Jaké vitamíny na podporu imunity pro dospělé?

gazelka02
10. kvě 2012

holky poradte nějaké vitamíny na podporu imunity pro dospěle

luccii
16. črc 2012

pry je super hliva ustricna, ja si ji nedavno koupila a v zari zacnu uzivat... jinak manzel basti Preventan

iskis
1. srp 2012

já mám zkušenost s bylinkami .ať už to byla únava,alergie,imunita 🙂

kesurka
1. srp 2012

mně opakovaně pomohly vitamíny centrum + mladý ječmen a chlorela. 😉

katcha29
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nasekuratko
25. říj 2012

Imunoglukan nebo Wobenzym + zdrava strava. A bylinky nebo sirupy, popr. oleje z nich. To zabira asi nejlip

misa84
25. říj 2012

Mě se osvědčil preventan

ange_de_la_morte
25. říj 2012

Nedám dopustit na Double X od Nutrilite, popřípadě levnější variantou je Daily .... brala sem vždycky na zimní období a nevím co je nachlazení a chřipku sem neměla snad 5 let ... teď v těhu sem ale musela vysadit ... nicměne oba tyhle vitamíny jsou docela cenově náročné, ale zase jsou čistě přírodní ( což u mně vyhrává)

sachmettttt
25. říj 2012

Ja by som povedala hliva ustrična s rakytníkom...u mna to pomáha 🙂

domnik
25. říj 2012

Souhlasím s hlívou. Dávám jí i synovi a ikdyž se o něj něco pokouší, tak jen slabě a rychle je to pryč. 😉

terezale
29. říj 2012

Hlíva ústřičná v kombinaci s pivovarskými kvasnicemi = Pangamin Glukavin. Je to zcela přírodní a poměrně levný doplněk stravy. A jinak otužovat se, chodit do sauny, ale to se mi díky malým dětem, práci a dalším věcem nedaří moc pravidelně.

kamulin
27. srp 2013

Mně se jako vitamíny nejlépe osvědčila probiotika. Já sama beru biopron devítku, což jsou probiotika pro dospělé a mám vyzkoušené, že mi opravdu pomáhají, takže jsem je začala dávat i dětem, když nastoupily do školky, protože byly co čtrnáct dní nemocné a také jim zabírají výborně. Od té doby už kašlu na všechny marťánky a jiné „kraviny“, které jsou pouze reklamním tahem a jediné, co u nich skutečně funguje jsou ty dárky, které k nim přidávají pro pozornost dětí, ačkoli když jsem tenkrát koupila ty marťánky s hodinkami, tak ani ty nefungovaly :D

ejmisek
23. říj 2014

Ahojky, mohla bych poprosit o radu.Jaké jsou nejvhodnější vitamíny na imunitu v těhotenství v první trimestru? A jestli se dají koupit volně v lékárně. Děkuju 🙂

ivetkaaaa123456
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veronikamich123456
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lu777
2. pro 2014

za mě probiotika 😉 a k tomu echinacea 😉 (stačí úplně dělat si čaj, koupit si sypaný, ne jen v nějaké směsce)...

a nebo rakytník, hlíva apod... ale ta probiotika jsou super

jo a když na mě něco leze tak si lupnu MultiImun Akut

(i dětem, už jsou větší)... nosím to v tašce a mám i v práci, pokud si to dám hned, tak si ušetřím pak dlouhé kurýrování... dětem dám max. 1, sobě klidně 2 tablety na cucání...

kejvinka
2. pro 2014

Já jsem vždy nedávala dopustit na hlívu. Beru jí celoročně,ale od září jsem pořád nemocná ☹ Už 2x antibiotika ☹ Takže přemýšlím,že zkusím změnit na jiné vitamíny 🙂

povidalka911
2. pro 2014

Věřím, že nejlépe zabírá pobyt na čerstvém vzduchu, zdravá strava a klid. Bohužel, ani jedno z toho nejsem schopna já osobně dodržet, takže jediné, co do sebe občas hodím je vitamín C s šípkem (s postupným uvolňováním). Nevím, zda-li to nějak extra zabírá, ale jsem lempl co se týče dodržování zdravého životního stylu a sportování, takže alespoň takhle.

papule11
7. led 2015

Já měla od dětství problémy s imunitou, mám ji sníženou. Zkusila jsem všechno možné. Od různých vitamínu, po Preventan atd. Pak jsem dostala od mamky dárkový poukaz k výživové poradkyni. Pomohla mi sestavit jídelníček a dala mi pár cenných rad a musím říct, že od té doby se mi zdraví podstatně zlepšilo. Do té doby jsem netušila, čím vším lze imunitu podpořit. Teď jsem nemocná tak 1-2x do roka, což je sto a jedna oproti dřívějšku. huráááá 🙂

mravenka
11. led 2015

Zdravím všechny maminy,

nevíte někdo zdali se může v těhu vitamín b2 - riboflavin - v tabletkove podobe? Mam silene rozpraskane koutky uz nejakou dobu, nicmene v lekarne mi rekli, ze to neni uplne vhodne pro tehotne..i kdyz na letaku nic nepisi..ma nekdo zkusenost?
Jsem v 15. tydnu a beru pouze mineraly/soli.
Diky predem.

olinkapolka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twoangels
12. led 2015

Já beru GS IMUNOSTIM 🙂 a spokojenost

mstotova
26. únor 2015

Skvělé jsou zelené potraviny - chlorella a mladý ječmen! Je to daleko lepší než se cpát firemní reklamním preparáty z lékárny. 🙂 Mám to dlouhodobě vyzkoušené na sobě a svém okolí, i na maminkách, které se mnou cvičí, a je to opravdu super. Pokud chceš bližší info, tak mi písni do zprávy.

katerina896
12. únor 2018
Uživatel katerina896 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katerina896.

Moringa karibská obsahuje všechny potřebné vitamíny pro lidské tělo, užívám ji pravidelně už několik měsíců a mohu jen doporučit.