Co na vypadávání vlasů? Máte něco vyzkoušeného?

denousek
17. srp 2012

ahojky,,
potřebuju poradit už si nevím rady mám dvě děti 4,5roku a 4,5měsíce...
šíleně mi vypadávají vlasy a nevim co by mi tak pomohlo chce to něco opravdu zaručeného nemáte něco vyzkoušeného?už jich moc nemám musím to začít řešit,je to spíš dědičný mamka taky má hrozně málo vlasů ☹
já si prohrábnu vlasy a hrůza,plná pěst vlasů--prosím,poradte...

mer
2. pro 2019

Už fakt nevím co na tu hlavu naplácat, po 2 porodu jsem měla vlasů skoro na 2 hlavy do půli zad, a ted hlidám pomalu každý vlas ☹

zelenaesmolda
3. pro 2019

@mer
po porodu je to normalni,telo se musi srovnat.zkus biosil,je levny a pomaha.a zkusila bych no poo techniku 🙂

klarkamamka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
unicorna
27. lis 2020
Uživatel unicorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od unicorna.

Ono ty 4 a půl měsíce po porodu je to úplně běžné. Vlivem hormonů nepadají vlasy v těhotenství vůbec a právě ty 3 měsíce po porodu většinou padat začnou a pár dalších měsíců to trvá a pak to z ničeho nic přestane. Ale pokud je to způsobené ještě genetickou, tak to už se s tím moc dělat nedá. Třeba u mužů se často dělá tohle https://www.vlasove-transplantace.cz/ ale to spíše u těch, co se s tím opravdu nedokážou smířit.

martinapisarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eloise02
30. zář 2021

@martinapisarova A víš, že odpovídáš na dotaz z roku 2012, někomu kdo je na MK dávno neaktivní?