Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dobrý homeopat v okolí Brna

markulinkarohata
21. črc 2019

Zdravím maminky,shanim v okolí Brna dobreho homeopata,narazila jsem na jednu paní kousek od Brna,ale chce za 2 hodiny 1600 Kc. Neprijde Vam to moc?Psala mi ,že ji pak ještě další tri hodiny trvá než vybere správný lék, ale v podstatě za dvě hodiny tu částku co jsem uvedla mi příjde trochu moc.Pani se jmenuje Brigita Gasparova. Mate s ní nekdo zkusenosti.Nerada byvh naletela.Chci se totiz vylecit ne prijit zbytečně o penize.

sudylichozrout
21. črc 2019

@markulinkarohata Tvl, ja se asi zacnu zivit homeopatii 😀
Prosim te, vykasli se na to. Jsou to podvodnici. Najdi spis nejakou pani/pana, ktery se vyzna v bylinkach, pokud nechces klasickeho lekare. A nech si od nej namichat bylinne smesi. To fungovat muze a vetsinou i funguje (treba memu tatovi se po bylinkach fakt hodne zlepsila lupenka). Ale ne homeopata, ktery ti akorat za tezke prachy naordinuje kulicky z cukru a zabali to do libivych ezoplku 🙂

markulinkarohata
autor
21. črc 2019

@sudylichozrout a mate nějaký tip v Brně, hledam zaroven i člověka, který dělá regresni terapii,nejde mi o titul,ale o zkusenosti a důvěryhodnost...Ideálně někoho ne moc draheho,nejsem moc v baliku,viz..materska ))

ter
Moderátor
21. črc 2019

@markulinkarohata ahoj, sice homeopaty sama nevyhledavam, ale jednou jsem z nejakeho duvodu navstivila MUDr. Kremla v Kromerizi (vim, je to od Brna trochu dal), ktery se homeopatii taky zabyva, a zkusenost s nim mam velmi dobrou (ac opravdu na homeopatika jinak "neverim"). chvalu jsem na nej slysela i od vice lidi z meho okoli. je to vystudovany lekar, ale zabyva se prave i homeopatii a psychosomatikou a myslim, ze ma ke vsem vecer rozumne alternativni pristup (zalozeny ale na skutecnem lekarskem vzdelani). tehdy, pravda nekolik let zpet, jsem u nej platila myslim 800 korun fakt asi za hodinovou konzultaci, nezda se mi to tak dlouho, ze by se ceny zdvojnasobily. taky v brne jsou veci obecne hodne drahe oproti mensim mestum...

Sem začni psát odpověď...

Odešli