Františkovy lázně říjen-listopad 2019. Má někdo poukaz do hotelu Dr. Adler?

myhsah
19. srp 2019

Ahoj, na konci října mám jet do FL a sháním poukaz do hotelu dr. adler. kdyby někdo měl budu ráda. Předem děkuji 🙂

veeev
20. srp 2019

@myhsah Nemam do Adlera, mam do Pawlika. Jen kdyby nahodou byla zmena hotelu 😊

monchery123
2. říj 2019

@veeev ahoj, mela by jsi jeste poukaz do Pawlika, prosim? Dekuji moc

veeev
2. říj 2019

@monchery123 Ahoj, jeste jeden mam. Jestli ho chces poslat, tak mi jenom do zpravy napis adresu a zitra poslu 😉

mvv
13. říj 2019

@veeev dobrý den prosím máte poukaz k dispozici? děkuji V

veeev
13. říj 2019

@mvv Stale mam jeden poukaz do Pawlika, platnost do konce dubna 2020 👍

mvv
14. říj 2019

@veeev Joooo a je k dispozici?i když nevím když mám doplatek za ubytko a procedury hradí pojišťovna zda to lze použít...

veeev
14. říj 2019

@mvv Idealni je se zeptat. Jestli to uz mas zarezervovane, tak ti ten poukaz asi uz nevezmou. Kdyby jo, tak klidne poslu 😊

mvv
19. říj 2019

Jejda čtu to až teď, rezervaci už mám..tak nevadí myslím že to ani nejde použít když je to přes pojišťovnu 🤔😒ale jsi moc hodná 😊a kdy jsi byla v lázních ty?já mám jet teď na celý listopad ☺️

veeev
20. říj 2019

@mvv Oni s tim delaji problemy, kdyz uz je zarezervovano. Ja poukaz musela taky nahlasit hned pri rezervaci 😊 Ja byla v laznich v lednu, kvuli miminku. 4 roky snazeni vcetne 2 let u doktoru a nic. A ejhle....dalsi 2 pokusy po laznich a ten druhy byl uspesny. Tak si tu ted hladim sedmimesicni brisko. Takze jestli jedes kvuli miminku, tak moc moc drzim palce 🤗

myhsah
autor
21. říj 2019

@veeev mohla bych se tě zeptat jak jsou tam ochotní doktor a sestry? co se týče procedur jestli se lze nějak dohodnout s se sestrou nebo to nejde a případně že to udělali dali jste jim něco? čokoládu nebo třeba flašku?

veeev
21. říj 2019

@myhsah Ahoj, ja bohuzel zadnou konkretni zkusenost nemam. Nic jsem nepotrebovala prehodit a tak. Jako jsou tam vsichni mili, akorat doktorka na gynekologii je desna. Vsichni ji zdrzuji mi to prislo. A u nekterych doktoru jde videt, ze to je hlavne o penezich. Ale krome te doktorky byli vsichni fajn. Nemuzu si stezovat. Jako rozhodne necekej, ze se s tebou bude nekdo vybavovat, rozebirat tvuj zdravotni stav....na to tam proste prostor nemaji 😕

veeev
21. říj 2019

@myhsah Jo, a jinak jsem nikomu nic nedavala. Kolikrat jsem videla, jak jim nemci cpou pokazde euro...za kazdou proceduru. Ale ja si myslim, ze to je jejich prace, berou za to plat a nemuzou rozlisovat podle toho ten dal, ten ne. Ty procedury jsou porad stejne. Me taky nikdo v praci necpe eura za to, ze se na nej usmeju 😂

mvv
21. říj 2019

@veeev Jůůů to moc gratuluji ,to krásně splnilo účel❤️já jsem po větší operaci v malé pánvi 😒 lázně dle Mudr potrebuji na komplexní rekonvalescenci, po pravdě že by se zadařilo mimco už ani moc nedoufam,jen bych chtěla být už zdravá 😊

veeev
21. říj 2019

@mvv Dekuju 😊 Chapu, ze zdravi je nejprednejsi. Ale mimcu porad ver....osmrdlej tam poradne Frantika a uvidis. Treba fakt dela zazraky 🙏

hj8952
4. lis 2019

Ahoj, měl by někdo slevový poukaz do Adlera. Chystám se tam poprvé na konci listopadu. Děkuji😉

haskre
13. led 2020

@veeev ahoj,mas prosím Té ještě poukaz do Pawlika?diky moc

veeev
13. led 2020

@haskre Ahoj, porad ho mam. Ale platnost je myslim do konce dubna, jestli to stihnes.

haskre
13. led 2020

@veeev teoreticky bych to stihnout mohla,byla by jsi tak hodna a zaslala mi ho,pošlu Timklidne peníze na účet za poštovné!deluji moc

veeev
13. led 2020

@haskre V pohode, to postovne nebude skoro nic stat. Napis mi kdyztak do zpravy jmeno a adresu a poslu 👍

veeev
13. led 2020

@haskre A jinak jsem koukla na tu platnost a je to skutecne do konce dubna 2020.