Jaký krém proti vráskám opravdu funguje?

lucka662006
24. čer 2014

Ahoj maminky, se dvema detmi jsem trochu zanedbala svou plet a za 3 roky se mi udelaly vrasky! Jsou hlavne na cele a pod ocima. Prosim poradte krem, co vam na vrasky zabiral...jestli je to tedy mozne a nejsou to jen reklamni triky🙂 Dekuji.

maxinkaa
24. čer 2014

Jo to by mě taky zajímalo, mám teď Biodermu Sensitive - dobrý,ale zázrak taky ne. Zkusím teď Nivea Visage Q10 Plus energizující denní krém proti vráskám.
http://www.parfums.cz/nivea/visage-q10-plus-ene...

sarkaa
24. čer 2014

Z Lidlu, Cien Q10, ale momentálně je všude vyprodám protože v testu porazil ty nejdražší značky takže lidi skupují ve velkém 😀

dana3262
24. čer 2014

Chce to hlavně dostatečně pít, dobře jíst a hlavně spát. Já používám svizelovou mast od dr.peppov, ale je v sadle, tzn.hodně mastna.

levata
24. čer 2014

můžu potvrdit, dle testů funguje Cien Q10, ale není a až bude tak ho určo zdraží 🙂) klasika.-)

maminamamamama
29. zář 2014

nepoužívám krém, ale emulzi - Fytofontana Stem Cells Collagen, je to super na mimické vrásky, vidím vážně výrazné zlepšení. 🙂

veruska007
29. zář 2014

Nivea Q10

andelasvoboda
7. zář 2016

Ja užvam kolagenový nápoj Collagen Shots od rejuvenated.cz. Fantasticka vec proti vraskam.Je to prasek z mořského kolagenu ktery se zamíchají s vodou a musím říct že mně skvěle zaučinkoval 🙂 Plet se krasne zregenerovala, vypada mnohem hezčí a vrásky se vyhladili. Netvrdím, že úplně zmizely ale je vidět že jsou mnohem jemnější. 😀 Jsem toho názoru, že plet třeba vyživovat hlavně zevnitř, jinak je to beznadějně 😝 Hezky den