Elektronická cigareta Optima. Uvítám recenze

22. zář 2010

Zdravím dámy 🙂 Chystám se pořídit tuhle věcičku ve formě E-cigárka pořídit mému drahému. Poprosila bych o zkušenosti atd.
Uvítám všechny recenze krom Nick elektronické cigarety které jsou prý šmejd. Díky 😉
Ps: Poprosila bych aby neinformované maminky šetřily kritikou.

22. zář 2010

@poopoo chtela jsme to poridit Mm kdyz prestaval kourit a narovinu mi rekl ze jsou to vyhozene penize ze to je na hovno 😅
nevim, rozdil ja nepoznam, nikdy jsem nekourila.. 😅

autor
22. zář 2010

@beruska2x Nojo 🙂 Něco podobného jsem slyšela i od té mé drahé polovičky. Jenže on trpí moc na průdušky, trápí se vykašláváním každý ráno.. 😒 Naštěstí držím kasu já.. a tak bud si vezme tuto variantu nebo prostě žádný cash na cigarety... a tak je rozhodnuto. Lze s tím skončit i přes tohle brko.. prý snižovaním obsahu nikotinu v kapslích. No co bych neudělala abych mu to trochu usnadnila že? 🙂

22. zář 2010

@poopoo hele hlavni je aby chtel sam, kvuli sobe, MM dokouril po novem roce krabicku a od te doby nekouri, akorat na dovcu si koupil takove ty slabe doutnicky v plechove krabicce jinak nic...
jen chce kupovat Haslerky 😉 jinak ja uprimne na to neverim, stejne jako na naplasti nikot. ( MM to pry jednou zkousel ale taky efekt 0) a pripravky a hubnuti 😉
podle me je to jen o penezich 😅

22. zář 2010

@poopoo taky zalezi kolik kouri, jak dlouho, nekomu to nejde utnout najednou nebo s nim nevydrzis 😉

autor
22. zář 2010

kouří od třinácti... takže zhruba 15 let, a to 2 krabičky denně... psychická závislost je u manžela hodně viditelná:/..prostě nonstop v té pazouře něco musí mít a závislost na nikotinu o tom ani nemluvně. ☹

22. zář 2010

@poopoo hm tak to uz je hodne, to uz bych se poradila s Dr, to MM tolik nikdy nekouril 😅 to budete mit asi tezky, ale kvuli zdravi to je nutne, to ho k tomu dozen 😉 ale jemne drzim palce...