Dobrý gynekolog, Praha 5. Doporučíte?

jana_vondruskova
8. říj 2013

Ahoj, budu se stěhovat do Prahy, a hledám dobrého gynekologa, doporučíte? Nechci někoho, kdo ordinuje někde v paneláku a na každý složitější vyšetření mě pošle kdoví kam, ale zároveň mě u soukromých klinik děsí poplatky za rok a hlavně "těhotenský balíček" v řádech 2-10000,- Co to jako je?

marketajuppova
8. říj 2013

@jana_vondruskova Ahoj, ja jsem z Berouna a jezdim do Hořovic do nemocnice k Mudr. Věře Pavlů, která je hodně dobrá. Co vím, jezdí tam i holky z Prahy. Z Prahy 5, bys to měla tak 30-40minut autem.

estate
8. říj 2013

ahoj ja chodim do GynPorScanu na Andeli a som velmi spokojna. Rocny poplatok je 600 CZK ale neviem ci este registruju nove pacientky. Co sa tyka rocnych poplatkov tak bohuzial to v Prahe tak chodi, ja som riesila rovnaky problem ako ty pred rokom. Hladala som na nete, obvolavala a nakoniec to dopadlo tak, ze ak nechces chodit nekam do "panelaku" tak vsade chcu vacsinou rocny poplatok.

jana_vondruskova
autor
8. říj 2013

A roční poplatek je jako za co? Za to že tam zajdu jednou za rok na preventivku, která stojí cca 300 a hradí ji pojišťovna?

jana_vondruskova
autor
8. říj 2013

@estate To vypadá pěkně! A nějaký těhu balíček se tam taky platí, nevíš?

estate
8. říj 2013

za co se plati ten poplatek fakt nevim, ale prijde mi to, ze v Prahe je to standard. Mozna je to "prispevek" na pristrojove vybaveni...fakt netusim...ja som bola rada, ze ma zaregistrovali, ten poplatok bol z tych nejmensich co som na nete nasla, ordinace je moc hezka, pani doktorka prijemna a hlavne maju dobre pristorojove vybavenie, takze ta nebude posielat na vysetrenia do nemocnice atd. pretoze sem posilaji na vysetreni i jine ordinace svoje pacientky.
Co sa tyka tehu balicka tak zatial neviem, ja som cerstvo tehotna v 7tt, zatial som bola len na 1 kontrole a ziadny extra balicek nespominala...na dalsiu kontrolu idem o 2 tyzdne, tak uvidim....akurat myslim, ze platis extra ak chces 4D ultrazvuk ak si teda dobre spominam...

speedygon
8. říj 2013

Já chodím k Vladimíru Bryndovi na polikliniku Kartouzská u Anděla a platím jen regulační poplatek. Balíček je u něho nepovinný, cena myslím 500Kč. Na UTZ ve 12. a 20.tt s u něho nedá, já byla u Apolináře, na odběry posílá na Homolku na počátku těhu, v rámci prvotrimestriálního screeningu jsem byla na Karláku....na test na cukrovku jsem byla na klinice, kde je gynda...

hojda
8. říj 2013

Já chodila k Mudr. Ptáčkovi P13 (krásné jméno pro gynekologa🙂) , platila jsem roční poplatek a těhu balíček byl dobrovolný, dnes už bych si ho nebrala, je to tahání peněz, ale nevím jak je to u něj teď, už tam 4 roky nechodím.

lucieandrlova
8. říj 2013

Já jsem spokojená na gynekologii Ambulance u Arbesa: http://www.ambulance-arbes.cz/
Je tam několik gynekologů a dokonce i onkolog na vyšetření prsou. Všechna vyšetření dělají tam. Nově dokonce i 3D ultrazvuk. Také v těhotenství jsem byla maximálně spokojená. Vše sledovali pravidelně tam, jen na cukrovku jsem musela Na Homolku.
Administrativní poplatek je 300 Kč za rok. (V těhotenství se neplatí). Ráda to zaplatím, protože díky organizaci personálu nikdy nečekám a do 5 minut jdu do ordinace... (U jiných doktorů čekám i hodiny v čekárně...).
Celé těhotenství vše pečlivě sledovali a vše mi vždy vysvětlili, takže vše proběhlo OK a máme zdravou holčičku.

maminecka145
28. lis 2014

Vřele doporučuji pana doktora Kuráče má nově otevřenou ordinaci na Chodově http://www.znamylekar.cz/andrej-kurac/gynekolog... ..Pan doktor je vždy ochotný usměvavý dokáže pochopit i poradit.Po pár špatných zkušenostech první doktor ke kterému se ráda vracím kontakt na čísle 777 367 208 to mi připomína že dalši vyhoda pana doktora je že je pořád na telefonu.Doufám že jsem pomohla Kamarádová P