• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak na únavu? Máte zkušenost s vitamíny, léky?

14. ledna 2013 
Ahoj maminy,
jsem uz 5mesicu po porodu a porad mam problem s neustalou unavou. Mala toho v noci moc nenaspi a pres den pracuju,takze to spanek taky nehrozi. Nemate nektera zkusenost s nejakymi vitaminy nebo leky na posileni imunity a celkove vzchopeni organismu,ktere nevadi kojeni?
23. pro 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim, ale vitaminy i leky prechazeji do mleka, takze by to mohlo ublizit... zkusit najit nejaka homeopatika. jinak nejlepsi reseni je asi pockat s praci jeste chvili, uz staeat o dite je narocny...
23. pro 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finlay teda obdivuju, ze tak brzy pracujes, to ja bych absolutně nezvládla. Kazdopadne na únavu me napadá jen upravit jídelníček a chodit spát v 8-9..
23. pro 2012 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brala jsem Elevit, ale těžko se shání.
23. pro 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě pomáhali i normální vitamíny Gravital berou se jak v těhotenství ,tak při kojení a hned jsem se cítila líp :slight_smile:
24. pro 2012 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě pomáhá na únavu hořčík beru magnosolv myslim že při kojení nevadí ale opravdu mi pomohl na stavy vyčerpanosti :wink:
25. pro 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla před 2 roky jako plně kojící matka 2.dítěte totálně vyčerpaná a nabíjel mě jedině Karotka nektar 50 %( www.chytrynakup.cz/napoje_dzusy.php )a pak jsem se prolévala tímto čajem: www.teekanne.cz/breastfeedingtea.php .Úlevu jsem pocítila až,když jsem syna převedla na příkrmy.Ono se to nezdá,ale na tvorbu MM potřebuje tělo hodně energie a ta pak může chybět někde jinde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. pro 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. led 2013 ve 22:50 • pepa_pepa
KOukám, že si tu někdo rozjíždí byznys :wink:
12. led 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. led 2013 ve 23:29 • pepa_pepa
@pepa_pepa Tomu věřím, každému pomůže jiný zázrak :wink:
12. led 2013 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj. a davala si si vysetrit napr. stitnu zlazu a zelezo? Mas sice vysoke zivotne tempo, ale to ma vela mamiciek. A niektore su unavene, niektore akoby nic. Tiez som mala problem s unavou, odkedy som zvysila hladinu zeleza a beriem lieky na stitnu zlazu, neda s to porovnat. Drzim palce
13. led 2013 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finlay Tak pokud jednoznaně víš, že jsi unavená z nedostatku spánku, tak asi není co řešit, žádný tablety a doplňky stravy ti nepomůžou. Max. nějaký drogy a ty zas nemůžeš kvůli kojení :grinning:
Jak už psal někdo výše, tak bych se taky mrkla na to, jestli dobře jíš a pak až řešit doplňky stravy, příp. vyšetření.
13. led 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, pokud to máš takhle nastavené, tak moc pomoci není, obávám se. Prostě odpočinek, spánek, regenerace nelze ničím dlouhodobě nahradit. Sama jsem příkladem, s dvojčaty jsem začala pracovat v jejich jednom roce. Měla jsem sice částečné hlídání, ale přesto pracovala hodně po večerech, při jejich poledním spánku, v noci k nim často vstávala. Zhruba po roce absolutní únavy jsem začala být permanentně vyčerpaná a nemocná a pomohlo až vysadit práci na půl roku.Ano existují potravinové doplňky, já například beru Pangamin Glukavin s hlívou ústřičnou...ALE nic ti dlouhodobě nepomůže, pokud si neodpočineš a nevyspíš se.
14. led 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek