Jak na ječné zrno?

28. led 2022

Je tu někdo, kdo se ho zbavil bez řezání? Jak? Děkuji

eva118
29. led 2022

Dcera měla, samo prasklo.

merope
29. led 2022

Chlap byl na očním a tam mu ho vymáčkli.

jjasmina
29. led 2022

hlavně do oka nesahat, většinou praskne samo

autor
29. led 2022

@eva118 a vůbec nic jste s ním nedělali? Po jak dlouhé době?

autor
29. led 2022

@jjasmina a nevis, jak? Už mi ho 3x řezali, a mám znovu

jjasmina
29. led 2022

Měla jsem i n´mastičku,vždycky samo odpadlo, tu jsem měla od očního, jinak se samozřejmě poradit s dr. Mě tehdy řekl dr , že se co nejmene dotykat očí, že tudy se zanáší infekce

leniczka23
29. led 2022

Syn ho měl skoro 3 měsíce v kuse, řezání jsem odmítla, měl ATB mast ta nezabrala, nasadila jsem vitamin B a zmizelo. Trvalo to ale zmizelo.

esmeralda11
29. led 2022

Teplé obklady napomáhají prasknutí. K dlouhodobé prevenci je dobré doplnit vitaminy skupiny B (prodají vám v lékárně), případně čištění víček, aby nedocházelo k ucpávání žlázek. Na to je dobrá Blephasol micelární voda, postup, jak víčka čistit, najdete třeba tady pod Hygiena očních víček.😉
https://hylo.cz/priciny/ocni-zanety/zanet-ocnic...

autor
29. led 2022

@leniczka23 a v jaké podobě ten vitamín B?

saralinda
29. led 2022

Mne vzdy ulevilo oko nahrat. Uvarim si cerny caj a teply sacek si dam pres zavrene oko. To udelam i vicekrat denne.

autor
29. led 2022

@saralinda děkuji

eva118
29. led 2022

Měla ho tak dva měsíce, našla jsem si na netu,že buď praskne samo, nebo řezání, tomu jsem se chtěla vyhnout, tak jsem čekala. Nějak moc jí to nevadilo a jednou po sprše ruplo a bylo po problému. A ze školy si pamatuju, že nám učitelka biologie říkala babskou radu, že pomáhá, když do oka plivne máma, že prý to funguje. No já to nezkoušela 😀.

leniczka23
29. led 2022

Kupovala jsem v kapkách.

amazonkajanik
29. led 2022

Radí se teplý sáček od černého čaje, pak bych zkusila přidat opthalmoseptonex na dezinfekci, opthalmoframykoin (je na předpis). Mě se dělají pravidelně malé na spodním víčku, vždycky když začne pálit oko, tak vím, co najdu a za pár dní zmizí. Sestře ale před léty řezali