Doporučení - gynekolog Liberec

ja_osobne
9. črc 2019

Ahoj, doporučit a mi, prosím, některá opravdu dobrého gynekologa z Liberce? Chodím k Richterovi a chci změnit. Nejsem úplně spokojená s jeho postupem. Už rok se snažíme o mimco, nemám h.profil, manza nebyl na spermio ( jsem.objednana na příští tyden6, ale o žádanku jsem si musela rict) cpe do mě hormony horem dolem, aniž by věděl, jak na tom jsem.

Takže PROSIM, nějaký dobrý, spolehlivý gyndar/ka?

jitulien
9. črc 2019

Já mám Mudr. Vrkoče, je to super gyndr 😉

ja_osobne
autor
9. črc 2019

@jitulien děkuji, zkusím, jestli bere nové🙂

kocila
9. črc 2019

@ja_osobne a nechces si radeji od doktora rovnou vyzadat doporuceni do CARu. (rok snazeni na doporuceni staci) . V Liberci je Gennet a vse ti tam vysetri a budes vedet (vsechna vysetreni na pojistovnu-hormonalni profil, spermio,imunologii,genetiku atd.).
Ja takto ztratila rok a pul a mou vadu by obvodni doktor nikdy neodhalil ani nemohl vyresit, aby se zadarilo...

ja_osobne
autor
9. črc 2019

@kocila jdu do gennetu příští týden na spermio, tedy já ne 🤣 pak s vysledkama na gyndu no a tam si musím říct, že chci h.profil, který nemám...... po roce snažení... A hned mě chce hnát na laparo, což mi příjde opravdu divné, když nejsme oba vyšetřeni. Mě podle.utz diagnostikoval PCO 🙈

kocila
9. črc 2019

@ja_osobne a ty jsi uz v Gennetu jako pacientka,nebo tam byl chlap pouze na spermio?
A laparo ti doporucil tvuj obvodni gyndar?

ja_osobne
autor
9. črc 2019

@kocila jdeme tam.ve středu poprvé na spermio. Jojo, můj gyndar.

baruska24
10. črc 2019

@ja_osobne jestli máš PCO tak bych do gennetu šla tam ti poradí a zvolí léčbu, já byla do půl roku díky nim těhotná a teď každou chvíli čekám až se narodí

ja_osobne
autor
10. črc 2019

@baruska24 já právě nevím, zda mám PCO. Dr mi dělal pouze utz, jiná vyšetření nemám🙂 ale určitě CAR vyzkouším.