Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hubnutí pomocí kávy z Ameriky (optimum, brazilien, atd.). Zkušenosti?

cumlik19
7. bře 2020

Ahoj mam dotaz zkousel nekdo tuto kavu z Ameriky? Nabizi se na socialnich sitich tato kava ruzne druhy, cokolada a dzus. Vse na cca 4-6 tydnu a cena je okolo 1700kc na mesic. Pise se tam ze po prestani s temito produkty neni jojo efekt, ze lide hubnou i kdyz uz kavu nepiji a spoustu lidi co to pili,tak meli za ten mesic skvele vysledky udajne bez cviceni nebo upravy stravy. Ja sem cca pred mesicem a pul zacala s Low carb ai kdyz tojde hodne pomalu tak par centimetru mam dole. Laka me to vyzkouset ale bojim se za prve jojo efektu, protoze nemam na to si ji kupovat kazdy mesic a i kdyz bych ji chtela aspon vyzkouset tak me zajimavy vase zkusenosti s temito produkty. A budu rada kdyz mi napisete rady nebo neco co vam zarucene pomohlo k hubnuti a udrzeni vahy. Dekuji

legelata
8. bře 2020

@cumlik19 Je to samozrejme kravina. Hezky to rozebrali na strankach Institutu moderni vyzivy. Pomuze jedine dobre nastaveny jidelnicek a pohyb, investujte ty penize radeji timto smerem.

jjasmina
8. bře 2020

@cumlik19 kamarádka to měla a žádný účinek, takže jsem ji řekla, že za ty prachy at si upraví jídelníček a jde se proběhnout, určitě ji to vyjde levněji . Jako já nevím, hold je čas si uvědomit, že žádné zázračné nápoje ani pilulky nejsou

leniczka23
8. bře 2020

@cumlik19 Mamka ji.pouziva a funguje..sni mnohem mene nez obvykle..za prvni mesic shodila asi 4kg.

jjasmina
8. bře 2020

@leniczka23 spí mnohem méně? Hmm to stačí časem čekat tak akorát na kolaps organismu

amazonkajanik
8. bře 2020

@cumlik19 mamka taky vyzkoušela kde co a jediné,co vážně pomohlo,byla talirkova dieta,tzn min 5x jídlo denně,něco zobnout jakmile se objeví pocit hladu. Vynechat bílé pečivo a přidat pohyb. Chodila s neteri na procházky téměř každý den a za půl roku shodila 20kg,pak polevila,ale jinak za rok to bylo skoro 30kg. Šlo to sice pozvolna, ale aspoň na ní nevysela kůže,jako tomu bývá u prudkého hubnutí.

leniczka23
8. bře 2020

@jjasmina Sní mnohem mene..staci poradne cist..copak je to diskuze o spaní?🤦‍♀️

Sem začni psát odpověď...

Odešli