Co na bolest hlavy v 6tt?

karolinasvetla111
16. lis 2016

Prosím co na bolest hlavy? Jsem v 6tt, paralen nemuzu, to mam na nej alergii :(

lajla
16. lis 2016

Vydrzet, hodně pít, pokud od zad napravovat svaly

karolinasvetla111
autor
16. lis 2016

Drzim cely den prave :( bolest mi strili od očí

lajla
16. lis 2016

Mi to teď taky dělá hodně často bohužel, neberu nic a i u toho zvracím... koupila jsem.si teď takový balónek s hroty a hlavu masirovala a bylo to krapet lepší, mazat spánky jádrovou nebo podobnou masti a silně stáhnout, zalest pod peřinu a zkusit zaspat

lajla
16. lis 2016

Kafrovou masti😂

rickym
16. lis 2016

Já když je nejhůř dám půl paralenu.. Teď bych chtěla zkusit nějaké homeopatika. Bolest mě málokdy přejde sama, spíš se to zhorší a přidá se zvracení :(

lajla
16. lis 2016

@rickym homeo ale na míru,dle homeopata

misar91
16. lis 2016

Spát, spát a zase spát 🙂 mě to vždy polevilo...

lalalanka
16. lis 2016

Magnézium či Paralen,nic jiného nesmíte.

uhz
16. lis 2016

Hodne vody, spanku a magnezko. Bolest taky muze byt treba od krcni patere, tak v tom pripade na masaz nebo v ramci moznosti porovnat, me to hodne pomohlo.

lutaa
16. lis 2016

V klidu ibalgin. Není problém.Jednorázově se nic neděje. Jsem užívala běžně, když občas přišla migrena. Dr. potvrdila, že se může a nesmí se vše hrotit. Bez stresu hlavně.

lajla
16. lis 2016

@lutaa já třeba nejsem pro...bolesti hlavy mivam často a to léky brát nejde a i kdyby chemie je chemie, léky mi nedělají dobře na žaludek, je mi ještě víc zlé a to nemluvim o efektu na játra
Důležité je řešit příčinu, leč trvá to dyl
Jinak je to s životně důležitými léky ale i to se kolikrát dá řešit jinak

anehap
16. lis 2016

Souhlasim s @lutaa😉 Resila jsem taky Ibalginem 200, schvalili mi jej i dr.v nemocnici...pokud to neni dlouhodobe a velke mnozstvi, vubec se neboj, lepsi nez se trapit...at je ti brzy lip😉

lea212
16. lis 2016

tak mě lékař ibalgin vyloženě zakázal.....dej si raději ledový obklad, zvlášť v téhle fázi těhotenství....

hop_ita
16. lis 2016

Pokud nepomáhá klid, procházka, tekutiny apod. tak úplně klidně a bez obav paracetamol 😉

karolinasvetla111
autor
16. lis 2016

No ja prave jeste chodím do prace tak moc spat nemuzu, ted mam vetsinou odpoledni, tak chodim domu kolem 22h a kdyz to zaspim a vstavam cca kolem 7h, tak v poho ale od 8 vys uz me pri probuzení boli hlava na novo. Resila jsem.to na neurologii a zjistili mi ze mam nejaky obratel ma krcni pateri otoceny jinak... na masaze chodim, zitra zavol zda muzu i jako tehu...

karolinasvetla111
autor
16. lis 2016

@hop_ita paralen nemuzu, mam na nej alergii :(

lindikova
16. lis 2016

Holky, i když ještě nejsem těhotná, řeším to dopředu, protože jsem migrenička a bojím se, co pak - a tak už teď zkouším alternativy. Doporučuju magnezium citrat, který mají v DM, ten se skvěle vstřebá. V Dm mají i bylinkový čaj, ruhe und entspannung, který je také skvělý na bolest hlavy (i když neznám ty poměry bylinek, co se mohou v těhotenství, to chce ověřit). Bavila jsem se s neuroložkou, co jíst v těhu na hlavu, říkala mi, že to nikdo neřekne ofiko, ale že velmi občasný ibalgin nevadí. Na tom, co beru já, je v letáku napsáno, že je ho možné ho brát první dva trimestry. Mimochodem doporučuju, pokud se stejně jako já s migrénou vzbudíte, dá se jíst nalačno, nedráždí žaludek. Apo ibuprofen rapid, soft capsules, jsou to takové rozpustné bezbarvé kapsle. Jinak ségra brala v těhotenství paramax, silnější paralen. A pak si najít hodně dobrou fyzioterapeutku, studený obklad, klid. Jo a taky orgasmus🙂

hop_ita
16. lis 2016

@karolinasvetla111 na paralen nebo na paracetamol? Ten je nejen v paralenu,ale napr i v panadolu 🙂

lucykal
16. lis 2016

@karolinasvetla111 V případě alergie na složku Paracetamol bych se poradila s gynekologem. Mě v 2. trimestru dovolil i větší dávky ibalginua paralenu. Měla jsem extrahovaný zu b horečky absces a chodila jsem na rozřezávání nemohla jsem jíst spaát .

kristynatita
16. lis 2016

Mne pomohla cinska tygri mast po dvou dnech bolesti.

pandice
17. lis 2016

Používám esenciální olej levandule, stačí pár kapek na prsty a pomalu si třít spánky a snažit se to prodýchat - nádech nosem, výdech pusou, dostatek kyslíku v těle je při bolesti velká pomoc, levandule uklidňuje, takže je super třeba i na uvolnění před spaním.

karolinasvetla111
autor
17. lis 2016

Na paracetamol, v pondeli mam.jit na trhani 8micky,tak.nevim co budu delat

lajla
17. lis 2016

@kristynatita jo ta je super, nemohla jsem si vzpomenout na název...a v dm za pár korun

lajla
17. lis 2016

@lindikova já to vždy řešila dopředu...ale v tehu jako bych znova našla😭 hormony, když je zle a zvracím..tak se málo pije a ji..staci se špatně vyspat, blby pohyb a už se to zase veze...furt dokola
Na lačný nesnesu nic, ani vitamín, nic

hop_ita
17. lis 2016

@karolinasvetla111 porad se se zubarkou. Injekce by nemel byt problem a dal uvidis, urcite je neco, co ti bude moct predepsat 🙂

anehap
17. lis 2016

@karolinasvetla111 nebo to zkus odlozit po porodu, pokud ti nedela problemy😉 A pokud je to akutni,umrtvit ti to muze, ale upozorni ho na to radeji predem, ze jsi tehotna....ja si po trhani osmicky pak na bolest nic nemusela brat, ale kazdy to ma jinak, mne pomohlo spis to chladit😉 Nejlepsi ale je to odlozit, kdyz to jde😉

hop_ita
17. lis 2016

@anehap zubar neni zase takova hruza, ze by to v tehu melo vadit. Po porodu bude kojit, takze s lekama nastava jeste vetsi problem. A ted pokud by ji to melo po zakroku bolet, doma miminko, probdele noci... ja bych naopak doporucila ted 🙂

anehap
17. lis 2016

@hop_ita jasne, zubar ne, ja myslela konkretne to trhani osmicky😉Mne trhali dve a v pohode(a to mam ze zubare hruzu), manzel ji mel blbe rostlou a to bylo sileny, jeste nekoli tydnu chodil na cisteni, uzil si😅 Tak tomu bych se radeji vyhnula😉, ale u zakladatelky to asi nejlip posoudi zubar🙂

anehap
17. lis 2016

@lindikova prosím tě - jak píšeš o tom magnézku a čaji z DM - jak to užíváš? Piješ to preventivně nebo až jak cítíš, že se migréna rozjede, tak si třeba dáš víc toho magnézka(nevím, jestli jsou to tablety nebo nějaký rozpustný prášek)? A vidíš nějaký rozdíl (zlepšení) od té doby, co to užíváš? Taky bych to chtěla vyzkoušet 😉 Díky!

lajla
17. lis 2016

Tak já dneška letěla pro tu tygři mast, doporučuji, úplně jsem na ten zázrak zapomněla😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru