Jakou zvolit antikoncepci po šestinedělí?

bibi15
30. črc 2019

Dobrý den, prosím vás jak vybrat správnou antikoncepci po šestinedělí? (jsem po císaři)
Prášky už moc brát nechci (přes ty se mi povedlo otěhotnět) a doktor mě tlačí do tělíska, který se mi ale nechce brát. Máte nějaké typy, jakou antikoncepci si vybrat případně jak vybírat? Nebo vaše zkušenosti či jakou antikoncepci berete vy?
Budu ráda za každou radu.
A omlouvám se pokud to je špatně zařazeno, nevěděla jsem kam to správně zařadit. Děkuji.

klea81
30. črc 2019

Pharmatex nebo kondom

agneska7
30. črc 2019

📌

puhelin
30. črc 2019

Chranime se uz 13 let prerusovanim, spolu s hlidanim ovulace. Vsechna tehotenstvi byla planovana. Po porodu opet navazeme stejnym zpusobem.

miguelita88
31. črc 2019

Půl roku před otěhotněním jsem vyzkoušela Femcap od Cayi (pesar). Byla jsem s tím velmi spokojená. Hlavně je to nehormonální. Hormony nechci ani vidět. Nad pesarem jsem uvažovala dlouho, bála jsem se zavádění i celkového používání, ale opravdu doporučuji. Po šestinedělí plánuji používat znovu. Mimochodem, často ženský řeší, jak je to s nějakou rychlovkou 🙂 Tak buď si dá chlap opravdu pozor nebo si ho tam ženská prostě rychle šoupne. Zabere to po cviku tak 10 sekund 🙂

lucie_j
31. črc 2019

Kondom