Co na vypadávání vlasů? Máte něco vyzkoušeného?

denousek
17. srp 2012

ahojky,,
potřebuju poradit už si nevím rady mám dvě děti 4,5roku a 4,5měsíce...
šíleně mi vypadávají vlasy a nevim co by mi tak pomohlo chce to něco opravdu zaručeného nemáte něco vyzkoušeného?už jich moc nemám musím to začít řešit,je to spíš dědičný mamka taky má hrozně málo vlasů ☹
já si prohrábnu vlasy a hrůza,plná pěst vlasů--prosím,poradte...

fraal
10. pro 2012

Já mám zase výborné zkušenosti s placentou - je to balení po 12 ampulích, které se vetře do umytých vlasů. Měla jsem vždy po umytí vlasů - plnou koupelnu(i bez fénování) a nyní skoro nic. Na mě to teda fakt působí. Doporučila mi to kamarádka kadeřnice a kupuje to mě a asi ještě 6 dalšímv kadeřnických potřebách. A na netu jsem našla tento odkaz - to jsou přesně ty co kupuji
http://www.vsenavlasy.cz/mil-mil-placenta-ampul...

meleri
9. led 2013

ahojte mam 22 mesicu po po porodu a porad sem doufala, ze se to spravi, proste mam tak o polovinu vlasu min nez driv. strasne me to mrzi, kazdy den se divam na ty vlasy do zrcadla...sla jsem uz i na jezka s tim ze to pomuze, ale nic. tak nevim, mam zkusit nejake ty zazracne a drahe vitaminy....pritom mi po druhem porodu uz ani tak nepadaly ale proste jsou fuc...mela jsem pritom vlasy pekne....

meleri
9. led 2013

@xvitk101 prosim te, ten methionin je co? nejake tabletky? je to drahe, nebo je to jen na predpis?

xvitk101
9. led 2013

@meleri Je to esenciální aminokyselina, prodává se to v želatinových tobolkách a myslím, že by to mohlo být bez receptu. Zkus se optat v lékárně.

meleri
9. led 2013

@xvitk101 dik, ja se poptam jak pujdu priste do lekarny...blbe se to pamatuje to jmeno... 🙂 methionin..Musim si to zapamatovat...

pepa_pepa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
meleri
13. led 2013

@pepa_pepa dobry den, dekuji! No, ono je to tak, ze ted uz mi ani ty vlasy nepadaji, padaji uplne minimalne, jenze jich mam strasne malo....plesata nejsem, ale proste jsou nepekne. Ja bych chtela brat i zelezo, to mi taky pomohlo, jenze kdyz ho beru tak pribiram :( takze je to takovy zacarovany kruh....navic mi chybi jeste shodit par kg...budu rada za jakoukoliv radu... 🙂

meleri
13. led 2013

@xvitk101 tak jsem byla jenom v jedne lekarne, a tam meli jen vitaminy na vlasy, kde bylo spousta prvku a mezi nima ten methionin, ale samotny ho nemeli, tak ted nevim zda to k cemu je...ale pristi tyden zajdu jeste do jine....

pepa_pepa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulinkab
22. únor 2013

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, jestli jste nekterá neuživala Neocapil??..Ted mi dost padaji vlasy, byla jsem na kožním, dr. mi ho napsala, že prý je hodne dobrý.Ale po precteni jeho vedlejších učinku(na netu ze zkušenosti uživatelu)nevim, jestli mám do neho jit a zacit ho brát.

2hanah
22. únor 2013

@evulinkab Já ho měla, ale nemůžu říct, že by byl nějak dobrý bohužel, mně se nejvíc osvědčilo to, co je nejdražší - Dercos Aminexil ampulky proti padání vlasů od Vichy, je k tomu i šampon, ale po něm jsem vlasy nemohla rozčesat, takže jsem používala od Vichy bílo-žlutý na suché vlasy a ten mi taky pomáhal, měla jsem po něm pěkné vlasy a byly vyživené a rozčesatelné 🙂 Ale kožní doktorka mi vždycky říkala, že pokud Vám vlasy mají vypadat, tak stejně vypadají a vždycky při tom padání nějaké ztratíte nenávratně, tak ten Neocapil je asi dobrý pro podporu růstu těch nových vlasů, ale padání mi nezastavil, na zastavení padání byl pro mě lepší ten Dercos.

lenam
22. únor 2013

Dobré jsou recenze na přípravek od Welly 🙂

evulinkab
23. únor 2013

@2hanah Děkuju za odpoved.A ten Neocapil-doktorka mi sice vysvetlovala, jak se nanáší, atd..ale já ji moc neposlouchala a pak jsem se i na netu dočetla, že se má snad i splachovat?To je asi blbost,že..Tak jestli mi mužeš prosim jeste napsat, jestli se má strikat přimo do vlasu ke kořínkum a pak nejak rozmasirovat prsty?Nebo nastrikat do ruk a rukama pak vmasirovat?

2hanah
24. únor 2013

@evulinkab Ano, jak píšeš, ,,nalívá" - nanáší se pešinku po pěšince na pokožku hlavy, tedy ke kořínkům, a pak asi minutu až tři masírovat jemně bříšky prstů, ta masáž je prý důležitá a tuším, že se má dávat každý den/večer. Na konečky vlasů se nedává, tam by to nemělo význam. A je to protivné, když steče z vlasů na obličej, je hořký ☹

denousek
autor
26. únor 2013

@evulinkab ahojky to jsem nezkousela..ja jsem si koupila ampulky proti vypadavani vlasu od vichi a super!vlasy mi začali i rust nove!

evulinkab
26. únor 2013

Holky, díky...No mně začaly padat vlasy uplne brutálne pre asi 3týdny, s porodem to nemá nic společneho, protože jsem rodila před 4lety(a musim říct, že po porodu mi vlasy nepadaly vubec...až do ted)Ale teda fakt mazec, tahám celé chuchvalce vlasu..Zítra jdu na krev, protože jsem byla na kožní a ona me poslala na krev, pokud prý mám nejaký "vnitřní" problém-štitnou žlázu, nedostatek železa, atd...tak to stejně vodičkama a šamponama nevyřeším.

kamilka16
26. únor 2013

Mě opravdu pomohl šampon L´Oréal Density Advanced s Omega-6 Nutri-komplexem. U kadeřnice mě stál kolem tří stovek, ale na internetu se sežene levněji. Je to série Expert, výrobky jsou dražší, ale dobré, kamarádka od nich používá lak na vlasy. Normálně v drogerii se to nesežene. Ale pokud je problém s padáním vlasů např. v nedostatku živin, šampon to samozřejmě nezachrání...

berunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jennyska
25. říj 2013

Ahoj Maminky 🙂
@denousek
@2hanah
@kamilka16
@evulinkab
@meleri
@fraal

Myslíte, že byste mohly své zkušenosti s Vypadáváním vlasů a hlavně léčbou, radou, tipem obohatit naši společnou maminkovskou Wiki Knihovničku Modrého koníka? 🙂

Stačí svou zkušenost, radu, tip napsat zde: https://www.modrykonik.cz/vypadavani-vlasu/ a pomůžete tak každé ženě, která se s tímto trápením právě potýká a hledá pomoc... Díky Vám jich může najít několik na jednom přehledném místě.

Děkuji Vám za to, že pomáháte a přeji krásný den 🙂
Janča

2hanah
26. říj 2013

@jennyska Samozřejmě, jak budu mít chvilku, pisnu to tam.

pissskotka
2. lis 2013

@hasky24
@denousek Vím, že už je to dlouhá doba, ani jsem nečetla další příspěvky...přesto napíšu svou zkušenost kdyby si to četly jiné maminy... Biosil plus VŮBEC NEPOMÁHÁ brala jsem ho doteď na radu kamarádek a doktorky...bez přestávky půl roku a ani o chlup lepší....Jen má zkušenost...takže jdu zkoušet jiné přípravky...mám taky velmi velké problémy s vypadáváním vlasů 😖

pissskotka
2. lis 2013

@popelka.miri Ahoj, jsem na tom stejně s tím zastrašujícím padání vlasů...i ze stresem a tak, přesně jak píšeš.....také mi Biosil nepomohl....už je to rok co jsi přidala do diskuse komentář...můžu se zeptat co ti pomohlo?

denousek
autor
10. lis 2013

prej biohar je dobrej le vyzkousene nemam

laurital
10. lis 2013

Kombinace Biosil, šampon Alpecin a masáž vlasovou vodou Reghaar.

pehamek
10. lis 2013

Já doporučuju vitamíny z DM drogérie na vlasy a nehty. Je to nějaká ta jejich značka. Šampon Alpecin není vůbec špatný. Neměla jsem po něm splihlé vlasy a super je Reghar, Capilan nebo jiný vlasový akrivátor a hlavně masírovat, masírovat, masírovat. Já měla dost vypadané kouty a po pravidelné masáži mi začaly zarůstat. Chce to vyzkoušet, na každého působí něco jiného.

pissskotka
2. pro 2013

Tak jsem objednala minulý měsíc mast a šampon od Thermal Sens, oboje dohromady 960kč. Vlasy mi padat nepřestali...ale zato začali růst dosti velkým tempem nové...hlavně tam kam jsem si mast před umytím natírala..vlasy se pěkně lesknou a jsou nadýchaný...mast už došla, šampon ještě mám...vlasy si myji obden...potřebovala bych spíš něco aby mi vlasy přestali padat ale nic nepomáhá...tuto firmu ale můžu doporučit..příští měsíc objednávám znovu, teď před vánoci už ne 😀

pissskotka
6. bře 2014

Tak vlásky přestali po kůře padat úplně..paráda..pár mi jich vypadne..ale to každému..ale ty chomáče..to už je zamnou..takže Thermal Sens můžu jen doporučit

simour1
6. bře 2014

Ahojte.Jsem po čtyřech porodech.po posledním dítěti mi padaly vlasy šíleně,začalo to taky v období kolem čtvrtého měsíce věku prcka.Známá mi poslala odkaz na tibetskou přírodní kosmetiku Tiande.A konkrétně mi doporučila vlasový balzám s ženšenem.Nevěřila jsem,že by pomohl,ale světe div se,opravdu mi okamžitě přestaly vlasy padat,navíc podporuje rychlý růst vlasů.Jinou kosmetiku nepoužívám,týká se to i krémů na obličej..Momentálně objednávám již opakovaně 7-8 kusů,protože se opravdu osvědčil mnoha lidem.Sice je cítit jen po bylinkách,ale kdo máte zájem,zkuste ho.Po zaregistrování máte ještě slevy. 😉 http://www.tiande-centrumbrno.cz/tiande-centrum...

cloemail
Odpověď byla odstraněná
Zobraz