Jak léčíte zánět dásní?

2hanah
13. led 2013

Jestli máte zkušenost s nějakým osvědčeným přípravkem na zánět dásní, prosím poraďte. Mám už půl roku zánět v mezizubním prostoru a už jsem fakt zoufalá, vyzkoušela jsem všechny zubní pasty na trhu, ústní vody (Corsodyl, Elmex,Listerine...), ústní gely, heřmánek, studené obklady a pořád se nemůžu zbavit bolesti. Děkuju za Vaše rady.

slundo
13. led 2013

navštívit zubaře 🙂 Jinak pomáhá kloktadlo tantum verde a nebo odvar z hřebíčku a dobré jsou taky tinktury se šalvějí....... tak ať se toho brzy zbavíš

danw7
14. led 2013

ahoj manzel taky dlouho na to trpel doktor mu rekl ze hned jak uciti ze se neco deje tak ledovat a vzdy ledoval a zmyzelo to a casem se mu to prestalo delat

ela9
15. led 2013

ja mam vyzkouseny odvar ze salveje a hodne vitaminu C jednorazove prirodni vitamin C jja jsem brala i tabletky jednou dvakrat dvojnasobnou doporucenou davku a bylo to pryc tedy mela jsem to v tehotenstvi. Take mi doporucovali mrkvovou stavu nebo pripadne i s cervenou repou, kloktat vodu se soli jednou denne a vypit stavu z citronu s vodou.

elis6
16. led 2013

ahoj velice dobré zkušenosti máme v rodině s kapkami Kaloba jsou dobré i při zánětu v ústní dutině převalujete je v ústech a vyplivnete to je při zánětu zubu ale jinak se polikají oni čistí jak se říká zánět v těle podávám to i dětem a jsem spokojená🙂

sarriku
4. čer 2013

Čisti si zuby mezizubním kartáčkem. Bude to bolet a bude to krvácet, ale postupně se to upraví. Samozřejmě nevím v jakém stavu je máš, ale mohlo by se to upravit tak do dvou týdnů. Potom by to už ani bolet ani krvácet nemělo. Nebo čím míň, tím líp.
Nejlepší od curaprox, dají se sehnat v drogerce.

elastiq
27. srp 2013

Já mám vyzkoušené bylinky, pusu často vyplachovat odvarem ze šalvěje a střídat s odvarem z heřmánku

pebi
16. led 2019

ahojte, doporučuji Oroxid, kromě krvácení dásní skvěle funguje k hojení různých ran a zánětů v ústní dutině, je úplně bez chemie, alkoholu a neobsahuje ani chlorhexidin, který způsobuje zabarvení zubů a jazyka 🙂

terkavil
30. říj 2019
Uživatel terkavil je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od terkavil.

Dobrý den. Co se týče samotné paradintidy... doporučuji článek tu https://dsmile.cz/krvaceni-dasni/
Docela dobře sepsané