Jak poznám zánět nervu v zubu?

radulka57
3. zář 2012

Holky, jak poznám zánět nervu u zubu? Začal mě před 2 dny strašně bolet zub, kde vím, že mám kaz, ale zubař je pro mě něco jako vrah, mám strašný strach!!! 😢 Když špatně kousnu tak zub bolí tak že bych prorazila nejradši hlavou zeď, píchá v něm ...pak to ustane po cca 3minutách a pobolívá málo, ale furt to cítím.

ined77
3. zář 2012

@radulka57 ...ahoj 🙂 , z vlastní zkušenosti vím, že je lepší sebrat se a jít k zubaři hned...stejně se tomu nevyhneš 😔 .
takže radím sebrat odvahu a navštívit zubaře co nejdřív 😉 .

slundo
3. zář 2012

@radulka57 já jsem to samý ....zubař je pro mě největší noční můra , opravdu mám šílený strach. Největší trable se zubama jsem si prožila v těhu-trhání moudráků, záněty dásní a ozubice no hrůza ..... a to mi teda odvahu nepřidalo. Ale já se vždycky řídím tím, že člověka to beztak dokope , když už to nejde vydržet..... ode mě to tedy sedí, ale neboj, daj ti injekci pokud budeš chtít a pak už nic neucítíš 🙂

swarovski
3. zář 2012

@radulka57 bude to len horsie, zubar Ti da injekciu a nebudes nic citit. mne vyberali nerv pred dvoma tyzdnami a parada. konecne som sa zbavila bolesti 🙂

radulka57
autor
3. zář 2012

@ined77
@slundo
@swarovski Máte pravdu.. já se bojím ještě o to víc, že jsem se přestěhovala za skoro manželem do německa a ještě nemám takovou supr němčinu a prostě jim nebudu rozumět, takže to je strach na druhou...I na gyndu se mnou poprve musel přítel aby překládal 😀 ale tu si zas já hlídám...o spodek mám větší strach než o zuby 😀

radulka57
autor
3. zář 2012

Spíš mě jde o to jestli je nějaký druh bolesti podle kterého poznám, že už je to zánět ☹

swarovski
3. zář 2012

@radulka57 to nespoznas, mne to zistili tak, ze mi vrtali obycajny kaz, az zubarka prisla na to, ze to je v celom zube a dopatrala sa k hnisu a zapalu. a tak mi vysupla nerv 🙂
ale bolesti som mala take, ze som nemohla nic, ani spat. som tehotna, takze lieky od bolesti - 0 bodov. doslova som sa skriabala po stenach....