. Padání přestalo (ale možná by přestalo i bez pilulek), rostou mi nové vlasy, takže vypadám jak trouba, délka nijak razantně nezměněna, tak nevim. Další balení nekoupím, ale propadák to taky nebyl.

monikagurthova
4. pro 2016

Me začaly padat vlasy 4 měsíce po porodu a to v chumacich ne pomáhalo nic az jsem to nedala a šla hodne nakrátko (mela jsem vlasy do pul zad a ted mam cca 2 cm vlasy) i kožní říkala ze tady uz by asi nic nepomohlo a to jsem mela v těhotenství tak krasne a zdravé vlasy 🙂

kassandra1
12. pro 2016

Chtěla bych se zeptat, jestli vám padaly vlasy po porodu pouze když se se kojí nebo i bez kojení? Od začátku nekojím, tak tajně doufám, že by mě to mohlo minout? A máte někdo zkušenost, že když se baští preventivně hned po porodu nějaké vitamíny na vlasy, že pak nepadají nebo padají méně?