Gynekolog v Plzni. Poraďte

skafandrik
29. lis 2007

Ahojky, prosím o radu, scháním gynekologa v Plzni. Doposud jsem chodila na ambulanci při nemocnici v Rokycanech, ale už tam chodit nechci, potřebuju nějakého doktora v Plzni. Požadavky jsou následující - msuí to být muž, při nejlepším sympaťák, který si třeba při vyšetření povídá o něčem jiném, než o průběhu. Výborný by bylo, aby si svoje pacientky pamatoval. Ráda bych s utz v ordinaci, čekací doby minimální, klidně jen na objednávku, nejlépe blízko centra, případně ve snadné dosažitelnosti pomocí MHD. Uvítám rady, zkušenosti. Ideální by bylo, aby to byl i porodník nebo operatér a měl služby v nemocnici. Moderní vybavení bych brala, ale nemusí úplně být. Stálé roční poplatky spíše ne, ale nějaké minimální přežiju. Poslední věc - nesmí to být člověk, co nutí HA, ale naopak člověk, co respektuje přání pacientky, rozuměj rozumná přání.Díky

Po čase nechám diskusi smazat, pokud bude vadit.

myschka
29. lis 2007

Ahoj, já můžu vřele doporučit V Mulačovce doktora Kuneše 🙂 Sympaťák, mladej, hezkej a strašně milej, Ordinuje jen dva dny v týdnu ale když příjdeš včas tak se na tebe dostane brzo řada. Ordinace moc pěkná, nenech se mýlit budouvou a čekárnou utz má v ordinaci, fotečky zdarma 🙂 Rodil mi Adélku a vše bylo super. Mulačovka je na Borech takže tramvají chvilka a od zastávky je to kousek.

skafandrik
autor
29. lis 2007

Vim, kde je Mulačovka,zatím díky za info. Ještě - jak je starej, jakej má postoj k HA? mám celkem problémovej cyklus, nevíš, jak tohle léčí?

skafandrik
autor
29. lis 2007

jo a je teda i operatér? Porodník jo, jak jsem vyrozuměla

myschka
29. lis 2007

já mu tipuju tak 35+- je to i operater. HA mi nenutil jen se zeptal a když jsem se ptala na možnosti při kojení tak mi ke všemu něco řekl ale nechal to na mně. Já jsem měla relativně bezproblémový těhotenství a nikdy jsem neměla gyn. problémy takže nevím jak co řeší😉

skafandrik
autor
29. lis 2007

A neznáte někdo MUDr. Mareše, prý někde na Koterovské, a pak MUDr. Anděla někde u Purkyňáku?

lumpik
30. lis 2007

Ahojky,znám Mudr.Anděla,ale už je to dlouho,co jsem s ním měla tu čest.Sídlí na borské poliklinice,věk tak 40,ultrazvuk má v ordinaci,bere jen na objednávku,čeká se poměrně dlouho.Prostředí je pěkné,fajn i sestra,mě HA nenutil,poradí se vším,ale mám pocit,že nepřibírá nové pacientky.

katerinakorbelova
30. lis 2007

ahoj skaf, já ti odpovídala do sekce Plzeň a teď jsem si všimla, že je to i téma, tak to kopíruju i sem 😀
tak můj gynekolog je muž, sympaťák, při vyšetření se zásadně mluví o čemkoli, (chce aby ses uvolnila, tak se vypráví, co na dovolené atak), pacientky si asi nepamatuje, to bys po něm už chtěla moc (možná pak těhotný to nevím), čekací doby jsou docela v míře, když si jdu pro pášky, tak čekám chvíli, utz nevim, myslim, že ano (protože má na dveřích cedulku, že fotka z utz je 100,- 😅 ), MHD má před budovou (16, 10, 12), je to blízko CANu, jestli dělá v nemocnici, ale opravdu netuším... no a taky nevím, jestli bere nové pacientky...ale jinak ho mohu doporučit, je to pan MUDr. Andrle, Koperníkova ulice

terezkaaa
30. lis 2007

taky moc doporučuju kuneše v mulačovce-dělala jsem přímo u něj v ordinaci sestřičku a je fakt moc milej,hezkej, příjemnej...hlavně tam nechoď ale k nikomu jinýmu-ostatní tam jsou divní...hlavně primář-byl vždycky tak příjemnej 😝

terezkaaa
30. lis 2007

Jinak já chodím na Jižní do Mediky k dr.Reichlový-mladá, moc příjemná, pacientky si pamatuje,má služby v nemocnici,za nic si neúčtuje poplatky 😎

miluska.woolley
30. lis 2007

Mam moc dobre zkusenosti s MUDr. Michaelem Svecem na poliklinice na Slovanech(vedle byvale porodnice).
Uz jsem tam ale rok nechodim.
Ma v ordinaci uzv., je moc mily... Jedine minus bylo ze se tam platil rocni poplatek 300, coz jsem si ale rada zaplatila.

Preju statstnou ruku pri vyberu 🙂 .

skafandrik
autor
30. lis 2007

Zkusím toho Anděla, už jsem tam volala, vzal mi to přímo on, po telefonu příjemnej hlas, prý má plno, ale vezme mě od ledna, což mi stačí.

nilita
30. lis 2007

Ahoj já chodim K Mudr.Michalovi Svecovi 😎 je výbornej! Nemůžu si ho vynachválit. 😉

lottie
30. lis 2007

skafandrik: jo anděl je super, byl u mého porodu a vůbec je to sympaták. Myslím že splnuje tvoje náročné podmínky 🙂 mě loni v létě nevzal, měl plno tak chodím o dveře vedle. ale asi to v lednu zkusím zas 😉

skafandrik
autor
1. pro 2007

Opravdu mám asi náročné požadavky, ale jsem náročná k sobě, tak proč ne k doktorovi.

cermonca
2. pro 2007

kunes nas rodil a byl mooc fajn 😉 Jen siti mi od nej bolelo 😠

stepankova.jaja
3. pro 2007

Tak já jsem měla docela dost špatnou zkušenost s Dr.tady od nás.... ☹ Až mi kamarádka řekla,že má v Plzni super gynekoložku a zavedla mě s mým problémem k ní...Je to pí.Dr.Fakanová a sídlí směr Černice,hned za divadlem...Vážně je super...ihned mi poslala na vyšetření,které jsem potřebovala a doporučila Dr.dál.Nebyla jsem u ní již od ledna,jelikož mám teď právě spoustu vyšetření kolem mého problému,ale můžu jedině doporučit.. 😵

krista
27. čer 2009

karolinka03 • 72tt • 3. březen 2008 ve 20:55
Ahoj holky,máte nákej dobrej tip na dobrého gynekologa v plzni nebo někde okolí??Dík moc..

petraluk • 1d • 3. březen 2008 ve 21:01
Ahoj Karolin 🙂 Já chodim do Tylovky k mudr Kvardový a jsem moc spokojená 🙂 Když jsem byla těhu, tak mě brala přednostně a teďka, když už je malej na světě, tak zrovna tak 🙂

karolinka03 • 72tt • 3. březen 2008 ve 21:02
Petrulak:A myslíš,že bere ještě nové pacienty??Já chodim k jedné nejmenované paní doktorce,ae nejsm sní vubec spokojená ☹

kometka5 • 1d • 4. březen 2008 v 16:42
Karolinka, to by mě zajímalo k jaký...já jsem taky chodila k jedný a pak jsem jí v 5.měsíci těhotenství vyměnila a nemůžu si stěžovat. Chodím k dr. Fínkový je to na Borech a je hrozně miloučká, vše ti vysvětlí a taky chodíš přednostně... 🙂 Prostě máš pocit, že jsi jediná a nejlepší pacietnka.

ilonkaa • 1d • 4. březen 2008 v 18:27
AHoj,tak já bych doporučila pana doktora MAreše.Je super a sídlí na Borech.Taky jsem před tím chodila k jedné paní doktorce a bylo to k ničemu,tak maximálně napsat antikoncepci a nic víc.Tak jestli pak to nebude jedna a ta samá 😀 ??

zuzinka6 • 1d • 4. březen 2008 v 18:28
komet já taky chodim k Fínkový 😀 😀

petraluk • 1d • 4. březen 2008 v 18:28
Karolinku myslim, že ano 😉

karolinka03 • 72tt • 4. březen 2008 v 18:35
Holky a byly by jste tak hodné a poslaly mě do IP telefoní čísla na ty vaše doktory doktorky?Já bych někam zavolala a snad mě někam vemou.. 😅

irenan • 2d • 4. březen 2008 ve 21:31
Holky a k jakejm jste chodili doktorkam a nebyli jste spokojeny, ja taky presla po hodne spatny zkusenosti od jedny pip.... k jinej pani doktorce. A jinak k Finkovej chodi i segra i mama a nestezujou si, tak bude asi dobra.

pantomima • 1d • 5. březen 2008 v 11:21
taky jsem chodila k jedný....když jsem v 2004 byla těhu, ani to nepoznala a poslal mě na vyš. jinam, sídlo na Klatovský 😉 , zaplaťbůch už s ní nemám nic společnýho

michamicha • snž • 24. únor 2009 v 09:39
ahoj, objevila jsem tuhle diskuzi. já chodím k jednomu nejmenovanému p. doktorovi v bolevci, ale s jeho postupem léčby nejsem spokojená, neustále mi předepisuje jen další a další prášky na srovnání cyklu, ale hormonální profil mi bude dělat až teď po víc než roce 😕 a navíc jsem si o ten horm. profil musela říct sama, on by mi ho jinak neudělal...
máte ještě nějaký tipy na doktory? asi bych šla zase k chlapovi než k ženský, ale dám si poradit 😉

martimarti • 1d • 24. únor 2009 v 10:34
Pokud bys chtěla chodit k doktorovi, doporučila bych MUDr. Jan Nový, sídlí na Borech, tam co MUDr. Fínková a je to špička mezi plzeňskými gynekology, otázkou ovšem je, zda tě přijme, podle mě bude mít plno. Je to Raisova ul.21.

cernovlaska • 1d • 25. únor 2009 v 09:12
Ahojky,já chodím k dr. Andělovi na Bory,jsem s ním hrozně spokojená,je milej a příjemnej a dá se s ním mluvit o všem a co se týče péče,je taky super 😉

rozarinka • 2d • 26. únor 2009 ve 14:40
Já chodím k MuDr. Mejcharovi, jsem s ním moooc spokojená, odešla jsem od 2 doktorek, naprosto odlišný přístup.. nedám na něj dopustit. Jestli bere nové pacientky nevím, ale není problém, pokud někdo má zájem, tak ráda napíšu telefon...mmch je k dohledání i na netu. Dříve byl primářem na Slovanech, nyní má již soukromou praxi, občas chodí operovat na Lochotín.

vlnka1 • 1d, 5tt • 27. únor 2009 ve 21:42
Mejchar nové pacientky bere 😉 Taky k němu chodím, přešla jsem od jiné dr., byla skvělá, ale neměla pořádně vybavenou ordinaci a na ultrazvuky jsem stejně chodila k Mejcharovi 😉

dasshha • 1d, 53tt • 9. březen 2009 v 08:03
Ahoj, já chodím k dr. Andělovi - a je super. Vše vysvětlí, poradí, uklidní, atd. V ordinaci má ultrazvuk tzn., že odpadá běhání k jinému dr. na utz. a navíc provádí utz při každé kontrole v těhotenství. Také na ozvy nemusíte jinam, protože i toto zařízení již má. A zdravotní sestřička - ta je milá stejně jako pan doktor. Jinak všechny odběry krve probíhají na místě. Co mám kamarádky, tak musely na krev třeba jinam. Tzn. že Vám to ušetří i spoustu času. Jen na vyšetření na cukrovku jsem šla jinam, ale bylo to jen laboratoř na stejném patře.
Prostě já už bych neměnila.

petaradilova • 3d • 9. březen 2009 v 08:34
Ahojte, k Andělovi jsem chodila taky, ale teď chodim k Tomešovi, ten sídlí v Táborskej ulici, a ještě bere nový pacientky. Kdysi byl ve vojenskej. Tomeš se chová přesně jako anděl a já se s nim vždycky pobavim, i když občas je dost vážnej, se mnou mu to ale louho nevydrží, vždycky ho rozesměju. (Páč vždycky něco prohodim a nebo udělam nějakou bobost a smích je na světě hihi)

dnada • 1d • 9. březen 2009 v 19:29
Ahojky holky,tak já v těhu přešla od jednoho nejmenovaného dr z rokycan,který se mě snažil vyléčit z těhotenství 3měsíce k prima dr.Rubášové do Diagnostického centra na Borech.UTZ má v ordinaci,dělala ho každou prohlídku,velmi pečlivá a ochotná dr,první ženská gyndařka se kterou sem nadmíru spokojená. Jinak na odběryjsem byla na Genetice a na cukr a ozvy sem byla v Mulačovce (měla sem hodně rizikové těhu a dr chtěla,aby mě viděl i primář tam,měla sem tam původně rodit),nakonec tam měli plno a já poslední dvě kontroly měla v rokycancké porodnici a porod též

janina3110
8. dub 2013

@lumpik Já chodím k Mudr. Andělovi přes rok a jsem více než spokojená. Nikdy se mi nestalo, abych čekala nějak dlouho. A pokud mám počkat o chvilku déle, tak se se sestřičkou domluvíme. UZ dělá pokaždé, fotku nebo dvě dostávám pokaždé 🙂 a Ještě k UZ, jako se dělají velké UZ, tak takový mám pokaždé. Opravdu mi vše vysvětlí, povídá si semnou o všem nejen o malý, ale celkově. Takže já jedině doporučuji.

adrianka1712
10. dub 2013

Ahojte. Aj ja zhanam gynekologa v Plzni, ale moja najhlavnejsia podmienka je, aby to nebol sukrony doktor. K takemu ako cudzinka ist nemozem. Vopred dakujem za tipy.

adrianka1712
10. dub 2013

Ahojte. Aj ja zhanam gynekologa v Plzni, ale moja najhlavnejsia podmienka je, aby to nebol sukromny doktor. K takemu ako cudzinka ist nemozem. Vopred dakujem za tipy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru