Dobrý gynekolog v Praze?

senja
4. bře 2008

Ahoj holky, poradily byste mi prosim nejakeho dobreho gynekologa (spise pana nez pani - sila zvyku) v Praze? Nejlepe pokud s nim mate dlouhodobe dobre zkusenosti. Moc diky 🙂

Pro adminy: Nic takoveho jsem v diskuzi bohuzel nenasla. Pokud me presmerujete na aktualni diskuzi na stejne tema plne odpovedi, nemam nic proti 😉

jannie_s
27. dub 2016

Jinak měl by někdo ješte zkušenost blíže Malešicím?? ;) Díky

clairinka
27. dub 2016

@jannie_s nic se neplati, akorát 50 za zrcadla a pak v tehu když chces prvotrimestralni screening, tak ten (mxysylim,ze 1200, ja na nem nebyla) a za fotku z UZ 100. Ja chodim k MUDr. Bollardt, dobra je i MUDr. Machanekova. Ale nevim, kdo bere...

pet_tep
21. čer 2016

Ahoj holky, hledám nového doktora, zatím vybírám mezi následujícími lékaři (mohu poprosit o Vaše zkušenosti?): Mudr. Kateřina Klímová, Mudr. Konstantin Inkov, Mudr. Jan Menšík, Mudr. Blanka Vavřinková případně lidi z týmu Gynekologie Kolek. U Menšíka mi sestřička řekla příjem až od září, u Kolka berou na vstupní až od listopadu... Nejradši bych našla lékaře někde na trase linky C (Muzeum-Háje) a nebo v dobré dostupnosti na vlak trasa Praha hl.n.-Říčany (takže Strašnická, Vršovice, Hostivař). Poradíte? A prosím i o info ohledně poplatků. Děkuji.

markeeet116
8. črc 2016

Dobrý den, chtěla bych se podělit o zkušenost s gynekologickou klinikou Gyn MEDICO, která se nachází v Praze na Karlíně. Začala jsem tam chodit teprve nedávno. Je zde na výběr z mnoha doktorů a doktorek, čili si každá žena může vybrat právě toho, kdo ji bude vyhovovat. Doktoři jsou velmi příjemní a tolerantní. Já osobně si vybrala paní doktorku MUDr. Andreu Paškovou. Její přístup mě oslovil nejvíce. Hned po první návštěvě jsem neváhala a zaplatila si roční paušál, protože mě oslovila jejich ochota a pracovitost a jinam už bych nešla. Sice se jednalo o jednu návštěvu, ale preventivní prohlídka proběhla bez problémů, po vyšetření jednorázovými zrcadly mi paní doktorka vyšetřila prsa, což se u každého gynekologa nevidí. Prokonzultovaly jsme spolu antikoncepci, zda na mě nemá nějaký negativní vliv a byla mi doporučena nová, se stejným hormonálním obsazením, ale pro mě s přijatelnou cenou. Práce této kliniky mě opravdu zaujala. Jedná se tu s pacienty jako v bavlnce, přístup k pacientům je individuální, diskrétnost na prvním místě a prvotřídní komfort na vysoké úrovni. Mohu jen doporučit! 😉

elikup
8. črc 2016

MUDr. Tereza Kosová, Sněmovní 11, Gyn-Care.
Proklientská, nenutí vyšetření, péči přizpůsobí Vašim požadavkům.
Poplatek za rok 1000 Kč.

marketanejedla89
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
journals
8. čer 2017

Obnovuji diskuzi. Doporučí mi někdo dobrou ordinaci v Praze? Klidně dražší, nemám problém zaplatit, ale ráda bych, aby se mi opravdu věnovali a neměla jsem pocit, že je svou přítomností obtěžuji. Aktuálně doktora mám, ale mám z něj poslední dobou pocit, že ho spíš otravuju a čím dřív budu venku tím líp. Dokud o nic nešlo, tak jsem s ním v té rychlosti byla zajedno 😀 ale teď bych ráda, aby byl doktor trochu ochotnější. Budu ráda za všechny tipy, díky!

clairinka
8. čer 2017

@journals opakovane mohu odporučit gyncentrum Praha hloubetin. perfektni pece v tehotenstvi i mimo

cumaceka
23. dub 2019

Ahoj, chtela bych obnovit diskuzi, mam uz po krk sveho doktora, ktery resi jen rocni poplatek a na moje otazky odpovida za pochodu pri vylifrovani z ordinace, dnes se ani nezeptal na datum posledni ms 🙈 Prosim o doporuceni na gynekologii v Praze, se kterou jste spokojene. Zvazuji se rovnou pokusit prihlasit na pracoviste, kde bych chtela v budoucnu rodit, ale nevim, jestli vubec berou (Krc/Bulovka). Predem diky za pomoc a hezky den ❤

betka989
8. zář 2019

Ahoj, obnovuji téma, máte někdo zkušenost s doktorkou Edita Weyland Trejbalova? Moje doktorka šla do důchodu a tahle to po ní prý přebrala...Předem dík za názory.

kaja2016
18. zář 2019

@markeeet116 A kolik jsi za tu reklamu dostala?.-)

kaja2016
18. zář 2019

@clairinka A stale jsou tam tak dobri?

kaja2016
18. zář 2019

@cumaceka A nasla jsi neco? Ja po dnesnim telefonatu se sesrrickou hledam jinou gyn bohuzel, dr je fajn, sestra je priserna....

clairinka
18. zář 2019

@kaja2016 stale jsem v Gyncentru a stale jsem naprosto spokojena. 3.tehotenstvi a zadny problem nenastal. Tentokrat jsem byla posilana i na screening ve 20tt na specializovanejsi pracoviste, byla jsem tam i akutne po padu ve 28tt na bricho. za me super