Čo pomáha na celulitídu po pôrode?

ivetalopourova
12. zář 2007

Cauky holky, nevite co alespon trosku pomaha na celulitidu? Mam ji po porodu desnou a nerada bych do nejakej masazi investovala zbytecne. Tak jestli muzete poradit, budu rada

dol
12. zář 2007

Ahoj, ještě teda nejsem po porodu, ale chodívala jsem dřív na lymfatické masáže a bylo to docela dobrý.

mracik
12. zář 2007

masáže sú fajn, ale len ako doplnok, treba cvičiť 😉 ja som ju tiež mala po pôrode 😝 teraz už sa to pomaly zlepšuje 😉 a masáže sú skvelé kokosovým olejom s pár kvapkami škoricového oleja, či pomáhajú neviem, ale sú tak príjemné a voňavé 😵

kitka123
12. zář 2007

Jo skorice se pridava do vetsiny pripravku proti celulitide, ze hodne prokrvuje a prohriva pokozku. Ale sama zkusenost nemam, nejak to zmizlo samo kdyz jsem se dostala na puvodni vahu.

dashak
12. zář 2007

iveto hodně pij čistou neperlivou vodou, do toho můžeš vymačkat šťávu z citronu. Hodně pohybu, vyvážená strava a zkus masáže lufou, prohřívání sprchou horkou vodou a pak zase ledovou.

klara.rouskova
12. zář 2007

Já doporučuju hodne pohybu (což při mimču není těžké dodržet), zdravou stravu (pokud vůbec zbude na nějaké jídlo čas), po prvním těhu jsem to kombinovala s Corectií proti celulitidě a jsem hladká jak miminko. Tedy aspoň můj manžel to říká 🙂 a já mu samozřejmě ráda věřím. Klára