Gyn medico - máte aktuální zkušenosti?

ma_cherie
6. led 2017

Prosím, nemáte někdo čerstvé zkušenosti s klinikou GYN MEDICO? Jsem právě v soukromém gynek. zařízení a odcházím, protože ten přístup tam začíná být katastrofální. Zaujalo mně GYN MEDICO, máte zkušenosti, jací lékaři jsou dobří, a celkově jak jste tam spokojené? 🙂 díky

vagnerova2
6. led 2017

Ahoj, chodila jsem na kliniku Gyn medico celé těhotenství a jsem naprosto spokojená😃

ma_cherie
autor
6. led 2017

@vagnerova2 A ke komu jsi prosím chodila? 🙂 A platí se tedy 1200 jednorázový roční poplatek a pak už tam můžu kdykoliv přijít a neplatím nic? 🙂 a nutí do Triple testů? Děkuji moc 🙂

vagnerova2
6. led 2017

Chodila jsem k paní Tomilové a nebo k paní Paškové. Když jsem byla těhotná, tak jsem platila 4400,- ale potom už jsem neplatila vůbec nic. Do ničeho nenutí🙂

ma_cherie
autor
6. led 2017

@vagnerova2 Takže to nefunguje tak že máš pouze jednoho - svého - ošetřujícího lékaře? :-/ Tomilová už tam není ☹ Moc díky za info 🙂

vagnerova2
6. led 2017

Ale funguje, že máš jenom jednoho lékaře.

ma_cherie
autor
6. led 2017

@vagnerova2 Aha, já to špatně pochopila, myslela jsem, že která zrovna měla volno, k té tě šoupli.. 🙂

vagnerova2
6. led 2017

Ne, šla jsem k jiné jenom když moje měla dovolenou. A vždy se ptají jestli to nevadí😊

wejinka01
7. led 2017

Poplatek 4400,- Kč ? Tak to je mazec 😄😳

wejinka01
7. led 2017

Recenze na netu stará 2 mesice:
Na tuto kliniku radeji ne. Platite nemaly rocni poplatek za nic, neumej pak ani poslat recept. Vse mozne si jeste doplacite. Nedoporucuji. Lekari se tam stridaji a prehazuji si vas jak horky brambor. Nezajem o klienta. Bida.

journals
28. črc 2017

Obnovuji diskuzi - má tu někdo zkušenost s touto klinikou?

askim2016
5. říj 2017

Mám špatné zkušenosti s touto klinikou. 6.12.2016potverdili mi těhotenství na ultrazvuku 6t+3 y když jsem upozornila paní doktorku ze mam bolesti na jednu stranu tverdila mi ze je to v pozadku ze občas to žení mají jenže te bolesti byli silnější a silnější až mi odvezli do nemocní 31.12.17 kde mi praskl pravy vejcovod a byla potvrzena mimoděložní těhotenství. Nikomu to ne přeju (((

askim2016
5. říj 2017

Sorry 31.12.2016