Jaké cvičení doporučíte?

zuzka3112
15. bře 2019

Ahoj holky, maminky, prostě všechny. A především ty, do máte několik kilo navíc, třeba 30-40. To je můj případ.
Koupila jsem si běhací pás a po měsíci tréninku svižné chůze a především program kardio mám 3kg dole a dle měření v průměru o 3cm boky, pas méně.
Je to skvělé a hodně dlouho mi trvalo se dokopat k něčemu. Při dvou dětech, dům, zahrada, vaření, praní, prostě nemám čas a ani chuť někam chodit do posilovny. A hledám radu, co vám pomohlo za cviky na zpevnění těla, především břicha, nohy...ať nejsem jak bláto 😀😀
Četla jsem o Jillian cvičení, ale pokud máte zkušenosti a doporučíte něco dalšího, co můžu cvičit doma, sem s tím.
Děkuji

sudylichozrout
15. bře 2019

@zuzka3112 Na zpevneni postavy staci uplna klasika v podobe sedu-lehu, drepu (ale spravnych), procvicovani stehen a hyzdi, kliky (klidne damske) a podobne. Pripdne i to chozeni na pasu pomuze zformovat nohy. Dobry je i planking. Zakladem je pohyb tj. denne na pasu minimalne 5 km ostrou chuzi (cca 4,5 az 5 km/hod) a snizeni kalorickeho prijmu. Doporucuji stahnout aplikaci kaloricke tabulky a tam si poctive zapisovat vse, co snis a co vycvicis/vychodis na pase. Je tam primo i chuze po rovine urcitou rychlosti. Prijem by mel byt nizsi nez vydej. To je rovnice, ktera na hubnuti plati jako jedina. Drzim palce.

hanih
15. bře 2019

Můžu doporučit fitfabstrong.cz. Jsou tam zdarma videa s předcvičováním, tři varianty (light, strong a stronger) a u každé 6 videí v délce cca 20 - 40 minut. Já to cvičím od února, na váhu jsem teda zhubla jen kilo, ale vejdu se do o číslo menších kalhot 🙂 A na postavě je to vidět. Cvičím tedy většinou 3x týdně (někdy zvládnu i 4x, ale někdy taky jen 2x) a docela mě to i baví 🙂