Elektronická cigareta - máte zkušenosti?

magdaleshka
30. pro 2016

Ahoj. Přemýšlím nad tím, že bych ráda vynechala tabákový cigarety, ale vím, že přestat jen tak neumím možná časem a postupně. Dostala jsem tip na pořízení elektronický cigarety, myslíte, že je to dobrý nápad? Je tu někdo takový, komu pomohla? A budu asi i ráda za nějaký doporučení na značku. Děkuji!

karolinasvetla111
30. pro 2016

Ahoj, příteli pomohla, už 3 roky nekouří, jen ten svůj "inhalátor". a k cigaretám by se nikdy nevrátil 🙂

kocour1
30. pro 2016

Také o tom uvažuji, už jsem si dokonce domů koupila ecigaretu, ale není to ono - v podstatě jsem ji nikdy pořádně nekouřila...asi to bude ve značce - kamarádka má takovou tlustou a opravdu vyfukuje kouř a tvrdí, že jich vyzkoušela nejméně deset, než přišla na tuto u které zůstala🙂)

amandee
30. pro 2016

Ahoj, já ji před těhotenstvím měla taky🙂 a byla jsem velice spokojená!!!🙂 počítej ale s tým, že to chce i tak pevnou vůli;) jestli máš nějaké otázky klidně se ptej🙂 jinak měla jsem Vision spinner 1300mah, ale s výběrem ti poradí v kvalitních obchodech🙂

denisamx
30. pro 2016

Ahoj, já měla ecigaretu asi tři roky a postupně jsem snižovala nikotin a už jsem 10 měsíců bez 🙂 ale chce to do začátku investovat. Ty levné jsou k ničemu. Liquidy si můžeš míchat, je to jednoduché a vyjde to o hodně levněji než ty kupované hotové. Navíc si namícháš co ti chutná a že těch naprosto skvělých příchutí je! V tom jsem se vyžívala a asi proto u toho vydržela vlastně tak dlouho. Kdyžtak klidně víc info do zprávy 😉

eva118
30. pro 2016

Manžel zkousel několikrát přestat, nevydržel to. Až si koupil elektronickou cigaretu a kouří už jenom tu. Je to už pět let. Vyjde to o hodně levněji, má takovou tlustou a kouř je z ní pořádný.

denisamx
30. pro 2016

@eva118 u těch pořádaných do kterých se zpočátku trochu investuje lidi většinou vydrží, protože stojí za to, ne jako ty "propisky" co vydávají za ecigarety 🙂

eva118
30. pro 2016

@denisamx ty tenké měl na začátku taky, ale lepší jsou prý ty hrubé. Tu kdyby po někom hodil, tak ho zabije 🙂.

mrnous81
30. pro 2016

@denisamx ahoj,mohla bych také jižtak poprosit o nějaké info do zprávy? 😉

lenka3p
30. pro 2016

Zalezi, co od toho cekas, jestli "zdravejsi koureni" nebo odvyknout uplne. Manzel na elektronickou presel pred sesti lety, vyzkousel toho spousty, nejen typu cigaret, baterek, atomizeru, prichuti a ja nevim ceho vseho 🙂 Uz ma svoje vychytany a zpatky k tabaku nechce. Vyhody - cena, moznosti prichuti, nenici to tolik zdravi, jsou i liquidy bez nikotinu. Nesmrdi! Je mu lip, vic sportuje, jednoznacne prinos. Nevyhody - jak je ten obsah nikotinu malej, furt to ma v ruce a potahuje. Pred detma, v posteli pred spanim, u filmu, vareni, jidla, v aute, proste FURT. Ale ma spocitano (baterka mu pocita pocet potahnuti 😀), ze nikotinu da za den min nez driv, ma uplny minimum. A jak se pri potahnuti odparuje ten liquid, tak to vydava takovy praskavy zvuky, vic nez kdyz se taha z cigarety, a tp me desne sere, protoze je ticho treba a najednou se to ozve (a v kombinaci s tim, ze taha casto...). Celkove ale obrovske plus.
Co se tyka tech jednotlivych typu, do toho nevidim.

miminko85
30. pro 2016

Ja kourim el.cigaretu uz asi 5 let a normalni cigaretu bych nedala do pusy. Mam jich vyzkousenych dost, ted jsem priteli kupovala tuhle a spokojenost
http://www.el-cigarety.cz/www-webarel-cz/eshop/...

magdaleshka
autor
2. led 2017

Díky holky, mrknu na to!🙂

finie
4. led 2017

Mám to podobně jako ostatní. Elektronickou cigaretu jsem si pořídila, když jsem hledala zdravější náhradu za normální. Mám vapour 2 a tak nějak jsem si to představila. Nahradilo mi to klasickou, nikotin mi nechybí a na to jak je tenká, tak hustota kouře super.

kanjad
18. led 2017

Chci jí koupit manželovi, nějakou hezkou pánskou. Docela o tom teď mluví, že i jí zkoušel od známýho, tak snad bych se trefila🙂 No a teď jakou? 😅

finie
28. únor 2017

@kanjad, tak se zkus podívat na stránky té mojí cigarety (vapour 2), mají je tam krom ve světlých barvách tak i v tmavých, dokonce myslím, že ta jedna je z karbonu, nebo alespoň tak vypadá a to si myslím, že by se mužskýmu mohlo líbit. Přeci jen jsou chlapi na ten karbon ujetý, vidím to u svýho, když s ním vidí oplácaný auto, jak mu očička jen září 😀 ale to už jsem odbočila 😀 ..cenově by to pro tebe nebyla ani raketa. Když tak písni a můžu ti napsat i nějaké zkušenosti s ní..

denisamx
28. únor 2017

Já bych šla do něčeho lepšího. Já mám subox, ale už asi rok a ono to zase pokročilo jinam. Ty "propisky" většinu lidí spíš odradí. Já nenarazit na někoho kdo tomu fakt rozumí, tak se asi vrátím k cigaretáo

finie
3. bře 2017

To mě teda spíš odrazují ty velký, vůbec bych si to k sobě jako ženský nedokázala představit, máš sice pravdu, že vapourka vypadá jako propiska, ale zároveň to vypadá i jako normální cigareta a já dam docela hodně na vzhled, když už do něco investuju peníze. 😀 hlavně, že jsem každá spokojená s tím co máme 🙂

denisamx
3. bře 2017

Ono to nemusí být až tak velké. Mám fialovou tu cigaretu, takže je vidět, že je dámská. Ony ty malé odradí většinou svým v podstatě "nevýkonem" kdo zkusí něco z těch lepších, tak je to neskutečný rozdíl! Jde o vzhled i výkon. Lidi si tyhle poropisky pořídí, protože jsou levné a čekají od toho, že už nebudou chtít klasickou cigaretu, ale opravdu hodně lidí se k ní vrátí. Není to pro ně dostatečně výkonné a celá ta kvalita je děs. Opravdu se dá koupit dobrá a kvalitní cigareta a ještě může dobře vypadat. V jednom z těch lepších obchodů kde je mají a prodávají kvalitní báze a aromata a ne ty hnusné hotové liquidy jsem i vypomáhala a dost jsem se toho přiučila 🙂 Máš můj obdiv, že jsi u toho vydržela 😎

finie
7. bře 2017

Teda co se výkonnosti týče tak si na ni nemůžu stěžovat, dým to má dostatečně silný. Takže o nějakém návratu ke klasický cigaretě nemám ani pomyšlení, u tich bych ani nedokázala sehnat tolik chutí, kolik jich můžu vystřídat tady. Akorát mám objednanou sadu 6 tekutých náplní, tak se na ně těším. Každý ať si pořídí co mu do oka padne 😉 já jsem s ní max spokojená. A jsem hlavně ráda, že to není taková ta krabička do ruky, mně se to fakt nelíbí a sorry, ale jenom růžová to nezachrání, jde mi o celek.

denisamx
7. bře 2017

Však ano, je to fialová a je prostě dámská 🙂 každému se líbí něco jiného 😉 jaké náplně kupuješ ? Už hotové nebo si mícháš podle vlastní chuti?

finie
9. bře 2017

A vždyť joo 🙂 100lidí/100chutí 🙂 ..upřímně nejsem chemik, abych si něco sama namíchávala ..nee sranda 😀 kupuju už hotový, do teď jsem měla kardtřižky, ty mi vyhovovaly, ale teď chci zkusit i ty tekutý. Na ty čekám až přijdou, do pátku by mohly být snad doma, pokud se neminu s pošťákem 😀 Chuťově jsem na ty sladší.. třešeň, čokoláda atp. ty jsou super.

denisamx
10. bře 2017

To mícháš asi jako sirup 😀 ty hotové se můžou jít zahrabat. Zkus nějaká aromata a bázi a nebudeš chtít jinak a těch peněz ušetřených oproti hotovým 😉 já jsem taky na sladké, třeba zrovna třešně v čokoládě jsou fakt dobrý, nebo takové malibu.. mňám 😍

finie
14. bře 2017

Mně ty hotový chutnají a pro mě mi to přijde i mnohem jednodušší, zas takový fajnšmekr nejsem, abych si to musela spešl namixovávat. 🙂 Ty třešně v čokoládě bych si spíš dala doopravdy pro chuť než je vykuřovat 😀

dalmatinka2004
19. bře 2017

Ahoj, já jsem nekuřák, takže vlastní zkušenost přímo nemám, ale tchýně je těžkej závislák a tak jsme jí teď před časem nadělili k narozeninám zdravější variantu - nechtěli jsme nic úplně obyč, ale zase né nic moc extra složitého a hlavně se nám nelíbily ty obrovský krabice, co mi připadají jako vysílačka. 🙄 No nechali jsme si poradit a nakonec dostala tohle: http://www.gallagher.cz/elektronicke-cigarety/e... - trochu jsem váhala, zda to nejsou vyhozené peníze a světe div se - ona si na to tak rychle zvykla, až jsem koukala. Pořád sama říkala, že by chtěla s tabákem seknout, ale že to prostě nedokáže. Teď už si sama míchá slabší liquidy a dokonce si oblíbila nějakou ovocnou příchuť - nebo vůni? Co já vím... co to vlastně je. :D Každopádně ona jako celoživotní těžká závislačka na cigaretách po cca 2 měsících už jen na elektronické. Jsem za to děsně ráda a snažím se ji dávat za příklad všem mým známým, protože jsem na kuřáky vysazená... 😝😈

finie
24. bře 2017

S tou vysílačkou si to trefila dobře 😀 taky se mi nelíbí ty velký. Mně se na tý mojí právě líbí, jak je tenká a že už mi ani tou krabicí, jak ty říkáš, neevokuje krabičku cigaret, co jsem při sobě furt tahala. Ty ovocný příchutě se tchýni nedivím, to je ňamka, taky jsem si je oblíbila. 🙂

fantom02
27. bře 2017
Uživatel fantom02 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od fantom02.

Ahoj, já osobně za sebe mohu říci, že je to dobrý nápad. Sama kouřím jen z elektronické cigarety a je mi fajn 🙂

Mrkni se na http://www.zemecigaret.cz. Tady jsem si koupila elektronickou cigaretu já a jsem s ní spokojená už půl roku. Samozřejmě si ale nekupuj tu nejlevnější...

hvezdicka64
5. dub 2017

Holky a nevíte jestli jsou nějaký kamenný obchody s těmi elektronickými ? Já bych se na ně chtěla i podívat v realu, dostala jsem totiž k vánocům jednu a přijde mi hrozně velká a ještě musím mačkat ten čudlík při potahování, chtěla bych si jí i osahat kdyby to šlo 🙂 a i jsem slyšela že se dají míchat chutě? na těch chutích si uplně ujíždím a kdybych si mohla dát třeba nějakou čokoládovou s pomerančem ? to by byla parada :D

denisamx
5. dub 2017

@hvezdicka64 odkud jsi?

denisamx
5. dub 2017

@hvezdicka64 podívej se třeba na stránky Gold Drive Brno co všechno nabízí za aromata a co všechno můžeš namíchat, tam jich mají opravdu hodně a můžeš koupit jen vzorek po 2ml na vyzkoušení, ať nemusíš utrácet za velké balení kdyby ti to třeba nechutnálo 🙂 takhle to mám pocit dělají snad jediní v republice.

hvezdicka64
11. dub 2017

Jsem z prahy to mám do Brna docela z ruky :/ Ale díky za nápad 🙂

denisamx
12. dub 2017

Mají i e-shop 😉