Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak najít znovu životní sílu? Poraďte psychologa v Brně

anicka1211
8. říj 2015

Zdravím všechny. Potřebuju poradit nějakého dobrého psychologa v Brně. Prošla jsem si těžkým obdobím, protože jsem po roce snažení otěhotněla a bohužel to nedopadlo dobře. Sama mám v hlavě hrozný zmatek a nemůžu se nějak postavit na nohy i když se moc snažím.

kay
8. říj 2015

Yvonne Holčáková

elennka
8. říj 2015

Jaroslav Pospíchal

anicka1211
autor
8. říj 2015

A nějaký,který nemá soukromou ordinaci? jsem teď bez práce, tak si nemůžu dovolit soukromého psychologa.

jjustyna
8. říj 2015

@anicka1211 psychologa sice neznám, ale ráda bych tě podpořila. Já jsem čekala na mimi 18 měsíců a pak jsem o něj v 11 tt přišla. To bylo v roce 2011. Dnes mám dvě krásné zdravé děti, které jsme počali obě na jediný pokus. Ale musela jsem se srovnat a najít sílu. Povedlo se mi to samotné, ale určitě chápu, že někdo potřebuje pomoc. Držím pěsti. Nekončí vše, jen špatně, určitě najdeš cestu ven...

elennka
8. říj 2015

@anicka1211 pospichal je na pojistovnu a myslim i anton.ten ma ordinaci na malatove

lv
8. říj 2015

napiš si na svoji zdrav.pojištovnu email, at ti pošlou seznam psychologů, kterým platí sezení. Za mě dr.Ettl

petule284
8. říj 2015

Proč tak složitě? Mě stačilo zajít za obvoďačkou s tím, že nemůžu už několik let otěhotnět a přestávám to zvládat. Napsala mi doporučenku k psycholožce a nikdy jsem nic neplatila. A to chodím k soukromé. Jinak přeju hodně štěstí a síly. Ať je brzo dobře. ❤️

elennka
9. říj 2015

Pojištovna proplácí návštěvy u klinických psychologů (mohou být i soukromý, pokud mají smlouvu s pojištovnami). A je také si potřeba vybrat, protože ne všichni psychologové co jsou na pojištovnu, a vlastně i obecně jsou dobří.
A opravuju je to Anton Polák (Malátova ulice, Brno) a jinak Jaroslav Pospíchal ( Údolní), pokud bys chtěla ženu, tak Mgr. Radka Alexandrová, se všemi mám buď osobní nebo profesní zkušenost..

koran2
21. lis 2015

@anicka1211 počúvaj, ja ti poradím takto - na zlú psychiku je fakt najlepší pravý vit. C, do súkromnej správy ti môžem dať kontakt na pána, ktorý ho predal mne. ale vlastne rovnaký kúpiš v DMke, za skoro rovnakú cenu. len si ho dávaj moc - do 2l kopcovitú polévkovú lyžicu. síce budeš mať srajdu, ale lepšie to, než na tom byť špatne. no a ešte je fakt supr vitastress - hlavne je prírodný a na nete som čítala fakt dobré recenze...

anicka1211
autor
22. lis 2015

@koran2 díky za typy. Už navštěvuju psycholožku a moc mi pomohla, tak se cítím líp a zvládám to líp.