Co pomáhá na vypadávání vlasů?

andrrriiik
2. bře 2015

Ahoj,dost mi vypadavaji vlasy,mam je vsude,na podlaze,v posteli,proste vsude.Co vam na to pomohlo?Dekuji za odpovedi.

berynka
2. bře 2015

čas 😅

alboo
2. bře 2015

@andrrriiik je mi líto, ale jestli je to po porodu, tak nic moc, prostě to tak je. jelikož sem neměla s vlasama nikdy problémy a 2 a půl měsíce po porodu se mi začala dělat pleška, tak sem načetla hodně . příčin je více, ve zkratce: během těhu témeř nepadaj, hormonální změny, stres, kojení, následky těhotentsví a tak... já se rohodla ostříhat (dle mě radši kratší hustší než cop s pleškou), koupila vitamíny, při mytí masírovala hlavu, aby ty mtrvý vypadly a mohly růst nový. ted je malý půl roku a mám snad půlku hlavy nových vlasů, ještě že sem se ostříhala, vypadala bych jak vodník česílko a i do délky hodně narostly (ale to mě rostou hodně i normálně)
takže vydržet a nedělat si z toho hlavu

katynka83
2. bře 2015

@andrrriiik ahojky, mě docela padaly vlasy po porodu, šla jsem na kožní, napsala mi nějaký roztok z lékárny, myslím, že to pomohlo, ale nevím už, co to bylo, také určitě vitamíny a ten čas, jak už psaly holky přede mnou...

andrrriiik
autor
2. bře 2015

Dekuji,holky.Ja jsem prave ted skoro 5mesicu po porodu,a padaji mi vice,nez predtim,takze to asi bude tim 😉

adypro
2. bře 2015

Chce to čas, než se upraví hormony. Ale měla jsem pocit, že mi celkem pomohl šampon Alva s kofeinem, byl docela drahý, ale dobrý.

andrrriiik
autor
2. bře 2015

@adypro Dekuji.A kde ten sampon sezenu?A porad kojim,muzou i kojici?

adypro
3. bře 2015

Koupila jsem ho na internetu v jednom eshopu s přírodní kosmetikou, je to přírodní šampon, taky jsem ho používala, když jsem kojila, bez obav.

andrrriiik
autor
6. bře 2015

Dekuji vam vsem,holky 😉

lendulka212
8. bře 2015

@andrrriiik Ahoj po prvním dítěti vlasy padaly, tak jsem to vyřešila ostříháním a super. Teď po druhém dítku mi vypadaly tak, že se mi udělali kouty. Ale 8měsíců po porodu a rostou. Mám teď postranách dvě ofinky

andrrriiik
autor
9. bře 2015

@lendulka212 Právě taky uvažuju o tom,že se zase ostříhám,přece jen se to zmírní.A pokud nepomůže,budu muset asi nějaký ten šampon nebo vitaminy 🙂

lendulka212
9. bře 2015

@andrrriiik Poprvý jsem to vzala úplně mašinkou. Dneska už bych tak odvážná nebyla. Vždycky dělám jarní proceduru, když začnou růst první kopřivy, tak si dělám odvary a splachuju si s tím vlasy.

monalis
9. bře 2015

Doporučuji užívání Pupalkového oleje. Nic lepšího jsem za celý život nevyzkoušela. Vlasy mi přestaly padat, začali mi růst nové, nehty mi rostly také velmi rychle a měla jsem úžasnou pokožku. Neocenitelná věc po porodu, když mi cca 5 měsíců po porodu začaly v chomáčích padat vlasy. Koupit se dá v přírodní lékárně 😉