Dobrý gynekolog v Praze?

senja
4. bře 2008

Ahoj holky, poradily byste mi prosim nejakeho dobreho gynekologa (spise pana nez pani - sila zvyku) v Praze? Nejlepe pokud s nim mate dlouhodobe dobre zkusenosti. Moc diky 🙂

Pro adminy: Nic takoveho jsem v diskuzi bohuzel nenasla. Pokud me presmerujete na aktualni diskuzi na stejne tema plne odpovedi, nemam nic proti 😉

eli22
25. říj 2010

@linduscha jenom chci dodat, že gynda CGOP je od září přestěhovaná, novou adresu najdete na stránkách gynekologické ambulance http://www.cgop.cz/.

lionbarbie
23. lis 2010

Holky a co gynekolog v Prahe, co by mi zaviedol teliesko (goldlily). Nepoznate niekoho ? diik

zirafka89
10. led 2011

Ahojky. Chtěla bych začít chodit na gynekologii tady v Praze, jelikož ke své stávající gynekoložce to mám přes půl ČR. Poradily by jste mi ke komu zajít?Budu opravdu ráda za radu nebo doporučení. 😵

luphen
7. únor 2011

Ahoj, tak já před rokem řešila gynekologa až jsem našla skvělého - nemůžu si ho vynachválit 🙂 jezdím za ním teda na Prahu 6 ale nevadí... je to Dr. Čepický a gynekologie Levret - mají i webovky www levret cz 🙂

azeretka
15. únor 2011

Ahoj, potřebuji změnit gynekoložku, uvažuji o Gynfem na Praze 10. Jaké máte zkušenosti? Jaké jsou poplatky. Máme problémy otěhotnět, tak potřebuji opravdu odborníka. Poraďte prosím.

moncicak.as
15. únor 2011

Chodím na gynveko na čerňáku a jsem moc spokojena!!! 🙂

role
16. únor 2011

připojuji se k dotazu na Gynfem. Zajímá mě hlavně odbornost a ty poplatky mi taky nejsou jasné. Někde jsem četla 500 ročně, ale že je to dobrovolný a někde, že to zaplatila každá.

azeretka
18. únor 2011

Gynfen nikdo nezná?? Uvažuji nad doktorem Motyčkou nebo Slámovou?? Poraďte prosím

azeretka
18. únor 2011

jde o překlep, ptala jsem se samozřejmě na Gynfem na Praze 10 😉

saronka
4. bře 2011

@moncicak.as
@moncicak.as hledam gynekologa kolem cernaku nejlepe,kam chodis,jak je to tam s poplatkama a jak pece v tehu?

moncicak.as
4. bře 2011

@saronka Ahoj, jsem tam cca. půl roku, je tam doktorka a je hrozně milá, jukni sama, hodně pomůže, poradí....já k ní šla až když jsem už měla kluka, takže v těhotenství nevim, jaká je, ale je o ní velký zájem....jukni sama🙂
http://www.gynveko.cz/
Koukni sem, má tu hodnocení, ted by už zas měla přijímat i nové pacientky...
http://www.znamylekar.cz/29185/mudr-radka-vetes...

svoba
7. bře 2011

Nevim, jestli jsem sem už nepsala. Musela jsem změnit gynekologa a jsem za to hrozně ráda. Sice jezdim přes půlku Prahy ale stojí to za to. Vřele doporučuju - gynevra.cz

alenapav
25. říj 2011

Ahoj holky, sháním gynekologa na P-9. Se svou současnou gyn. nejsem spokojená. nemáte náhodou někdo zkušenosti s Doc. MUDr. Evženem Čechem, DrSc. Dolní Počernice?? moc díky

jujunka
14. lis 2011

@krista mohla bych taky poprosit o adresu? Prosííím 🙂 Taky nutně sháním gynekologii na Praze 9.

jmisa
14. lis 2011

@azeretka
@role
už je to asi mimo téma, ale chodím do Gynfem, poplatek se tváří jako dobrovolný, ale zaplatí fakt každý.

jinak já chodím k Motyčkovi, vystřídala jsem pár gyndařů a tenhle mi přijde jako pohodář.
Slámovou znám z CAR, nemůžu si stěžovat, ale na můj vkus je trochu "studený čumák".

krista
15. lis 2011

@jujunka
Já jsem jen kopírovala příspěvky jako bývalý admin, o gynekologovi se bavily @kuratkol @lenerka a @tannawe zkus se poptat u nich 🙂

azeretka
15. lis 2011

@jmisa díky za reakci, nakonec jsem tam taky začla chodit, jsem u doktorky Macuchové, spokojená úplně nejsem, ale nadruhou stranu si ani moc nestěžuji, doktorka toho moc nenamluví, což mi trochu vadí.

jmisa
15. lis 2011

@azeretka jj, no tak vyhlíží celkem přísně 🙂

azeretka
15. lis 2011

@jmisa to je pravda, moc se neusmívá, ale to že toho moc nenamluví má i své výhody, pokud tě nic netrápí a jdeš jen na běžnou kontrolu, tak jsi do pěti minut vybavená 😀 .

jmisa
15. lis 2011

@azeretka to jo, tý to odsejpá, to já u Motyčky zkejsnu dýl, než proberem záležitosti kolem a kolem 😀

terita
11. led 2012

Ahoj holky,moc prosím poraďte dobrého gynekologa.Přistěhovala jsem se na Praha 5 Jinonice,tak někde poblíž.Předem moc děkuju 🙂))

meindzi
16. bře 2012

Ahojte...take hledam gynekologa - zenu, z chlapu mam husi kuzi ☹ , nejradeji na P10,2,3 nebo 1. Koukala jsem na netu na MUDr. Kristynu Jandovou v Revolucni, ma nekdo zkusenosti?diky

aaa
20. bře 2012

Doktor Kolek, poliklinika Opatovská a doktor Prokopenko, Senovážné náměstí, má někdo zkušenosti? 🙂

magdalenaz
11. zář 2013

Ahoj, koukám, že to tady asi není úplně aktuální... tak se radši i zeptám, tip na dobrého gynekologa / gynekoložku na Praze 5?

magdalenaz
12. zář 2013

@terita Ahoj, kde jsi nakonec našla?

magdalenaz
13. zář 2013

Nakonec jdu zkusit pana Miloslava Ptáčká na Lužiny, reference na znamylekar má dobré 🙂

kutnohorka
19. únor 2014

Ahojky, já myslím že tady: http://www.gynekologiepraha.info/ určitě najdeš co hledáš 🙂 pak dej vědět jestli jsem pomohla. Já jsem si tam nalezla po hooooodně dlouhém období dobrého gynekologa. Tak držím palce ať máš také štěstí 🙂

zzzz1984
8. črc 2014

Ahojte,
hľadám dobrého gynekológa v Prahe. Viete mi prosím poradiť?
Na internete som našla MUDr. Mareka Krupšu – Gyn Krup.
Má niektorá s ním skúsenosti?
Dakujem,
Z

jenny.kay
8. črc 2014

@zzzz1984 Já jsem k MUDr. Krupšovi chodila - a nikdy více. Měl ordinaci u Václaváku, prťavou čekárnu, kam si na jeden termín pozval mnoho pacientek, které se tam tísnily a ani si neměly kam sednout. Navíc přes skleněné dveře do ordinace byla úplně vše slyšet, takže o nějakém soukromí a diskrétnosti se nedalo mluvit. Jeho přístup mi vůbec nevyhovoval. Měla jsem problém s výtokem, na který mě "léčil" asi půl roku všemi možnými medikamenty. Totálně mi to odrovnalo sliznici. Až pak ho napadlo, že by třeba mohl odebrat vzorek na kultivaci a poté zjistil, že mám jen přemnoženého lactobacila, který byl zcela neškodný a nebylo třeba ho nijak léčit. A to, jak necitlivě jednal s některými pacientkami, raději líčit nebudu, protože jsem to měla odposlechnuté (nedobrovolně), jen přes ty dveře. Měnila jsem hodně rychle.

suzanna123
8. črc 2014

@zzzz1984 já chodím (poměrně čerstvě) do progynu v Letňanech k MUDr. Prázové a jsem z ní nadšená