Co na posílení imunity 11ti měsíčnímu dítěti?

rioko
15. únor 2010

Ahoj Vojtíšek je za poslední 2 měsíce už počtvrté nemocný - dvakrát chřipka po sobě, pak střevní viroza a hned zase kašel a rýma.Přemýšlím nad tím, že mu koupím něco na posíleni imunity, ale nevím co v jeho věku je vhodné, máte někdo zkušenosti?

bera28
15. únor 2010

Od roku je Multi-sanostol sirup nebo Echinaceový sirup. A probiotické kapky můžeš dávat od narození.

rioko
autor
15. únor 2010

a můžu to dát ten Multi-sanostol když má 11 měsíců? probitotika dáváme

beruska2x
15. únor 2010

od roku je sirup nebo kapky Pikovit..

rioko
autor
15. únor 2010

tak myslíte že mám měsíc počkat nebo něco dát dřív když je to od roku?

beruska2x
15. únor 2010

ja myslim ze ten mesic uz takovou roli nehraje, pokud je takhle nemocny furt lepsi dat vitaminy nez dalsi leky... zkus se poradit v lekarne, a imuno testy vam nedelali?

rioko
autor
15. únor 2010

nedělali, právě nic, on byl do 9 měsíců zdravý a pak najednou jedna nemoc za druhou, je to šílené, zhubl,je bledý a unavený, je mi ho líto...

beruska2x
15. únor 2010

tak je asi jen oslabeny a nedoleceny, dala bych vitaminy a nechodila s nim zbytecne mezi lidi do davu 😅

beruska2x
15. únor 2010

taky mame caj na posileni imunity, od Megafyt, nevim jestli tolik pomaha ale malymu chutna a nic tim nezkazis 😉

rioko
autor
15. únor 2010

já s ním nikam nechodím, jsme teď právě furt jen doma, jdeme max. na procházku nebo k doktorce...díky ty vitamíny koupím

beruska2x
15. únor 2010

tak at to pomuze...

rioko
autor
15. únor 2010

díky 🙂

dvojka
16. únor 2010

Ahoj Tak nám multi sanostol nepomohl k ničemu ☹ ,ted dávám probiotika a změnu zase vůbec nevidim,ale po měsíci je ještě asi brzo

herbinaaa
31. pro 2020

na tohle jsou nejlepší probiotika