Co na škrábání v krku? Kojím

hpaja
16. pro 2010

Ahoj, prosím o radu - co si můžu vzít na škrábání v krku, aniž bych ohrozila malou - kojím.

lukza
16. pro 2010

Ahojky moc nepotěším ale dá se říct že asi nic jen čaj a být v teple ani lokální antibiotika nemužeš hold kojení je horší jak být těhu na léky,jediné co se muže je paralen nanejvíš 3 dny po sobě.třeba ale někdo poradí něco víc.

ivasad.
16. pro 2010

Já myslím že nějaké cucací tabletky, co prodávají v lékárně, určitě jsou i takové, co při kojču nevadí. Jinak já mám docela dobrou zkušenost s bonbóny Halls v černém obalu 😉 Nebo zkus kloktadlo nějaké, zajdi do lékárny, oni ti poradí 😉 Ještě mně napadlo, že děda, když na něj něco lezlo, kloktal slanou vodu, nebo vodu s troškou francovky 😝 Já bych teda do toho nešla, ale vím jistě že je to neškodné 🙂

majka12
16. pro 2010

Já byla mírně nachlazená před měsícem - bolesti v krku a rýma . Rýmu jsem měla nonstop měsíc a teď to přešlo do zánětu dutin a byly mi předepsaný antibiotika co se můžou při kojení. 😔 Ale z volně prodejných léků typu Strepsil apod. nemůžeš nic 😖 ☹

katka_21
16. pro 2010

Ahoj, zrovna nedávno jsem byla pěkně nastydlá a také kojím. Moc mi na bolesti v krku pomohl obklad: vlažný (až studený) kapesník převázaný suchým šátkem. Je dobré si dávat tento obklad vždycky po chvilkách (hlavně s ním neusnout v noci!). Pokud bys měla teplotu, tak si vezmi Paralen (ale doktorka mi radila, ať ho beru max. 1 týdně) a taky je dobré se hodně prolívat čajem. Přeju brzké uzdravení.

pe3cka
26. pro 2010

Ahojky,co vím, při kojení můžeš jakékoliv Mullerovy pastilky, Preventan Quatro, a Septolette a jakýkoliv jitrocelový sirup...víc jsem nezjišťovala...

gabidesign
26. pro 2010

Mě škrábalo v krku na začátku těhu a v lékárně doporučili tabletky na cucání Septisan - prý jedno z mála vhodné pro těhotné a kojící ženy. Opravdu mi zabraly, za dva dny nebylo po škrábání ani památky a stojí pár korun. Takže za sebe doporučuji je.

heliik
26. pro 2010

Ahojky.
Tak na nachlazení mi doporučila Oscilococtinum(nebo jak se to píše) 😉 .
A na bolesti v krku, mi doporučila Bioparox, je to volně prodejné, a v lekárně mi taky neřekli, že bych to neměla..
Ale myslím, si, že když zajdeš do lekárny a řekneš jim co tě trápí, tak ti oni poradí 🙂 🙂

andelka
26. pro 2010

Tak mně začalo škrábat a bolet v krku v pondělí a do štědrého dne jsem musela být fit, takže jsem najela na průduškový čaj s medem, lokálně Bioparox a na cucání Propolki (ty jsem měla ještě z dob těhu). Na kašel mám doma ještě Stodal. Dneska už jsem úplně OK 🙂