Co může kojící matka na tlumení kašle?

d.aniela1
4. črc 2008

Prosim o radu
neco na tlumeni kasle hlvane v noci,co by mohla kojici matka???dekuju za rady

musilka
4. črc 2008

cibule? 😅 🤐 já nevim ale pamatuju si že moje máma to pila když kojila a kašlala 😅

jabber
4. črc 2008

jo, cibule je super.... 😉

misalka
4. črc 2008

šalvějové bonbóny, dají se koupit v lékárně, mně pomohly

d.aniela1
autor
4. črc 2008

musillka dekuju taky jsem o tom slysela,nejak do cukru ne nechat pres nos,,a tu stavu pit?

musilka
4. črc 2008

ne udělat cibulovej vývar nebo tak něco a pít to 😝 😒

anney
4. črc 2008

cibule je fakt dobrá na odkašlávání, hlavně uvolnuje zahlenění.Cibule se nakrájí a nandá do uzaviratekné sklenky a zasype cukrem.Ráno se ta štáva podává na lžíci.Tenhle recept pomáhá zaručeně, hlavně dětem moc chutná.Já měla na odkašlávání CClong, ale ted si nejsem jistá zda až jsem přestala kojit.No v lékárně 100% poradí, ten CClong úžasně zabírá.Je to šumivá tableta, rozpustí se ve vodě a vypije.Přeju brzké uzdraveníčko... 🙂 😎

jabber
4. črc 2008

d.aniela - já to dělám tak, že nakrájím na co nejmenší kousíčky velkou cibuli, prosypu to moučkovým cukrem a ono to pustí šťávu - už za nějakou tu hoďku tam je 😉

d.aniela1
autor
4. črc 2008

moooc dekuju úac uz to je neunosne nejdriv to neslo vykaslat a ted to nemuzu zastavit ,,fakt narocny,,a budim vsechny okolo

anney neni clong nebo me to ani nic neukazuje ,,zadne sumive tablety,, ☹

musilka
4. črc 2008

jé tak vidiš tak ten cukr já nevim ale mě jako děcku to taky pomáhalo tak držím palce 😉

jabber
4. črc 2008

je to acc long 😉

majina
4. črc 2008

Já to dělám tak, že napoulu velkou cibuli na větší kousky, posypu curkem a dám do toho trošku medu... je to výborné, dělám si to tak 2x do týdne protože to miluju 😉

Aby to zabralo tak by se to mělo pít několikát denně (3-4x) já to teda piju tak 7x za den po 0,3 🙂

kruguer
4. črc 2008

Mě doktor doporučil v prvním trimestru, kdy se nesmí nic buď jitrocelový sirup, stodal (homeopatikum), může se myslím i sinecod.

miksa
4. črc 2008

ahoj já beru v těhu homeopatický sirup STODAL a může se i u kojení a je vážně dobrý

gertruda
4. črc 2008

ahoj holky-sice vím že tady probíráte ůplně něco jiného,ale taky bych potřebovala poradit.
včera sem si dělala TT a byla na něm slaboulinká čárka ,chtěla jsem se hned objednat k MuDr na krev,ale řekla že mám přijít až v polovině července-že je jěště hodně brzy ,že by nešlo nic vidět ,můj PROBLÉM-už 3den mě pobolívá na pravé straně podbřišku,jako kdyby vaječník nebo vejcovod,ze začátku to bylo jen takové píchání,pak bolest občas a dneska mě to bolí-spíš tlačí celý den.jsem z toho zoufalá ,nevím co mám dělat,čekat jestli mi bude hůř,nebo jít hned k Mudr,další test si dělat nechci-mám strach že těhu nejsem a zas mám něco s vaječníkem,nebo jsem a může se z toho vyklubat mimoděložní t.četla jsem si všelijaké příznaky těhu ale bolest v okolí vaječníku sem nenašla-nebo setkala jste se tím některá???????????????????????

chila
5. črc 2008

Gertrudo já jsem měla zánět na vaječníku a průvodním jevem bylo píchaní na vaječníku a chvíli jsem to zaměňovala i s těhotenstvím otázka je kolik dní máš vynechanou menzes. To mimoděložní by to být nemělo protože to snad nebolí nebo jo nikdy jsem o bolesti u mimo.děl. neslyšela? Uvidí se