Pás, bandáž pro správné držení těla

pavca1965
1. říj 2017

Dobrý den, nemáte někdo náhodou zkušenosti s nějakým pásem, bandáží či jak to nazvat,pro správné držení těla? Hrbim se,bolí mě hrudní páteř,krční, špatně se mi dýchá. Tak nějak se dokopat k tomu,,aby mě to nutilo správne stat...Snažím se cvičit,jen toho času mám tak málo. Mám malého prcka,dvě starší děti a někdy jsem ráda,že večer padnu do postele. Děkuji za rady.

drakenn
1. říj 2017

Bez pravidelného cvičení to nepůjde..

penelope87
1. říj 2017

@pavca1965 Rozhodně pravidelně cvičit. Při cvičení jógy je dle mých zkušeností zlepšení už po pár dnech, ale chce to pravidelně. Nestačí si zacvičit jednou. Žádný pás záda neudrží. Na akutní bolest, zvlášť krční páteře je dobré navštívit fyzioterapeuta a zkusit shiatsu masáž. Ale opravdu je třeba cvičit, jinak je to jen zaplátování toho nejhoršího.

swetlusska
1. říj 2017

Chce to chodit alespoň 2x týdně, prostě dát děti hlídat a vypadnout sama cvičit na nějaký kurz. Mně to takhle pomáhá a je to super relax.

pavca1965
autor
2. říj 2017

Holky já vím, máte svatou pravdu, jenže jsem z vesnice,do města 60 km nejblíž,a jezdit tam s kočárkem nehrozí. Rodiče nemám, tchýně má 80 a nikdo známý mi malou nepohlida na tak dlouho. Manzel jezdí domu o sedmi večer. Snažím se jógu cvičit,mám ji ráda,jen ten čas...máte nějaký typ,odkaz na správné jóga cviky? A děkuji za odpovědi

penelope87
3. říj 2017