Jak se jmenuje vibrační stroj na posílení pánevního dna?

very
11. lis 2012

Ahoj, víte některá jak se jmenuje posilovací stroj na posílení pánevního dna? Případně, jestli je v okolí Plzně někde v posilovně nebo cvič.centru? Už jsem několikrát na seznamu viděla článek, jak modelky, zpěvačky na tom po porodu cvičí.. Po dvou dětech mám problémy..netušila jsem, až když mě kamarádka vzala běhat do lesa..nebylo to nic příjemného.. Poraďte, prosím, budu ráda..chci zkusit i jiné cvičení než jen doma. Děkuji.

terinda
11. lis 2012

Powerplate nebo vibrastation 😉
V Plzni to bude určitě na hodně místech, vygoogli si to.

tip na cvičení doma: http://www.hejbejse.cz/DVD-Hejbejse-17-PEVNE-PA...

mujrisa
11. lis 2012

Skvělý vliv na to má i cvičení jógy nebo pilates 🙂 za sebe doporučuji a člověk si u toho zpevní i ostatní svalstvo
😉

arinikac
11. lis 2012

V Plzni je kvalitní power plate cvičení v Kalikováku a ve Dvořáku na Slovanech.. Já jsem chodila na ty Slovany, je to docela drahý (220 Kč skupinová lekce), ale fakt mi to pomohlo - měla jsem to teda ke zpevnění těla a ke zhubnutí. Akorát nevím, jestli už jen postoj na stroji má vliv na pánevní dno, nebo by na to musely být speciální cviky..

romantika
22. lis 2012

no ja mela velke problemy po porodu a vsude jsem se docetla ze ze zacatku je hlavni cvicit v leze, aby se streva a pod. uvolnili a nezatezovali to panevni dno. jakekoliv poskoky ci ve stoje jsou narocne v tom, ze prave gravitace dost hati cviceni. Takze obycejne cviky na inkontinenci a 20min. vecer nadelali vetsi paradu nez cokoliv jineho. Take rehabilitace a uvolneni svalovych stuhnuti po tehu a porodu. A sikme brisni svaly posilit.

silvapokorna
29. kvě 2017
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Tak já znala taky jenom cvičení na inkontinenci a jógové cvičení. A nedávno jsem objevila pomůcku od NUK, která se vkládá a používá při běžné činnosti přes den a tím posiluje pánevní dno uvnitř. Máte někdo zkušenosti? Děkuji.

brausa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz