Co jste v těhu používaly na opary?

zelvicka373
9. čer 2014

ahoj holky chci se zeptat co jste v těhu používali na opary.ja ne ně vůbec netrpím opar mám jednou za uherskej rok a ted se me vysel na nose nakonec se zastavil a je tam po nem strup ale ted se me udelal na druhy strane a teda je velkej nevim co na to dat ted me dali v lekarne nejakej lips je to ptro deti od tri let tak pry snad i pro tehu jinak vse neni pro tehu.k mudr jdu az ve stredu a to je dlouho ,aby me neco napsala.bala jsem se že je to pasovej opar ale neni do pasu tak to pry neni.tak sem si oddechla🙂

mamkamarketa
9. čer 2014

Kokosovy olej

jenny.kay
9. čer 2014

Herpclair, tea tree oil, náplasti Helle (ne Compeed, ty mi to ještě zhoršují)

pavlapl
9. čer 2014

mě nejvíc pomáhá měsíčková pomáda od Justu.

pampalin
10. čer 2014

Ahoj!
Řešila jsem to nedávno, volala jsem doktorovi a ten mi řekl, že můžu Herpesin krém.
Ale já mám opary celkem často.

kyrab
13. čer 2014

na opary trpím hodně, takže Zovirax. funguje nejlépe. a na rozdíl od Herpesinu je hutnější. A střídám to s Tea Tree olejem.

raketka1
13. čer 2014

Mastičky typu Herpesin, Vectavir, Zovirax se v těhotenství nedoporučují, bylo mi to řečeno i v lékárně. Já trpím na opary hodně, v těhotenství používám mastičku Oparen, je přírodní, obsahuje konopí.

pisisvori
13. čer 2014

mě řekli taky, že Herpesin ´můžu a to moje dr. je hodně opatrná

evulina77
25. čer 2014

já používám i mimo těhotenství zubní pastu. Funguje to nejlíp 😎

marketst
25. čer 2014

já myslim, že ani v těhotenství ten Herpesinnemůže ublížit 🙂

irous
25. čer 2014

Mně z mastiček nepomáhá nic z mastiček. Jistota pro urychlení hojení je u mne B-komplex, Jakmile cítím, že bují, tak si ho vezmu. Navic k tomu potírám postižené místo propolysem.