Co na vypadávání vlasů? Máte něco vyzkoušeného?

denousek
17. srp 2012

ahojky,,
potřebuju poradit už si nevím rady mám dvě děti 4,5roku a 4,5měsíce...
šíleně mi vypadávají vlasy a nevim co by mi tak pomohlo chce to něco opravdu zaručeného nemáte něco vyzkoušeného?už jich moc nemám musím to začít řešit,je to spíš dědičný mamka taky má hrozně málo vlasů ☹
já si prohrábnu vlasy a hrůza,plná pěst vlasů--prosím,poradte...

hasky24
17. srp 2012
denousek
autor
17. srp 2012

@hasky24 vážně??takové levne??no to nevim... vážně mi hodne padají :_(

ruda
17. srp 2012

zkusila bych si zajít taky na krevní odbery, zda tělu něco nechybí, hormony, minerály....držím palce, aby jsi to vyřešila

megy
17. srp 2012

@denousek zlatíčko, jsem na tom teď úplně stejně, obávám se toho, že se mi zhoršila asi štítná žláza :-/ ale taky po pravdě vím, kde je možná zakopaný pes - nepravidelná strava, nedostatek vitamínů, stres, málo tekutin, hodně stahované vlasy :-/ takže já prvně musím najít zlatý střed v jídle, pak ev. odběry a pka ev. nějaké přípravky, rozhodně se teď varuj nějakého barvení.
já mohu doporučit revalid

2hanah
17. srp 2012

@denousek Nejlepší na vypadávání vlasů jsou prý těhotenské vitamíny a mně na to hodně pomohly kapsle proti vapadávání vlasů od Vichy z lékárny, ale poměrně drahé a všechny tyto přípravky Vám pomohou spíše na obnovu a růst nových, protože mně na to řekla doktorka, že vlasy, které mají obzvlášť po dětech vypadat z důvodu hormonů, stejně vypadají a prý při každé takové atace o nějaké vlasy přijdete úplně. Já měla takové ataky dvě, první po vysazení HA a druhou po narození syna, ale je zajímavé, že po narození dcerky už mi nic nepadalo. Hlavně, jestli to máte dědičné, mohla by pomoct ta Vichy vodička a taky se mi vlasy hodně zlepšily, když jsem si je přestala odbarvovat a teď nepozoruji, že bych jich měla míň, podle mě všechny zase dorostly. Levnější vodička proti padání vlasů z lékárny je Neocapil, také volně prodejný.

denousek
autor
17. srp 2012

@2hanah jak se to přesně jmenuje to od vichi?dekuji

2hanah
17. srp 2012

@denousek Vichy - Dercos aminexil pro ženy a teď jsem našla na netu i stránku: www.vichyshop.cz, kde jsou i za poměrně dobré peníze, 18 ampulek za 1199,-Kč, dává se nejlíp každý večer jedna a nejmíň tuším třikrát týdně, ale zkuste pohledat na netu, možná bude i lepší cena. Přeju hodně úspěchu. A můžu se zeptat, jestli ještě kojíte?

moniik.k
17. srp 2012

@denousek Ahojky, taky mi strašně padaly vlasy, chodila jsem po různých vyšetřeních a nic.. nakonec jsem šla k "léčiteli" 🙂 ten kolem mne zakroužil virgulí a říká - zinek.. tak jsem si koupila lahvičku se 100 tabletama za pár korun a fakt to zabralo.. Ale taky mi řekl, že s vlasy je to dlouhodobé, léčba min. 3 měsíce.. že pokud někomu vypadávájí vlasy, tak je to odezva na to, co se dělo cca před 3 měsíci (stres apod.).. takže proto brát ty tablety taky min. 3 měsíce, aby se to nějak projevilo.. před 2 lety jsem ještě zkusila methionin - trošku to smrdí po síře :o) a taky to zabralo, ale po dalším roce už ne :(

anitram18
17. srp 2012

@denousek po porodu je to normální a samo se to časem srovná,takže klid...vše je jen podpůrné a v tomto období nic zázračného nepomůže...kup si třeba jen ten levnej Biosil,ten je fajn a zbytečně nevuhazuj peníze...jen kdyby to trvalo třeba do roka mimca,tak zajdu k derm.na odběry a případné řešení...

hasky24
17. srp 2012

@denousek To byla první moje reakce cože jako co je to za srač.. levnou . ale mě pomohli kupodivu 😎 😎

xsenova
17. srp 2012

@denousek mne po 5 rokoch prestali vypadavat vlasy po revalid(e) amplukach. Zobrala som len 1 balenie ktore som dobrala podla navodu - a nefarbila som si potom vlasy asi 4 mesiace. Zacali mi rast male chumaciky vlasov v priebehu tyzdna 🙂 Skus, mozno ti to pomoze. Dostala som to na odporucanie v lekarni.

denousek
autor
17. srp 2012

@2hanah asi to vyzkousim..drahé to sice je ale jestli neinvestuju-budu bez vlasů---

denousek
autor
17. srp 2012

@2hanah neee nekojíme..

denousek
autor
17. srp 2012

@anitram18 me to tak dela porad ... i po prvnim a celé 4 roky nez jsem čekala druhe a ted uz s tim musim neco udelat..

2hanah
17. srp 2012

@denousek Tak to tak asi vychází, že ty vlasy mají padat, když se přestane kojit nebo nekojí, tak po porodu. A ty vitamíny jste zkoušela zobat, když Vás to trápí tak dlouho?

xsenova
17. srp 2012

@denousek inak tu mas hodnotenie http://vypadavani-vlasu.heureka.cz/revalid-vlas... stoji to cca 220 kc 🙂

denousek
autor
17. srp 2012

@2hanah neee nic jsem nezkoušela az ted jak pozoruju že je to čímdál horší..

denousek
autor
17. srp 2012

zkusila jsem objednat to vichi bud to zabere nebo ne pak se sem rada vratim a stejne vyzkousim vse :_D

anitram18
17. srp 2012

@denousek tak to zajdi k dr. ,-) na odběry a případně trichogram...

luciferinka
17. srp 2012

@denousek Já bych doporučila šetřit na paruku,já už na ni odkládám do prasátka 😀,neee to byla legrace 😉 .Mi v lékarně říkali,že prý mám počkat až nebudu kojit,že pokud kojim,tak to nemá cenu si něco kupovat.Kamarádka si hodně chválila vichy anpulky,ale stojí kolem 1000 kč

peroli
17. srp 2012

@denousek tady asi fakt nic nepomůže.. jen čas... tělo se ještě po porodu vzpamatovává a hormony jsou celý pohašený...
malinká pomoc je vlasy odlehčit (prostříhat, zkrátit, nenosit tak často rozpuštěný), brát kojící vitamíny a možná ještě pořídit si nějaký jemný šampon... žádnej driják a už vůbec ne si třeba barvit vlasy... ale hlavní je prostě čekat a čekat...
po porodu se tělo dává dohromady až 2 roky ale vlasy se většinou vzpamatují mnohem dřív... 😉 mě po porodech taky vždycky šííííleně padaly ale časem se to zklidnilo... 😉
kdysi se doporučoval vitamín A ale pak se od něj ustoupilo protože nedělá dobře ženským orgánům.. 😉

petramarie
17. srp 2012

Mně začaly padat vlasy - jsou to tak 4 roky.. přestala jsem brát antikoncepci a myslím, že to bylo ono. I když hormony v normálu, krev v normálu všechno ok a žádný doktor mi neporadil a nepomohl. Antikoncepci už jsem brát nechtěla a čekala jsem, co bude, protože se říká, že po dvou letech se v těle mění krev a to by mohlo pomoct. A nic. Podotýkám, že děti nemám. Začalo mi pomáhat čistý nápoj z aloe vera a sada minerálů k tomu. Je to trošku dražší, ale v podstatě jde o to, abys odkyselila organismus. Přestaly mě i bolet klouby a hlava. Kdyžtak napiš do IP, pošlu odkaz.

denousek
autor
18. srp 2012

@luciferinka ty jsem si objednala 😀

tanak
18. srp 2012

@denousek Zajděte si někde na kožní, předepíšou vám takovou vodičku (název už si nevzpomenu), která se 1x denně vklepává do kůže a vlasy přestanou padat a jako bonus začnou růst rychle nové🙂 (do 14dní bylo po problému) Myslím, že jsem doplácela jen kolem 80kč. paní doktorka říkala, že kolem 4. měsíce věku dítěte je to vždycky nejmasivnější to padání. 😉

radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
megy
19. srp 2012

zaujalo mě, jak teď nevím kdo psal, že je to odraz obrazu před 3 měsíci - s tím teda pak musím velmi souhlasit, já zažívala psychické peklo - po porodu jsem musela s maličkým do Brna na operaci - byl mu týden - za týden má již 4 měsíce, ale ty stresy bych nepřála nikomu :-/ doma jsem se na začátku skoro starala sama, takže to odpovídá. 🙂 ale už je to lepší, jen ty vlasy - katastrofa, takže velký souhlas - že vlasy jsou odraz našeho života 🙂
já se chtěla cjít teď nabarvit, ale nejdu kvůli vypadávání vlůasů, talže to vydržím

radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
popelka.miri
27. lis 2012

Ahoj, mám tři děti, vlasy mi padaly po prvních dvou dětech, měla jsem tehdy kouty, vyřešil to zinek. Ale ted mám nejmenší dítě pět let a asi tři měsíce mi hodně padají vlasy, zůstávají mi v ruce chomáče vlasů! při mytí je to stokrát horší...už jsem zoufalá, protože je mám tak řídké, že nahoře a vepředu už mám holá místa ☹
Před měsícem jsem vysadila anitkoncepci Cilest a řekla bych, že je to ještě horší. Brala jsem dvě balení Biosil a ted i Magnesium + B6 a vlasy padají pořád stejně. Jsem už v depresi z toho, že budu brzy plešatá. Byla jsem v pondělí u kožní, ta mi sáhla do vlasů, načež ji tam zůstala kupa vlasů, prý je to akutní ztráta vlasů. Dala mi Aplicort vodičku a já si k tomu koupila dnes Revalid šampon a tablety. Bojím se, jestli to vůbec pomůže. Jinak ve stresu jsem poměrně dost...samoživitelka, ztrta zaměstnání, problémy s partnerem atd. Máte někdo zkušenosti s Aplicort nebo Revalidem? Už jsem fakt zoufalá.

xvitk101
8. pro 2012

Mně se v těhotenství vlasy zlepšily. Každý říkal, že vypadají po porodu. U mně stále nic. Tak jsem se radovala. Předčasně. Vypadalo mi hodně vlasů potom, co jsem přestala kojit, tzn. 6 měsíců po porodu. Neřešila jsem to, protože jsem si byla jistá, že je to vlivem hormonů. Teď už jsou krásně vidět nově narostlé vlasy.
Ovšem to asi nebude problém tady většiny z vás. Když mi dřív padaly vlasy, tak jsem od kožní dostlala methionin a zinek, vodičku do vlasů, šampon Klorane proti padání vlasů z chininu a k tomu balzám. Je to dlouhodobá záležitost. Krev jsem měla v pořádku.
Moje mamka má kvalitní vlasy, ale vlivem stresu (krev byla taky v normě) se jí na hlavě udělala úplná lysina. Dostala taky methionin a zinek a navíc chodila za kožní, aby jí nějak "vypalovala" to místo, kde nerostly vlasy. Mělo se totím stimulovat k růstu. Opravdu se ji na místě lysinky začaly po asi 2 měsících objevovat první vlasy. Tak se zkuste na kožním zeptat na tohle. Jinak naše kožní říkala, že šampony a různé vodičky mají spíš podpůrný charakter. Tak jistě,že neřekne, že je to k ničemu, když to sama doporučí, ale asi tak.