Co děláte, když se přejíte a nebo toho hodně splácáte?

polkaklarka
23. říj 2014

Holky o víkendu jsem se strašně přejedla u tchýně na oslavě 60tých narozenin...bolel mě příšerně žaludek,raději bych se neviděla...kamarádka mi dala Pangrol a za chvíli se mi ulevilo,určutě si ho koupím do kabelky jako první pomoc...co děláty vy,když se přejíte?

lamarika
23. říj 2014

Dám si nohy hore 😀 A slibuju si, že už to příště neudělám 😉

sim007
23. říj 2014

Funím na gauci a nadavam si ze jsem to sezrala 🙂

nonacek
23. říj 2014

@polkaklarka ženy,Já když se musím říct prezeru tak si přejí byt bulimistka,proste aby to šlo rychle zase ven😩

baca
23. říj 2014

Už nejím a piju vodu.

hanivasi
24. říj 2014

@polkaklarka mě strašně pomáhá si zacvičit, prohejbat boky, apod. Vždycky po nějaké oslavě jsem přecpaná, tak si večer zacvičím, a ono se to tam nějak pohne a není mi těžko. Je to fakt bezva.

konkrétně toto cvičení:

https://www.youtube.com/watch?v=r_J8btnIEKQ
gosa22
24. říj 2014

@polkaklarka Pangrol je enzym, funguje, ale nebrala bych ho jak bonbony 😉 funguje taky fajn třeba Rennie, pivo dvanáctka taky dobře slehne 😉

denca1988
24. říj 2014

Tak to ja pijem studenu vodu,pripadne so sódou a snažím sa neležať hlavne,keď sa hýbem tak mi po čase začne tráviť a buď vytrávi alebo ide ven....

misar91
24. říj 2014

tiše trpím 😀

nonacek
24. říj 2014

@misar91 budu asi trapna,ale zasmála jsem se ale vlastni blbosti spatne jsem si tvůj odkaz přečetla a místo toho tviho : tiše trpím sem si přečetla tiše prdim😄😄😄😄😅😅😅😅😅 Já sem blba promin☺☺ snad se za směješ😄😅😆

misar91
25. říj 2014

@nonacek to někdy taky 😀

simonceli
25. říj 2014

@polkaklarka udělám si zelenej čaj a hýbu se

mydvaapes1
25. říj 2014

Jdu kakat 😀

chris_n
25. říj 2014

jen funím a funím. Ale jednou jsme se i s mužem přejedli tak, že nám bylo uplně špatně a pomohlo jen prospat celé odpoledne 😀

jananaja
25. říj 2014

mně pomáhá mátový čaj 😉

viktorkaa
25. říj 2014

Pancreolan,pangrol nebo emesin to jistí..;)

nonacek
26. říj 2014

@misar91 😆😃😁😀😉😉😆😆😆😆co je lidský,nám nemůže byt cizí..😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

krounka
30. říj 2014

čaj z máty,ideálně z čerstvé.Máta podporuje trávení,navíc je to přírodní a levný 🙂

breadfish
15. pro 2014

Na bolení břicha z přejedení jedině Pangrol, ten mám ozkoušený a skvěle funguje.
Budu si muset pro něj skočit, na svátky to zas bude masakr, všude kvanta jídla... 🙂

jana_ul
15. pro 2014

Žádný léky nepoužívám. Jdu lenošit 🙂 A hlavně už pak opravdu nic nejím 🙂