Co na suché ruce?

jasminy
13. únor 2011

Prosím, poraďte: protože si často myju ruce (samo, že hlavně kvůli malé), mám je suché. Zkoušela jsem různé krémy a nic moc. Co používáte vy? Díky 🙂

ruzenkas
13. únor 2011

Ahoj, já si kupuju Neutrogenu, mám jí jako krém na ruce, tak i tělové mléko a nedám na ní dopustit. I po umytí je kůže vláčná. Je sice dražší, ale vyplatí se 🙂 Jo a kupuju si neparfémovanou, protože ne každému ta parfémovaná vyhovuje a mně zrovna ne..

veruska007
13. únor 2011

Excipial, infadolan.
Používám oboje, hodně často.

gabin6
13. únor 2011

Ahoj, já používám Neutrogenu a Lipobase.Vše mám doporučené od kožního lékaře a ruce jsou vláčné.Jsem spokojená.

marti73
18. únor 2011

Jestli je máš ruce opravdu HODNĚ HODNĚ vysušené a nic ti nepomáhá, tak si je namaž na noc pannenským olivovým olejem a navlékni si na ně BAVLNĚNÉ rukavice. Můžeš je koupit také v pracovních oděvech, bývají bílé a jsou levné, oproti těm z drogérií. 😉

console
19. únor 2011

Obyc.modra Indulona. Uvidis tu zmenu, ja na ni proste nedam dopustit! 😉

rezetka
11. lis 2015

Doporučuju přírodní kosmetiku Weleda. Je úžasná. Mám vyzkoušeno a ruce jsem po ní jako nové 🙂

aneztuzka
11. lis 2015

Mě dali v lékárně Excipial ( je i na recept) - výborný, dali mi ho právě na malého, ale používám i na své ruce. Pak je skvělý Jelení lůj krém.

miskova36
11. lis 2015

Dětskou vazelinu alebo lekarskou mně to pomáhá i na zadery a popraskanou kůží na rukách

lenickakl
12. lis 2015

Kokosový olej

skvrne
Odpověď byla odstraněná
Zobraz