Hemoroidy po porodu. Máte tip, jak se jich zbavit?

mrsnikola
12. bře 2015

Zdravím dámy, taková delikátní otázečka. Měla jste někdo problém s hemoroidy po porodu? Mě to teď začlo a v úplně brutální míře.... Netrpím zácpou a nic, a najednou au. Plně kojím, takže nemůžu vše ☹ mám mastičku z lékárny Preparation H a jako mažu mažu a nic ☹ šla bych k doktorce, alle říkala jsem si, že bych to zkusila zahnat sama.... Díky za typy

lin18
12. bře 2015

@mrsnikola pokud jsou to vnejsi jakoze si nahmatas u konecniku kulicku tak zatlacovat dovnitr, pak zustat co nejdyl lezet aby nevylezla...tohle delat co nejcasteji, nakonec tam zustane. Taky mi pomahal obklad ze salveje...uvarit salvejovy caj, vylouhovany pytlik dat do mrazaku a pak ledove mezi pulky

evulinkab
12. bře 2015

@mrsnikola Taky jsem si tim prošla, kvuli kojení jsem taky nemohla kde co, takže za mě-odvar z dubové kury+ k tomu gel z dubové kury.Vše koupiš v lékarně, jak dubovou kuru tak ten gel.Já predtim zkoušela všechno možný, jak jsem prestala kojit, tak jsem zkoušela i mastičku Faktu(ta mi sice na chvili pomohla, ale za pár týdnu to bylo zpet) a až ta dubová kura pomohla.Akorát bacha-je hneda, takže budeš muset nosti vložku, abys nemela špinavé spodni prádlo.JInak zatlačovat a také chladit treba ledem.