Dobrý gynekolog v Praze?

senja
4. bře 2008

Ahoj holky, poradily byste mi prosim nejakeho dobreho gynekologa (spise pana nez pani - sila zvyku) v Praze? Nejlepe pokud s nim mate dlouhodobe dobre zkusenosti. Moc diky 🙂

Pro adminy: Nic takoveho jsem v diskuzi bohuzel nenasla. Pokud me presmerujete na aktualni diskuzi na stejne tema plne odpovedi, nemam nic proti 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
estonka
21. srp 2008

to som nevedela ze ultrazvuk moze dietatu vadit..ja ho zakazdym ani nepotrebujem

ide o to ze dr Mikulik da pacientkam zaznam z ultrazvuku, co by som velmi chcela mat doma tiez, len neviem ci je cena 5000 korun bezna, resp ci podobnu sluzbu robia aj ini gynekologovia, takze ci sa to da porovnat a vybrat si..

hkr
22. srp 2008

Ja bych doporucil web znamylekar.cz kde je temer kompletni databze lekaru a hlavne hodnoceni jejich pacientů

estonka
24. srp 2008

dakujem za link, ta stranka je ale skor len zoznam gynekologov..co sa tyka hodnotenia, to mi velmi nepomohlo, ved staci ze doktorovi niekto napise 1 parslovne odporucanie a hned ma 55 percent a okrem toho zeny sa tam velmi nerozpisuju, skor len napisu ze "vrelo odporucaju" , ja by som skor potrebovala pocut preco..plus keby tam napriklad mal kazdy doktor zoznam sluzieb ktore ponuka a k tomu cennik..no mozno som narocna🙂 budem si to muset vytelefonovat

moudivlacek
17. zář 2008

Na základě pozitivních zkušeností jsem se objednala na Gynelav, MUDr. Zemanová, dneska jsem tam ráno byla (jinak objednání do týdne a to jsem nová), sice mě nejdřív málem trefil šlak, když jsem zjistila, že doktorka Zemanová tam není a je tam místo ní pan primář, já radši ženský, já se před těma chlapama stydím 🙂 no nevím, jak tu někdo psal, že je ta ordinace děs a plíseň na stropě, mě se tam líbilo, krásně vymalované, mám pocit že do oranžova, křesílko pohodlné, pravda ordinace je děsně malá a postrádala jsme tam nějakej paravan na svlečení, sestra je přítomna v ordinaci,ale za rohem, takže na vás stejně nevidí a píše si svý, já nevím, mě to nevadilo a bavili jsme se vesele všichni tři 😀 Takhle jsem se u doktora nikdy nepobavila a nenasmála, holky bylo to super, vyšetření sakumprásk i s ultrazvukem, prej mám teď nejvhodnější období na otěhotnění, prostě všechno vysvětlil, ukázal, kvůli stěrům si mám zavolat za 14 dnů, jinak jsem platila akorát 45 Kč za zrcadla, pokud chcete nadstandard, tak je to tuším 650, ale pokud nemáte obtíže, nebo nejste těhotné, není potřeba, fakt super, dávám 10*

krista
6. led 2009

kuratkol • 4. leden 2009 v 17:06
Ahojky, ráda bych si našla gynekoložku v Praze, zatím mám gynekoložku na Moravě. Chceme se začít "snažit" o mimi a proto bych si ráda našla gynekoložku v Praze. Můžete mi prosím nějakou dobrou doporučit? Nejlépe na Praze 5 ale i v jiné části Prahy. Díky moc.

kuratkol • 4. leden 2009 ve 22:23
žádné doporučení ?

lenerka • 1d • 4. leden 2009 ve 22:46
ahoj

no já bych sama potřebovala dobrého doktora ,doktorku
k té ,které chodím už x let tak ztrácím důvěru
jedný kámošce zanedbala miom a druhé rakovinu děložního čípku
tak takovou ti opravdu doporučovat nebudu a je z Prahy 9
přeju hodně štěstí při hledání

tannawe • Dnes v 09:03
kuratko, ja mam Dr. Fučíkovou z Prahy 9,ale je soukroma takze si ji platim,ale nemuzu si ji vynachvalit, je proste skvela, lidska, prijemna, odbornik. Prosla jsem s ni vsechna tehotenstvi, proste doktorka gynekolog na svem miste! 😵 Kdybys mela zajem napis mi do IP, poslu ti kontakt /mail nebo telefon/
Jinak k vyhodam patri, ze ma dva dny v tydnu v odpolednich hodinach, takze muzes zaskocit treba v pul sedme po praci nebo kdyz nemas hlidani, ze pohlida manzel /az budete mit mimi 😉 /,ultrazvuk ma, dokonce ma i televizi nad gyn. kreslem kde muzes koukat na mimiska pri kontrole 😵 🙂

kuratkol • Dnes ve 21:58
Pošli kontakt prosím 🙂.Díky

deathy
7. led 2009

Zdravím, já chodím od svých asi 15 let k dr. Starému, Zárubova 498, Praha 12 (Modřany, spíše Lhotka). Sem s ním spokojená a nemůžu si stěžovat, za těch 5 let žádný problém, péče vždy ok, příjemná sestřička. Teď má nově i 3D, co sem já hledala, tak to má snad i nejlevnější..
Takže můžu jen doporučit.

blancii
9. led 2009

Ahoj všem,

já k dr. Mikulíkovi: Díky jeho "péči" se mi narodilo dítě o 8 týdnů dříve. Ze všeho nejvíce ho zajímalo, zda jsem již darovala oněch zmiňovaných 1000,- Kč. Měla jsem za sebou 3 spontánní potraty a na mé nářky, že ve čtvrtém těhotenství neustále špiním mi pokaždé řekl, že prý se to stává. V porodnici se mooc divili, že mne vůbec neléčil, neb nás to obě málem stálo život ☹

luciferek
11. led 2009

ahoj holky, tak já můžu z vlastní zkušenosti doporučit Progyn v Praze-Letňanech, chodím k doktoru Šulcovi a musím říct, že jsem se s lepším přístupem nesetkala 🙂, neměnila bych...

misskka
15. led 2009

Ahoj, chodí někdo z Vás k paní doktorce Roháčový na Karlově náměstí? Doporučily byste jí?

sabs
6. únor 2009

ja chodim sem www.gynekologie-praha.cz a nemuzu si to vynachvalit, vyborna pece nejen behem tehu 😉

evicka7
7. únor 2009

ahoj, já chodím do Horních Počernic k dr. Bastlovi a nemůžu si stěžovat a jak píše Luciferek, tak dr. Šulc byl dřív v Brandýse a všichni si ho moc chválí

senja
autor
8. únor 2009

Ahoj holky, a ti dobri lekari, o kterych tu pisete jeste berou nebo uz maji plne ordinace k prasknuti? To je take hodne dulezita vec ☹

zuzule
8. únor 2009

Tak já chodím k dr. Tomášovi Frýdovi do Nových Butovic na polikliniku Lípa a spokojenost velká 😉

lupka853
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fanys
10. únor 2009

ahoj holky
doporučuju gy.por.amb.Meda,je to soukr.zařízení na P8 přímo na bulovce,nadstandrtní péče,do ordinace na minutu,od 8 do 20,uz samozřejmost,u tehu automaticky pokud ho chcete,výběr lékaře doporučuju DR.Ročárka ,DR.Tesaře a MUDR.Očkovou-je jich tam ješte dost, 😵 hak na zavolání na recepci,milé ochotné sestry,rodinný přístup na tech lidí co tam chodí pamatují si i jména,deti....možnost porodu,malé výkony jako revize,interupce,kyretáže přímo za dve hodky domu,proste chicago hope.....ano připlácí se 500 korun za vyšetření za prevenci nebo poradnu i s ultrazvukem,svědomitost,pečlivost,lidský přístup za to se bohužel holt v dnešní době platí,ale zato mi to stojí.

karol84
16. bře 2009

ahoj,
nemáte někdo zkušenosti s gestem?

yanna.o
1. zář 2009

Ahoj, sháním nového gynekologa na Praze 5, Anděl, Smíchov, Barrandov, příp. kolem Podolí, Vyšehradu, Radotín, Zbraslav (příp. naproti radotínu přes řeku..), případně také dojedu po trase metra B (směr Zličín), Řeporyje apod. také přicházejí v úvahu, neb se tam dostanu autem po dálnici (taky směr Ikea na Zličíně, ale z jiné strany). V případě Prahy 6 někde za Strahovským tunelem a ne moc po Miladě Horákové (kvůli kolonám).

chci
- chodit na čas (tzn. max. půl hodiny po objednání)
- empatickou osobu s dobrou praxí
- slušné jednání
- dobrou dostupnost (v praze nemůžu jezdit kamkoliv, to je nereálné)
- utz v budově
- mít kde zaparkovat

Zaujala mě ta psychosomatická klinika, ale paní dr. (je samostatná) nové pacienty už nepřijímá. Líbil se mi popis, jelikož dodržují objednací časy, snaží se klientům vyjít vstříc, paní dr. má praxi v podolí atd., takže zkušeností má dost. Také mě oslovuje, když řeší snahu otěhotnět a rizikové těhotenství - je to pocitově taková větší jistota..
Mám ráda doktory, kteří sami vše vysvětlí, nic z nich nemusím tahat, jsou slušní, milí a nikoliv protivní a arogantní a samozřejmě ty, kteří vědí, o čem mluví, ne nějaké plašany, matly, patly.. mám s nimi špatnou zkušenost. Hezké prostředí by se mi taky líbilo, komu ne.. ale nad tím se dá mávnout rukou. Sestra ať nemá chaos v administrativě a nevyřvává všechno do čekárny (taktéž špatná zkušenost).

gucci
1. zář 2009

karol84: prosím tě Gestu se vyhýbej co nejdál to jde 😉

jinak já můžu doporučit super gynekology z Gyncentra v Hloubětíně, chodím tam k dr. Štastné a je skvělá

smejdik
1. zář 2009

Holky, vřele doporučuju Dr.Bednáře 🙂 Je skvělý, sice se platí, ale mě hodně pomohl a díky němu mám i svoji Terezku 🙂 Super přístup, perfektní prostředí, má ordinaci kousek od nám.Míru 🙂

yanna.o
1. zář 2009

gucci, proč ne gest?

emamamamu
1. zář 2009

yann ja mam sikovnou doktorku v Zenskych domovech na Andelovi🙂

ronie
1. zář 2009

gucci 😵 taky chodím ke Šťastné 🙂 je moc skvělá a hodná,ale obecně mi organizace gyncentra nevyhovuje, hlavně mi teda v těhu vadilo, že sem mojí doktorku viděla sporadicky pač na ultrazvuky se chodilo k někomu jinýmu, pak měla hodně dovolenou..taky si musíš sama hlídat,abys neprošvihla nějakou krev nebo sono atd..ale konkrétně doktorka Šťastná je opravdu skvělá 😉

yanna.o
1. zář 2009

ronie, na gyncentrum jsem teď koukala, nemůžu se dovolat na jejich pobočku na smíchově.. tak ani nevím, co na ní přesně mají. chodí se tam na čas, nečekáš?

emo, jak se jmenuje, napiš to sem prosím, to je hodně blízko.. a jestli se tam nečeká a má utz atd. (viz jak jsem psala).. děkuju 🙂 😉

dreana
1. zář 2009

Ahiojky ja mužu doporucit doktorku z Barrandova. Pí Jedličková!!! Užasna doktorka a vždycky mi moc pomohla 🙂

evrlein
1. zář 2009

Yanna.o
Zkuš se podívat na Polikniku Barrandov ( nejsem si teda jistá jestli mají www), ordinuje tam dr. Jedličková, je moc příjemná a všechno pěkně vysvětlí. Platí se tam ročně cca 200Kč ( píšou to jako dobrovolný příspěvek), ultrazvuk má, prsa teda automaticky nevyšetřuje, ale na požádání určitě, parkovat se dá před poliklinikou...Je tam teda docela povedená sestřička, která nezavírá dveře do sesterny, takže se člověk dozví věcí...Ale na těhle stránkách na sebe ženský vyslepičí často větší intimnosti...

ronie
1. zář 2009

yanna, ono je to asi na každé pobočce jinak, ale v hloubětíně chodíš sice na čas, al předtím musíš vystát frontu na sesternu kvůli poradně, je to jak kdy, někdy skoro nečekáš a někdy celkem dlouho, mě to teda nevyhovovalo 😝

emamamamu
1. zář 2009

yann ona se jmenuje Jela Wagnerova.....ale cetla jsem is na znamylekar.cz co na ni rikaji ostatni a mela tam 5x za sebou spatne hodnoceni😅 tak uz jsem ti radsi nepsala...😀
jedine, cim me nastvala bylo, ze mi rekla, ze bud budu rodit u Apolinare, nebo se se mnou o porodnici bavit nebude..tak jsme se nebavili..jinak si myslim, ze je dobra...ma snad i nejakou praxi z ciziny a tak🙂

soanpe
1. zář 2009

gyncentrum má skvělé lékaře,vybaveni... ale co mi fakt děsně vadí, tak to jsou ty drbny na recepci 😝
pak ten jejich systém s předplacenou kartou-měla jsme zaplacenou tu drahou těhu a když jsem chtěla využít objednávání pře net,tak to měli asi 6m mimo provoz. pak taky nechápu, jak si mám zařídit recept na HA,když nemám předplacenou kartu.všude je běžné zavolat dr. a on ti připraví recept.tady je to v rámci nadstandartní péče 😝
a je tu spoustu takových nepochopitelných vylepšováků,
kdyby tam nebyla dr.Nouzová, tak už jsem dávno jinde 😠