Dlouhotrvající bolest na hrudi. Co by to mohlo být?

luciichell
30. dub 2020

Zdravím, už je to skoro 3 měsíce co mě trápí bolest na hrudi, resp. Bolest mezi prsy na dotek na kosti, bolest se přesouvá na záda a kdyz me přítel masíruje tak i na levé straně žeber😶chtěla bych se tak strašně protáhnout ale cítím jak to ve mě všude krupe.
Měla jste to některá, nevíte co by to mohlo jít? Dr se snažím kontaktovat ale neúspěšně mám ho 90km daleko a doma 4 měsíční miminko. Vzhledem k této situaci, se mi nikam chodit nechce. Jiné potíže nemám, nezadychavam se, funguju tak jako vždy - jen ta bolest. Princezna má už přes 7kg,nemůže to být třeba blokáda žeber, nebo něco podobného? Z každodenního nošení dcery? 🙃😒

hankaros
30. dub 2020

Měla jsem několik měsíců po porodu bolest hrudní kosti. Tělo se vrací do normálu, všechno bylo v těhotenství stlačené, včetně hrudniho koše. Pomohlo mi protahovat, dbát na správný postoj, otevírat hrudník. Cvičila jsem jogu, pak to postupně povolilo.

hvezdicka09
30. dub 2020

Měla jsem něco podobného.po x vysetrenich včetně gastroskopie se přišlo na pricinu-zablokována zebra.najdi si na YouTube video od Rehan Fyzio odblokování žeber.je to úplně primitivní a ja po par zacvicenich měla po problému.snad ti to taky pomůže 🙂

jjasmina
30. dub 2020

@hankaros jj časem to odeznelo, mě tam při porodu tak prasklo , že i můj se lekl co to bylo..

kikisa311
23. zář 2022

@hvezdicka09 ahoj. Teď též řeším bolest hrudníku. Vlastně celkově celé páteře. Zatuhlá krční a ta hrudní. To cítím takové píchání mezi prsy a také bolest kostí nad prsy až ke klíční kosti. Tam to cítím opravdu intenzivně. Myslíš že to může být nějaká blokace nebo skříplý nerv? Přemýšlím hodně nad fyzio nebo první zkusit to cvičení z YouTube?. Děkuji

hvezdicka09
23. zář 2022

@kikisa311 ahoj, to nedokážu říct. Asi by bylo nejlepší se ukázat odborníkovi-neurologovi nebo fyzioterapeutovi. Za sebe muzu vřele doporučit zacvicit si jógu, zkus si na YouTube najít ´joga s miou’, má tam spoustu videí, vyber si tématicky které bude určené pro tvůj problem, ona má ta videa opravdu efektivní, perfektně se protahnes, třeba to pomůže..