Co to může být?

kashaa
14. črc 2019

Zdravím všechny, prosím o radu.. dva dny mám kašel a rýmu na dnešek mě strašně začalo bolet v krku,že skoro nemůžu mluvit a při pohledu do krku mám děsně bílý jazyk ale vyloženě čepy nevidím...jsem v 39 tt a vzhledem k tomu že je neděle,tak nevím zda by to mohla být angína a mám jít na pohotovost nebo to počká..děkuji za zkušenosti..papa

nazka
14. črc 2019

@kashaa jed raději k dr. Takhle rodit by tě zničilo.. Ať tě dají do kupy co nejdříve. Dej pak vědět.

lery92
14. črc 2019

@nazka podle mě se jedná o moučnivku , předepisuje se na to Clotrimazol tableta , která se cuca !Ano poševní tableta , co se cuca a ještě v těhotenství - pro rypalky .( Mám takový pocit že je dokonce i volně prodejna )Pomůže to téměř ihned.

Pro rypalky podruhé , oficiální zdravotní záznam Vám tu těžko vystavím , takže ad ORL .

Ať je Vám líp !

katherine177
15. črc 2019

Nemůže to být infekční mononukleoza?Taky se to ze začátku tváří jako angina ,horečky a povleklý jazyk

srdicko123456789
15. črc 2019

Jeee to je mi líto přeji ať se uzdravíš

kashaa
autor
15. črc 2019

Všem moc děkuji za rady a názory...vypadá to opravdu na moucnivku, dostala jsem na to léky a uvidíme zda to zabere..každopádně i synovi dneska začal belat jazyk,takže to je asi jasné ..