COVID a zvracení. Měli jste?

9radka9
25. črc 2022

Ahoj, od rána zvracím, je to COVID, holky které jste taky zvraceli, jak dlouho to zvracení trvalo? A pomohlo vám něco? Doktorka mi poradila jen Kinedryl, ale zvracím všechno....

martt
25. črc 2022

@9radka9 Nevím jestli to funguje i na zvracení při Covidu. Ale nejlepší jsou borůvky v jakékoliv podobě, buď udělat čaj nebo jestli jsou kompotovaný tak šťávu z nich. Po lzickach. Dat jednu lžičku počkat pět minut a další lžičku.

merope
25. črc 2022

A je to opravdu covid? Není to ta velehnusná viróza, co lítá po ČR? Kdyby to byla ona, tak pak cca 3 dny se nedalo jíst vůbec nic, max cola po lžičkách (opravdu po lžičkách, aspoň nějaký cukr), možná zkusit glukózu. Vše odcházelo na vše strany. Nepromokavá podložka do postele nutná.

9radka9
autor
25. črc 2022

@merope řekla bych covid, manžel to měl od minulé neděle ale bez toho zvracení, navíc je tam opět velká bolest zad, to jsme měli i u prvního covida....dcera 2 roky onemocněla 4 dny po manželovi, pouze 1 den teplota a malinko sopel

tasimia
25. črc 2022

@9radka9 ledova coca cola po lžičkách.

jako_mala_holka
25. črc 2022

U nás při covidu zvracela dcera (necelé dva roky), pomohlo dvě hodiny nic nejist a nepít a pak pomalu jen suchý rohlík, těstoviny atd... Zvracela asi třikrát a pak už ne

cilkat
25. črc 2022

Měla jsem "blicí covid" zhruba měsíc zpět... Ale první fáze (zimnice a zvracení) netrvala ani 24 h spíš 12 (pak jsme spala)... Nenašla jsme nic, co by zabíralo, krom spánku a tepla. Když se to pak trochu uklidnilo, šlo popíjet matonku (neperlivou), ale ze začátku žaludek neudržel nic. Několik dalších dní byl žaludek podrážděný, musela jsem si dávat pozor co a kolik toho sním, ale už se s tím dalo normálně fungovat.

9radka9
autor
25. črc 2022

@cilkat děkuji, snad to bude stejné, jsem sama doma s dcerou a je to tedy utrpení