Imunita po porodu. Měly jste s ní problémy? Co zabralo?

helcakab
9. led 2020

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, také jste měly po porodu problémy s imunitou? Co vám zabralo? máte tipy na přípravky co se můžou i při kojení? Máte zkušenost s imunoglukany? Po prvním porodu (oba císařské rezy) jsem byla po sestinedelí zdravá jak řípa, po něm potom více než rok a pul imunita naprd. Ted jsem po druhé sekci, tak prosím o rady, úplně se děsím toho, ze budu mít tu imunitu zase v háji. A asi to ted bude horší, protoze uz se tuplem nezastavím při péči o dvě děti 😀

karla2015
9. led 2020

Ja po druhem porodu katastrofa, za 2 roky 6x ATB (tolik sem jich nemela za cely zivot), myslim, ze u me je to nevyspanim (jakmile se jedna z dcer budi nebo v noci nespi, vim tutove, ze me neco polozi)....zacala sem chodit na imunologii, mam nejake prasky na predpis na posileni imunity, za tu dobu sem byla nemocna asi 3x (mam je od rijna), ale zvladla jsem to bez ATB.....doktorka mi doporucila jeste hlivu ustricnou nebo draci krev koupit v lekarne...ale zatim jsem nekoupila...jinak z krve mi vyslo permanentne zvysene CRP a mam v sobe 2 viry, ktere mi zpusobiji v tele paseku.....tak se pridam, treba bude mit nekdo radu za milion 😃

helcakab
autor
9. led 2020

@karla2015 jejda, tak to me mrzi a desi zaroven ☹ ja teda mam imunitu narusenou potom co sem pred lety prodelala borelku od te doby je to jak na houpacce...na imuno sem tenkrat taky byla, ale nic zasadniho nezjistili, brala sem jakousi s prominutim "sračku" na posileni, byl to nejaky prasek snad z veprovych kosti nebo co presne si to nepamatuji, no nejak extra mi to nezabralo teda, ani wobenzyn ten u me vylozene vyhozene penize.

helcakab
autor
9. led 2020

@karla2015 jednu dobu jsem zkusila i bylinkare, napsal smes bylin a rekla bych ze to i docela zabralo nebo to byla zrovna nahoda a imunita se hodila do pohody sama 🙂 ale to bylo jeste pred otehotnenim

karla2015
9. led 2020

@helcakab diky, kouknu

gingerbread
9. led 2020

@helcakab Ahoj,já jsem rok po porodu-take cs a po sestinedeli jsem byla furt nemocná a pom9hla mi jenom homeopatika od mého doktora sestavená pro mě přímo a pak denne brát vitamín C jíst hodně zeleniny a ovoce a cvicim...teď se už držím i když manžel i dítě byli nemocní.. ale abych to nezakrikla!

gingerbread
9. led 2020

@helcakab ještě dodám,že mi doktor řekl,že je to porodu normální,než se to srovná...

klarkahany
25. kvě 2021

Ahoj, také mám půl roku po porodu a stále se na mne něco "chytá". Nechtěla jsem dlouho nic zobat kvůli kojení, ale to už neřeším, tak teď zkouším vitamín C a D.. Doufám, že se to co nejdřív dá do pořádku, takhle si ani pořádně neužívám chvíle se synem :(

helcakab
autor
26. kvě 2021

@klarkahany já to znám mne přijde to období kolem cca půl roku dítěte nejvíc "zahul" co mám kamarádky tak všecky kolem toho období byly nejvíc na hromade