Gynekolog v Praze - Chodov, doporučíte?

sara1990
31. kvě 2016

Ahojte holky, chtěla bych doporučit nějakého moc dobrého gynekologa/gynekoložku v Praze-Chodov 🙂 Moc děkuji 🙂

maudd
31. kvě 2016

Mudr. Šmeral, poliklinika šustova. Ale nevím, zda bere nové pacientky...

creatif
31. kvě 2016

Chodim k dr. Klabanove,jsem spokojena🙂

sara1990
autor
31. kvě 2016

@creatif a prosím, jak často dělá krevní odběry v těhotenství?Musíš tam chodit na brzo na ráno?Já se bojím kvůli práci, aby mě ráno chtěli uvolňovat :(

sara1990
autor
31. kvě 2016

@maudd a jak to tam probíhá od začátku těhotenství ty prohlídky, prosím?

creatif
31. kvě 2016

@sara1990 ona primo odbery nedela...davala mi zadanku..takze bylo na me kdy na ne pujdu. Jinak poradny ma stredy tusim..takze 1x za mesic kazda streda

lepsa
31. kvě 2016

Gynekologie Kolek, kousek od Opatova 🙂

lepsa
31. kvě 2016

@maudd pan doktor nebere,zkoušela jsem to několikrát :D ale jsem spokojená,tam kde jsem 🙂

maudd
1. čer 2016

Když nebere tak nevím, zda to popisovat 😊 myslím, že je to obdobné jako jinde, já si teda zaplatila rozšířenou péči - zahrnovalo to utz při každé poradně, jinak asi klasika, na screening v 1. Trimestru musíš jinam, nedělá tripl testy. A je mladej a fajn, po předchozím gyndaři pro mě naprostá špička 😊

martunka
1. čer 2016

Klabanova, jestli prijima pacienty 😉 Je skvela ❤️

wercs
13. čer 2016

@martunka Prosim te,delala ti Klabanova v prubehu těhotenství ult? Me jen na zacatku tehu, naposled v 9tydnu a pak mi rekla ze moc casto skodi. Zajimalo by me jestli mi ho bude ještě v poradně delat nebo uz jen na screeningu. Dekuju

martunka
13. čer 2016

@wercs mě dělala jen na začátku 😉 Při zjištění těhotenství, pak na potvrzení a pak ještě jednou mám pocit 😉 Pak až posílá na screening a ty máš celkem 3 😉👍🏻 A ono to bohatě stačí neboj ten screening tak tam ti pan doktor řekne vlastně úplně všechno 😉