Hodně silná menstruace, čím ji zmírním?

gammaray
30. zář 2012

ahoj 😉 budu moc ráda ,když mi doporučíte něco ,čím ji zmírnit .(citron ani ascorutin nezabírá ☹ )dík

honzulka
30. zář 2012

Co antikoncepce?😕

kooblich
30. zář 2012

měla jsem stejný problém. Moje doktorka mi poradila kapky Agnus castus a teď je to v pohodě.Jsou to homeopatika a jsou na ůpravu MS , při menopauze, při potratu. Opravdu doporučuji. Měla jsem MS nepravidelnou po dlouhé době a bolesti že se mi kroutili palce u noh. Teď pravidelě každýho 2. v měsíci a bolest mírká až žádná.

vojtaxx
30. zář 2012

Já nepiju ale moje mamka mi doporučila na silné krvacení si dát štamprli a mě to pomáhá tedy dala jsem si slabý likér ořechový něco jako vaječný likér a pomohlo mi to...takže v době MS jsem ted spokojena... 😀

tymothy
30. zář 2012

Co zkusit kontryhel? 😉

bzubzalka
30. zář 2012

mě doporučovala mudra vitamín C nebo askuritin se to jemnovalo, že to stahuje cévy

lu777
3. říj 2012

tak já objevila náhodou, když jsem začla brát Pupalku dvouletou kapsle (na zmírnění PMS), že mi to zkrátilo i ms a zmírnilo.... brala jsem 2 kapsle denně pár dní před ms, den před v krizi jsem vzala 4 kapsle a ty pak brala během ms a najednou jsem zírala jaký to má vliv...
myslela jsem, že to je náhoda, ale zkusila jsem to další a další měsíc a je to pokaždé zhruba stejné.... pohoda 😉 ale teda musí se asi brát ta plná dávka, 4 kapsle