Jaké léky na zánět močových cest?

kobarka
17. únor 2021

Jaké léky by jste mi doporučily na zánět močových cest.?

mrstte
17. únor 2021

Blokurima, jednou mi ji předepsal doktor a za mě lepší než si jít pro antibiotika

mamikry
17. únor 2021

@kobarka Doporucuji se brusinky, zkuste se podivat po nejakem sirupu. Ale vetsinou se predepisuji atb.

chicky1j2
17. únor 2021

Blokurima je super a hodně pít, ale určitě bych zanesla moč na rozbor jestli už to není na atb. Tohle se nevyplatí podcenit. Z toho je zánět ledvin raz dva....

kobarka
autor
17. únor 2021

Dobře děkuji
a mužů se zeptat před menstruaci jsem mela tehotenske testy pozitivní a pak jsem dostala menstruaci a ted mám negativní byla jsem na HCG čím to může být?

leniczka23
17. únor 2021

@kobarka tím, že si byla těhotná a zřejmě se něco pokazilo, odešlo to s menstruací, kdyby si netestovala před MS asi by jsi o tom ani nevěděla. Není to neobvyklá věc.

malenka3
17. únor 2021

Blokurima je fakt zázrak pro začínající záněty. Pokud už máš velké bolesti, koupila bych si ji a zároveň šla k Dr, ať udělá kultivaci moči. Výsledky ale potrvají, tak ta blokurima přibrzdí rozvíjející se zánět.

zelenaesmolda
17. únor 2021

@mrstte
Jenze ten zanet se ti muze dostat az do ledvin takze ty atb jsou rozhodne lepsi volba

sajul
17. únor 2021

Lichořeřišnici

krupka3
17. únor 2021

Rozhodne lichoresnice. Pak taky D manoza, zahrivat spodek, neumyvat genital zadnymi pripravky a brusinkama nic nezkazis.

mrstte
17. únor 2021

@zelenaesmolda to je pravda no, mě to napsal až když dvoje antibiotika nezabrali a od té doby mám klid.

penny87
17. únor 2021

Brusinky, urologicky caj, ale rozhodne prelecit atb, s timhle neni sranda si zahravat.

kobarka
autor
17. únor 2021

Děkuji za vaše doporučení 🙂
Pan Gynekolog mi napsal recept na Ofloxin myslíte že mi to pomůže?

misu8
18. únor 2021

Mně třeba ta blokurima pomohla od vracejících se zánětů. Když jsem kojila, tak mi Dr. nemohla předepsat skoro žádná antibiotika. Nakonec našla jedny, nějaké, co ale nejsou úplně přímo na zánět močáku. Trochu sice pomohly, ale zánět se zase vrátil. Pomohla mi to doléčit definitivně ta blokurima. Od té doby mám klid, musím zaklepat. A brusinky mě osobně nikdy moc nepomohly, spíš asi budou dobré na prevenci.

marketanova
23. únor 2021

Já mám pár přírodních z naturevia.cz, někdo to tu už psal. Kupuji hlavně ty kanadské brusinky. Cítím po nich úlevu.