Gynex - zkušenosti

adus4
10. črc 2019

dobrý den , chtěla bych se zeptat jaký máte názor na kapky gynex ? máte nějaké zkušenosti ? popř. komu opravdu pomohl k mimču ? mám v plánu si tyto kapky koupit ,ale zajímalo by mě jestli kapky opravdu pomáhají ..🙂 předem moc děkuji za odpovědi..

pipi_puncocha
10. črc 2019

Já jsem to tu psala už asi 100x, ale ráda se podělím o pozitivní příběh. Brala jsem kapky Gynex 2x denně 5 kapek, začala jsem, protože jsem měla menstruaci velmi nepravidelnou (třeba 1x za tři měsíce). Po týdnu došla menstruace a další už nepřišla, jsem 22tt.🤰 o miminko jsme se snažili přes rok a půl. Takže za mě rozhodně ano, držím palce.🍀

adus4
autor
10. črc 2019

@pipi_puncocha tak mockrát děkuji za odpověd ..🙂 ted piji kontryhelový čaj , a jedna paní mi doporučila kapky gynex prý, budou mít určitě větší učinky než čaj..děkuji za vaši zkušenost 🙂😘

agneska7
10. črc 2019

Mě nepomohl ani upravit cyklus za mě vyhozené peníze 👎

sluckynek
10. črc 2019

Mě pomohl alespoň upravit cyklus miminko zatím ne ale snad tento měsíc jsem po zákroku , je gynexu beru ještě kontryhel a čaj Ludmily Mojžíšové 😉 doporučeno z IVF clinic

adus4
autor
10. črc 2019

@agneska7 tak asi na každého pusobí jinak :/ např. moje gynekoložka mi ho doporučila , prý si ho hodně lidí chválí .. ale samozřejmě 100 procentní učinky to asi nemá :/

adus4
autor
10. črc 2019

@sluckynek v obchodě s bylinkami jsem tento čaj zahlédla(čaj Ludmily Mojžíšové)... máte s ním už dlouhodobé zkušenosti ? nebo jej berete jen krátce ? přemýšlím že bych si zakoupila i tento čaj ...

mish_ka
10. črc 2019

U prvního syna jsem jen pila kontryhel a pomohl. Myslela jsem, že u druhého to bude stačit stejně. Sice jsem otěhotněla také hned, ale nevyšlo to. Tak jsem si ke kotryhelu pořídila i Gynex. Brala jsem ho jen půl cyklu a hned to vyšlo, dokonce rovnou dvě bublinky, i když pak zůstala jen jedna. V rodině dvojčata nemáme, takže tohle přičítám právě Gynexu 😁

agneska7
10. črc 2019

@adus4 musíš očekávat i negativní odpovědi je to prostě směs bylinek za 400kc zázraky to neumí je to prostě jak u všeho 50/50 cyklus mi stejně upravil až čas ....

agneska7
10. črc 2019

Navíc na gynex tady je tak milion diskuzí

hermij
10. črc 2019

@adus4 Rovněž nedoporučím. Nelze mu přičítat účinek, pokud žena otěhotněla hned v dalším cyklu. A pokud po delším užívání, tak by mě zajímalo, co dalšího pro početí podnikla. Dívám se na to čistě z pohledu složení. Je tam bylinek nula nula nic. Jako fakt... Placebo. Doslova. I ty samotné bylinky jsou trošku kontroverzní (resp. jejich kombinace). Když na to koukám, je to mix. pro ženu v perimenopauze či menopauze, ne pro ženu, co je ve fertilním věku, ale co už, je v ČR hodně populární :( Navíc obsahuje toxický konzervant GSE, který v sobě obsahuje toxické fujtajble jako parabeny, triclostan a další (bylo zjištěnou analýzou složení; můžu dodat odkaz na studii). Raději doporučím bylinky nebo jiné nutrienty podle toho, co konkrétně potřebuješ řešit (anovulační cyklus, bolestivá MS, dlouhé cykly, krátké cykly, nebo jen podpora plodnosti obecně...), než dávat "obecná" doporučení.

adus4
autor
10. črc 2019

@agneska7 však jsem to psala že na každého to pusobí jinak..🙂

adus4
autor
10. črc 2019

@agneska7 já vím četla jsem si je ..ale nevidím duvod proč se nezeptat znovu osobně, třeba mi někdo napíše svou zkušenost a td.. nemusela jste odepisovat na muj dotaz 🙂

adus4
autor
10. črc 2019

@hermij děkuji za odpověd 🙂 !!

sluckynek
10. črc 2019

@adus4 piju cca 3 měsíce srovnal mi hladinu hormonů a upravil menstruaci takže můžu doporučit piju 3 denně lžíci polévkovou do 250ml pije se celý cyklus na ms vysadit

adus4
autor
10. črc 2019

@sluckynek moc děkuji za odpověd 🙂

agneska7
10. črc 2019

@adus4 jenže ty zkušenosti jsou stále stejné a jsou tam osobní zkušenosti 😉

vaseli16
10. črc 2019

Me po mesici(3tydny tyden pauza) kapani pomohl nyni jsem 31tt

fandysek_1
10. črc 2019

@adus4 když bych věděla, co vím dnes hned jdu do čínské medicíny. Nepomohl mi gynex, čaje, vitamíny, různé doplňky. Vyhozené peníze. Je otázka jaký máš problém s otehotnenim.

adus4
autor
10. črc 2019

@agneska7 jak už jsem psala nemusíte odpovídat je to dobrovolné 🙂 pokud vám přijde dotaz zbytečný , nebo vás obtěžuje že je to stále stejné téma .. nemusela jste na tento dotaz odpovídat .. přeji hezký den 🙂

adus4
autor
10. črc 2019

@fandysek_1 vše je v pořádku , až na to že mám nepravidelnou ms :/ nějak se to prostě nedaří :( už rok a 2 měsíce :/

adus4
autor
10. črc 2019

@vaseli16 moc děkuji za odpověd :*, snad se mi to také povede.. 🙂

sluckynek
10. črc 2019

@adus4 u Dr se dá řešit nepravidelný cyklus 🙂

fandysek_1
10. črc 2019

@adus4 v tom případě bych zkusila čínskou medicínu, my se snažili 4 roky a po jednom sezení a vypiti caju jsem byla do měsíce těhotná. Takže skutečně radši vrazit peníze do toho. Zároveň si zkus něco přečíst o nepravidelnosti cyklu dle čínské medicíny. Držím palce 🍀

adus4
autor
10. črc 2019

@sluckynek dr mi doporučila právě kapky gynex na nepravidelnost cyklu..🙂

adus4
autor
10. črc 2019

@fandysek_1 moc děkuji 🙂 o Čínské medicíně jsem ještě neslyšela .. 🙂 děkuji za seznámení s touto novou věcí 🙂 přečtu si o tom něco na netu ..🙂

fandysek_1
10. črc 2019

@adus4 a na hormonálním profilu si byla? Gynex je doplněk stravy a žádný lék. Co utz a dorůstani sliznice během cyklu a zrání vajíček? Gynex ti nevyřeší příčinu nepravidelneho cyklu.

lenatko91
10. črc 2019

K mimču sice nepomohly, ale aspoň podstatně zkrátily cyklus 🙂

adus4
autor
10. črc 2019

@fandysek_1 ten muj cyklus není až tak kritický .. jednou je délka cyklu 29 dní pak 30... jindy zas 31 ... ale nějak extra se nemění.. to jistě vím že to není lék ..dr mi to jen doporučila , prý si to hodně lidí chválí ..

fandysek_1
10. črc 2019

@adus4 to mi přijde úplně v normě. Dělala ti nějaké vyšetření?

hermij
10. črc 2019

@adus4 Aduš, to ale není nepravidelný cyklus 😃 Plus mínus 7 dní je naprostá norma. Jsi snad robot? Já teda ne. Já 28 denní cyklus nepotřebuji. Ani měsíce v roce nemají pokaždé stejný počet dní 😉 😇 Důležité je, aby Tvé cykly byly ZDRAVÉ.