Dobrý gynekolog v Praze?

senja
4. bře 2008

Ahoj holky, poradily byste mi prosim nejakeho dobreho gynekologa (spise pana nez pani - sila zvyku) v Praze? Nejlepe pokud s nim mate dlouhodobe dobre zkusenosti. Moc diky 🙂

Pro adminy: Nic takoveho jsem v diskuzi bohuzel nenasla. Pokud me presmerujete na aktualni diskuzi na stejne tema plne odpovedi, nemam nic proti 😉

jamys
8. črc 2014

@senja Ahoj doporučuji Dr. Šmerala ml. http://www.gynekologiechodov.cz/ chodím k němu přes 3 roky, rodil mi i malou. Je milý, pěkný 😉 hlavně vstřícný. V čekárně je i dětský koutek, do ordinace můžeš s dítětem když nemáš hlídání, nic není problém. Roční poplatek má 500 v tom je všechno. Pak má i těhu balíčky, takže v tom jsou utz při každé kontrole, víc Ti řeknu za chvíli, bo se tam chystám teď jsme v 11.tt 😉 mimochodem první mimino jsem rodila s ním (zaplatila jsem si to), stálo to za to. Naprsotá důvěra. Manželku má také gyndařku, osobně znám, prostě milá rodina. NEvím, jestli ještě bere, ale pokud ano, doporučuji. 🙂

lucccinkaaa
7. srp 2014

@petra.vavra Ahojky nějaký přesný kontakt na něj prosím?

evab.
7. srp 2014

@zzzz1984 gynekologiekolek, MUDr. Kolek nebo kdokoli z jeho ordinace, všichni jsou fajn. Já chodím k MUDr. Muchantaf a neměnila bych

petra.vavra
7. srp 2014

@lucccinkaaa Lev Kliment ml. 🙂

lucccinkaaa
8. srp 2014

@petra.vavra děkuju
😉

matilduska
11. zář 2014

ahojte,
neda mi neprispiet svojou dnesnou skusenostou s hladanim gynekologa.
prestahovali sme sa na chodov, na zaklade recenzii som si vybrala 2 gynekologov
Dr. Smerala
Dr. Homolu
obaja by ma boli vzali, ale ked zistili, ze som poistena vo VZP, tak ma odmietli.
neberu poistencov VZP a dostala som informaciu, ze uz mam tento rok smolu na zmenu poistovne, da sa len do 30.06., potom opat az od noveho roku. skvele.
som tehotna a toto ma fakt dostalo, ze ma nikde nevezmu, lebo nie som v spravnej poistovni.
nakoniec ma vzal
Dr. Miloslav Herda
recenzie nema az take skvele ako tito 2 pani doktori, ale berie aj poistenkyne VZP a mam to kusok od domu.
takze mile damy, je zbytocne si tu vypisovat, ktory dr. je skvely, ked vas aj tak nevezme, lebo nie ste v spravnej poistovni 😀
pre info - doporucene poistovne su 3 - uz si ich nepamatam presne, no 2 mali v nazve vojenska bla bla
takze v januari doporucujem naklusat do spravnej poistovne a zrusit poistenie u VZP

hladaniu gynekologa zdar ! 🙂

tulda3
16. lis 2014

Holky nemá tu někdo zkušenost z MUDr. Michal Uhlíř? Ordinuje na Praha 5 - Zbraslav. Děkuju

maminecka145
28. lis 2014

Vřele doporučuji pana doktora Kuráče má nově otevřenou ordinaci na Chodově http://www.znamylekar.cz/andrej-kurac/gynekolog... ..Pan doktor je vždy ochotný usměvavý dokáže pochopit i poradit.Po pár špatných zkušenostech první doktor ke kterému se ráda vracím kontakt na čísle 777 367 208 to mi připomína že dalši vyhoda pana doktora je že je pořád na telefonu.Doufám že jsem pomohla Kamarádová P 🙂 😉

maminecka145
28. lis 2014

Vřele doporučuji pana doktora Kuráče má nově otevřenou ordinaci na Chodově http://www.znamylekar.cz/andrej-kurac/gynekolog... ..Pan doktor je vždy ochotný usměvavý dokáže pochopit i poradit.Po pár špatných zkušenostech první doktor ke kterému se ráda vracím kontakt na čísle 777 367 208 to mi připomína že dalši vyhoda pana doktora je že je pořád na telefonu.Doufám že jsem pomohla Kamarádová P

svoba
28. lis 2014

gynevra.cz

marti7575
20. lis 2015

Já chodím na polikliniku Budějovická k MuDr. Žižkovské a jsem moc spokojená 🙂 tady je kontakt kdyžtak http://www.poliklinika-budejovicka.cz/gynekologie

patient
14. pro 2015

To All Pregnant women,

I would like to share my big disappointment from the services provided by the support staff at Medica Flora, Praha 3! They have to find another nurse , because the one that is working there never picks up the phone, doesn't inform about any changes of the appointment and when she is off work, there is nobody covering her, so if you need to give blood or urine probe nobody will take care ! I am really surprised how the doctors can accept such a poor work from her side! I believe that it's not only the doctor important, but the whole experience around pre-birth treatmentt, so if you share my opinion, better don't sign-up there.

mamaveronika
16. pro 2015

@zuzule ahoj viem že je to už stará téma, ale rozmýšlam práve nad gynekológom T. Frýdom, zaujma ma kolko sa u neho platí ročne, a kolko sa platí za starostlivosť počas tehotenstva🙂 veeeeelmi mi pomôžeš odpovedou, dakujem pekne

pety91
17. pro 2015

Tak nevím, jestli to je pro někoho ještě aktuální. Ale za sebe mohu doporučit toho svého gynekologa. MUDr.Konstantin Inkov, Praha 1. Je moc bezva. 😉

beruunka7
26. pro 2015

@pety91 Také tohoto doktora doporučuji. Dělal mi v GynCentru v Praze-Hloubětíně velký ultrazvuk ve 3.trimestru a byl velice příjemný a komunikativní. Ještě doporučuji MUDr. Holbu z GynCentra, je velmi sympatický.

clairinka
28. pro 2015

Z gyncentra doporucuji MUDr. Bollardt ci MUDr. Machanekova 🙂

jsemloupacek
3. únor 2016

@minea souhlasím, také jsem u Homoly a je úžasný. ale myslím, že má plno.

jsemloupacek
3. únor 2016

@matilduska jo je to skoda, Homola je vazne skvelej, chodim k nemu uz asi 10 let. ale verim, ze i jinde se ti dostane skvele pece.

j4rka
22. dub 2016
Uživatel j4rka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od j4rka.

@zabza9 Ahoj 🙂 Gyncare mohu taky doporučit, chodím k nim už léta a jsou velmi příjemní

jannie_s
26. dub 2016

Dobry den, vidim že tento přispěvek už je starší. Nyní se stěhuju do Prahy - Malešice. Poradili byste mi prosím v okolí gynekologa?? Děkuji

clairinka
26. dub 2016

@jannie_s Zkus Gyncentrum na Hloubetine

jannie_s
26. dub 2016

@clairinka díky, už sem tam napsala 🙂 mají nějaké poplatky?? a nějaký tip přímo na doktora?

kacculindda
26. dub 2016

@jannie_s Já můžu doporučit MUDr. Karhana také v Hloubětíně. Původně byl v Gyncentru, teď má nějaký ten rok ordinaci v Havaně (kousek od Gyncentra). Já jsem u něj moc spokojená, fakt mi sednul jak péčí, tak přístupem... 🙂

jannie_s
26. dub 2016

@kacculindda děkuji a jak je to u něj prosím s poplatky? všimla sem si u některých ročních příspěvků apod.

kacculindda
26. dub 2016

@jannie_s Ze začátku jsem neplatila nic, jen jednorázové zrcadlo 50,- (ale v tom nemá na výběr), pak jsem v rámci dlouhého snažení zaplatila na rok 1000,- v čemž jsou nejen zrcadla (o ty až tak nešlo), ale hlavně neomezený počet UTZ vyšetření - 15 měsíců jsem chodila pravidelně na UTZ a na pojišťovnu jich šlo tuším jen 6 za rok, zbytek bych si musela platit a takhle to vyšlo líp... Ale do žádného placení mě nenutil... Teď mám těhu balíček za 3000,- kvůli screeningu, UTZ, fotkám a taky třeba trošku přednostnějšímu objednání atd., ale opět to byla jen má volba. Dokonce mi u toho těhu balíčku řekl, že se na něm finálně domluvíme až ve 13. týdnu, že mi ho dřív "neprodá", ať nic nezakřikneme... Nezaznamenala jsem ale v péči žádný extra rozdíl ve srovnání s tím, když jsem nic neplatila...

jannie_s
26. dub 2016

@kacculindda tak při těhotenství se různá vyšetření platí ne? tzn že to máte jakoby předplacené?? je mi jasné že těhotenství něco stojí, tak mapuju vše možné.. ale MUDr Karhan mě opravdu zaujal, ikdyž sem původně chtěla ženskou 🙂 O miminko už se taky snažíme, tak to chce lékaře co nejdřív. A ještě prosím máte zkušenost i s mamografickým vyšetřením? od svého bývale lékaře sem dostávala předpisy na vyšetření ktere sem potom neplatila. Tady sem zatím za to platit musela.. chodím na pozorování.. 😒

kacculindda
26. dub 2016

@jannie_s Přesně tak, v rámci toho těhu balíčku jsem měla prvotrimestrální screening, který se normálně platí (tuším, že ho má za 1200,-), z každého UTZ mám fotky (normálně je jedna za 100,-), teď si mám přinést flashku a nějaké fotky mi dá i elektronicky, na každé další návštěvě mi udělá UTZ a už jsem tam byla jednou i mimo objednání, když jsem měla bolesti a taky vyšetření bez sebemenšího náznaku, že by dělal něco navíc... Tím, že mám ten balíček, tak se přiznám, že ani pořádně nevím, co všechno se jinak platí a co ne 🙂 Ale mě to takhle vyhovuje, nemusím nic řešit 🙂 Pro někoho to může být naprosto normální, já mám bohužel předchozí horší zkušenost s velmi laxním přístupem gynekoložky...Takže tady jsem i po takové době pořád spokojená 🙂 Jinak s mamografickým vyšetřením zkušenost nemám...

jannie_s
26. dub 2016

@kacculindda Děkuju, zkusím se s ním spojit 🙂)

kacculindda
26. dub 2016

@jannie_s určitě, našla jsem i jeho web, kde má ceník a ty balíčky http://www.gynekolog.cz/karhan/

jannie_s
26. dub 2016

@kacculindda jj zrovna sem to studovala 🙂