Intimní hygiena - máte tip na přírodní výrobek?

janawei
22. bře 2016

Ahoj.
Prosím o radu. Máte nějaký osvědčený přírodní přípravek na intimní hygienu? Děkuji.

majkoz
22. bře 2016

Podle mne je nejlepší žádný 😉

ev.ka
23. bře 2016

Nobilis tilia Fema
Saloos intimia

veroniquez
23. bře 2016

Nobilis Tilia - Fema, bezkonkurenčně ho používám už několik let 🙂

popelucha
23. bře 2016

Ja používám od italské značky Argital...je dražší, ale staci kapicka a jsem moc spokojena. Obsahuje kys. mléčnou, esenciální oleje a gel ze zeleného jílu.

yipee
23. bře 2016

Čistá voda
Kokosový olej

konidana
23. bře 2016

voda

petrajurinova
23. bře 2016

pokud jsi zdravá , dodržuješ alespoň základy zdravého stravování a nenosíš prádlo a kalhoty z uměliny naprosto stačí běžné každodenní sprchování bez nějakých extra komerčních výrobků,

samaber
23. bře 2016

no pokud nemáš vysloveně nějaky zdravotní problem, tak voda...

janawei
autor
23. bře 2016

Děkuji všem! Varianta se samotnou vodou mě vůbec nenapadla 🙂. Naplňuji parametry pro její vyzkoušení, případně vyzkouším tu Femu, už jsem se na ni dívala a vypadá moc dobře. Ještě jednou díky!

sissinka81
23. bře 2016

Nikdy pouze voda nestačí, jelikož se v té oblasti usazují během dne bakterie a nečistoty, o kterých mnohdy nevíme a obyčejnou vodou je nespláchneme - proto jsou také tyto prostředky a výrobky pro intimní hygienu 🙂. Skoro od samého dětství používám přírodní Intimu od firmy ATOK a nikdy bych neměnila 🙂

mersy
6. dub 2016

Koupaci olej od Hádka....

janawei
autor
6. dub 2016

Už mám Femu a je skvělá! Nicméně ten olej od Hádka si budu pamatovat na případné zpestření, díky za tip.

zuzkka88
6. dub 2016

Zajímavý dotaz, taky to řeším. Máte prosím nějaké argumenty, proč jen vodu nebo proč používat nějaký ten přírodní přípravek?
Co třeba otázka holení? Přijde mi lepší na tu pokožku před holením něco dát, než holit jen tak s vodou,

lenickakl
6. dub 2016

@zuzkka88 ja treba mam gel na intimni hygienu Nivea a na nem je primo nakreslena ziletka, ze je i na holeni.

zuzkka88
6. dub 2016

@lenickakl Ale Nivea není moc přírodní myslím... Nebo se pletu?

lenickakl
7. dub 2016

@zuzkka88 neni no.. Jen reaguju na tvoji poznamku o holeni 🙂

zuzkka88
7. dub 2016

@lenickakl Ne já stejně nepoužívám speciální přípravek na holení, takže ani teď ho nehledám. Takže stačí nějaký ten přírodní intimní gel nebo olejíček.. Nebo jestli používat opravdu jen vodu...
?

lenickakl
7. dub 2016

@zuzkka88 ja teda bez gelu pro intimni hygienu nedam ani ranu. ale pouzivam vetsinou ty neprirodni no. Cetla jsem ale docela chvalu na gel od znacky ziaja nebo tak nak. Melo by to byt prirodni

olga_
7. dub 2016

@zuzkka88 Já holím s přírodním olejíčkem, který udělá emulzi a zároveň ošetřuje. Na intimní hygienu podle mých zkušeností stačí voda, ale bude to asi těžce individuální. Podle mě je to marketingový tahák peněz.

formelina
7. dub 2016

voda a gel z dubové kůry z lekárny 🙂

doporučuji co nejzdravější stravu, to má opravdu velký vliv nejen na zdraví, ale i na tělesné pachy 😉
na mytí Nobilis a nebo výrobky firmy Eoné

na holení je pak výborná pěna od Bio Aroma - je v ní olivový olej a aloe vera 😉

sissinka81
12. dub 2016

@zuzkka88 vše přírodní je vždy lepší 🙂 jsou to většinou hydro bylinkové olejíčky (viz od Atoku nebo od Hádka), které lépe zhydratují, ošetří a zklidní pokožku, kort po holení, a máte jistotu, že je to kvalita, která opravdu neublíží jako některé mýdlové výrobky 🙂

salot
13. dub 2016

Též mi sedí Fema.

monny88
6. kvě 2016

http://intimni-myci-prostredky.heureka.cz/bioph... jsem s ním spokojená a dá se koupit v DM drogerce 🙂

helga20
23. črc 2017
Uživatel helga20 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od helga20.

holky. dostala jsem teď od kamarádky herbalon, znáte ho někdo?

helga20
24. črc 2017
Uživatel helga20 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od helga20.

zapomnela jsem napsat, ze s dubovou kurou. Jsou ruzne druhy