Infekce v propíchlých náušnicových dírkách. Čím to je?

konicek33
29. bře 2008

Zdravim holky, muzete mi poradit, uz si fakt nevim rady.....
Mam v kazdem uchu nekolik direk -asi 3-4 (pozustatek z mladi 😀 )
Podotykam, ze je nepouzivam uz vice jak 10 let! Presto mi v posledni dobe hnisaji... Kdyz ne jedna, tak druha, kdyz ne leva strana -tak prava strana... Nevim, cim to je.. Kdyz jsem v nich nausnice nosivala, tak mi nevadili a ted??? Dekuji za rady 🙂

tictac
29. bře 2008

konicek, tezko rict, cim to muze byt, desinfikujes to?

pattie
29. bře 2008

Zkus nějakou mastičku s ATB, Bactroban nebo Framykoin, ty by to měly zklidnit! Ale jakto, že Ti začalo hnisat takhle najednou? Nechala jsem si na uchu zarůst jednu, bez naušnice jí mám cca 9 měs. a zatím dobrý.

konicek33
autor
29. bře 2008

Pattie: to prave nevim, jak to ze to zacalo hnisat po 10 letech! 😒 Jinak me nezarostly ani jedna a to jich mam tak 8-9 direk 😀 Pouzivam jen dve, normalni, na kazdym uchu jednu...
Nezkousela jsem nic... Vzdy to nejak samo odezni a pak se ukaze v jine dirce,ci v jinem uchu.... 😖

tictac
29. bře 2008

ja bych to kazdy vecer prejela desinfekci, mate tam TCP? to je na to nejlepsi.

pattie
29. bře 2008

konicek: to je fakt divný... no, zkusila bych fakt asi vydezinfikovat, pro jistotu... já měla dohromady 4, nechala jsem si 3, to jsem žabař 😉

konicek33
autor
29. bře 2008

Mame tady TCP 😀 zkusim to, taky mam alkohol ci peroxid.. Jen me zajima, ze to vubec hnisa, nesaham na to, nic... skoro jsem zapomnela, ze nejake dirky mam... Posledni mesic jsem uzivala dost antibiotika- hnisalo mi to i pres ne 😖