Gynekolog v Ostravě bez vstupního poplatku, máte tip?

zuzu_z
1. srp 2012

Je mi jedno, v které části Ostravy bude, stačí mi když po mě nebude chtít "poplatek" registrační, vstupní, za zavedení do databáze, říkají tomu různě. Platila jsem to už 2x, protože jsem měnila gynekologa a chtěla jsem lepší péči v těhotenství, teď to už platit nechci.

Chodila jsem nejdříve do Gynetu ve Výškovicích, kde se platí i za dobrý den a tam mi mimo poplatků vadilo, že na všechno mají čas (já nemám čas sedět tam celý den), a pořád se musíte vážit na panelu s displejem na celou čekárnu (což mi přijde nedůstojné). Teď jsem v Silesia medical v Porubě, u dr.Kurase, který je jako doktor super, ale kromě těch jejich poplatečků mi vadí, že jako netěhotná berete-li antikoncepci musíte docházet 2x ročně na preventivku. Já gyndu nemusím, jednou ročně mi to stačí... ano vím, je to pro mě výhodné pro mé zdraví, ale já prostě nechci... naposled mi sestra vydala recept jen na měsíc na antikoncepci, přestože jsem měla termín návštěvy dohodnutý, přesně za půl roku. Jde mi o princip, že tam zase musím pro recept, znovu do lékárny, teoreticky bych platila opět poplatek za recept...

pocházím z malého města, kde byl super gynekolog,. nikdo si na nic nestěžoval, nic se neplatilo, kromě poplatků 1xročně a zrcátek... tyhle poplatky beru. Přesto to byl odborník na slovo vzatý a každé se věnoval s velkou péčí... proč to nejde i jinde???
máte-li tip, sem s ním... budu moc ráda.

karotky
9. led 2013

zuzu_z ,.......................já chodím od 1.porodu na prevenci 2krát do roka a nepřijde mi to zase tolik otravné(spíš jsem ráda,že jsem pod dohledem a kdyby se mi tam něco objevilo,vyřešilo by se to bez velkého zanedbání).K zubaři se přece chodí také 2krát ročne nebo ne?
Tady máš výběr i s hodnocením: www.znamylekar.cz/hodnoceni-lekaru/gynekolog/os... ,tak můžeš popřemýšlet 🙂

ve24
25. dub 2013

@zuzu_z já chodím do OV k doktorce Kagánkové, je v Domě zdraví